UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Meklēju kādu, kas varētu izdzīt ķirmjus!
Autors: Lu (178.16.22.---)
Datums: 02/09/2013 00:40

Sveiki visiem. Ļoti lūdzu palīdzību - uzbūvējām/atjaunojām jaunu koka māju, mājā ir 4 vecas sijas (atgāžņi), un tajās ir iemetušies ķirmji. Jau 3 gadus esam izmēģinājuši visādus līdzekļus, palīdz uz kādam 2 dienām, un tad graužas atkal. Esmu panikā, naktī nevaru gulēt, jo dzirdu kā viņi man pie auss graužas. Ko darīt? Internetā nekā jauna atrast nevaru, izņemot to, ka ir kaut kāda termiskā apstrādes metode, bet nevaru atrast nevienu, kas to dara. Varbūt ir kāda firma, kāds gudrs meistars kurš varētu palīdzēt.. Lūdzu, lūdzu, sūtiet tel. nr. utt., būšu ārkārtīgi pateicīga!

Re: Meklēju kādu, kas varētu izdzīt ķirmjus!
Autors: Teorētiķis (178.16.22.---)
Datums: 02/09/2013 08:23

Neizklausās ka jūs esat mēģinājuši visu.
Viena no kaut cik efektīvām ķirmju apkarošanas metodēm darbojas praktiski tikai 2x gadā, kad ķirmji grauž jaunas ejas uz āru un lien ārā pāroties un dēt olas, šajā laikā kokam ir jābūt noklāt ar indi permetrīnu.Diemžēl metode nav 100% efektīva, bet efektīvāka par visu pārējo, izņemot gāzi.

Re: Meklēju kādu, kas varētu izdzīt ķirmjus!
Autors: Lu (178.16.22.---)
Datums: 02/09/2013 18:48

Kad ir tās 2 reizes gadā? Un kur var dabūt to permetrīnu? Man viņi graužas visu laiku, un neesmu redzējusi, ka līstu ārā, bet izmēģinājusi esmu vismaz 4 dažādus līdzekļus, katru pa vairākām reizēm :(

Re: Meklēju kādu, kas varētu izdzīt ķirmjus!
Autors: safrāns (178.16.22.---)
Datums: 03/09/2013 09:21

Man grauzās 20 gadus. Tikai šo lasot, sapratu, ka vairs negraužas. Atliek tikai mazliet pagaidīt.

Re: Meklēju kādu, kas varētu izdzīt ķirmjus!
Autors: Teorētiķis (178.16.22.---)
Datums: 03/09/2013 16:18

Reku bij raksts ar paradumim un līdzkļiem [www.delfi.lv]

par dzīvokļa virtuves remontu
Autors: klivija (178.16.22.---)
Datums: 05/09/2013 11:05

Sveicināti!
meklēju pieredzējušus meistarus - brigādi, firmu,kuri veic pilnu vannas istabas remontu ieskaitot santehnikas darbus- vannas nomaiņa, jaunas caurules ....

Rekirmji
Autors: ilonai (212.3.193.---)
Datums: 16/03/2019 20:40

Sveicinati! Vai kirmji var dzivot arejas koka sienas?

Re: Rekirmji
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 17/03/2019 09:18

Nē. Ķirmim vajg mitrumu un siltumu. Ārsienas izsalst.

Re: Rekirmji
Autors: Aldiss (77.219.9.---)
Datums: 17/03/2019 10:42

Ja jāglābj kaut kāda vecā mēbele vai kāds veco laiku koka priekšmets ar muzejisku vērtību no ķirmjiem, tad alternatīva kīmijai ir šī priekšmeta kārtīga izkarsēšana uz pirts lāvas.

Līdzīgs efekts būs arī no sasaldēšanas, vienīgi pēdējās ziemas tādas švakākas un pamatīgu salu ir grūtāk dabūt nekā karstumu.

Re: Rekirmji
Autors: Rx (78.84.8.---)
Datums: 17/03/2019 12:04

Vilnis_Radio Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nē. Ķirmim vajg mitrumu un siltumu. Ārsienas
> izsalst.


Man šķūnītī veca malka, gadus 40 veca...Paņemot pagali, tā vienos caurumos, koka grauzumu putekļaina, putekļi birst. Visa miza saraibināta. Nebaida kokgraužus aukstums.

Re: Rekirmji
Autors: bern (80.89.72.---)
Datums: 17/03/2019 12:59

Rx Wrote:
> Man šķūnītī veca malka, gadus 40
> veca...Paņemot pagali, tā vienos caurumos, koka
> grauzumu putekļaina, putekļi birst. Visa miza
> saraibināta. Nebaida kokgraužus aukstums.

Nebaidies ievazāt ķirmjus mājās, kurinot ar tādu malku?

Re: Rekirmji
Autors: bern (80.89.72.---)
Datums: 17/03/2019 13:10

Man arī vienā mājā ķirmji koka kāpnēs kāpņu telpā. Kaimiņiene šad tad ar kaut ko apstrādā, bet nav tā, ka kāds baigi iespringtu, tāpēc nesaprotu kāpēc panikot tik ļoti.

Re: Rekirmji
Autors: Rx (78.84.8.---)
Datums: 17/03/2019 13:22

bern Wrote:
-------------------------------------------------------
> Rx Wrote:
> > Man šķūnītī veca malka, gadus 40
> > veca...Paņemot pagali, tā vienos caurumos,
> koka
> > grauzumu putekļaina, putekļi birst. Visa miza
> > saraibināta. Nebaida kokgraužus aukstums.
>
> Nebaidies ievazāt ķirmjus mājās, kurinot ar
> tādu malku?
Māja , kas celta 1945..gadā, malkas apkure, plīts, lopi, cūkas...un tika vārītas lieliem katliem lopu pusdienas...manā bērnība bija ķirmji. Sienas no iekšpuses ir apsistas ar finieru...un tas tika ēstas uz nebēdu. Šprakšķēja vien. Kad lopus vairs neturēja, nevārīja milzīgos katlus, ievilka centrālapkuri, ķirmji pazuda! Vairs ne šprašķ ne rāpo, ne ēd. Tiem, kā redzams, nepatīk sauss gaiss. Patīk mitrums, siltums. Tāpēc mūsdienas pie cita dzīves veida, apkures neesmu dzirdējis par ķirmju problēmu. Tā, kur tie bija, baznīcās...vēl pastāv, jo tur nekas nav mainījies. Pagales, ķirmju - kokvabou saēstās uzreiz krāsnī! Arī rāpojošas, lidojošas vabolītes , paldies dievam, neesmu redzējis. Ir mājā arī koka detaļas, pirms 10 gadiem bez krasošanas uzliktas...ne caurumiņa.

Re: Meklēju kādu, kas varētu izdzīt ķirmjus!
Autors: Adic (83.234.201.---)
Datums: 12/04/2019 20:02

Hello! I’ve just finished my construction. I needed a large amount of high-quality plywood. I read the reviews and decided to order from these guys www.plyterra.com. The quality of plywood is just excellent and the price is reasonable. In general, I was very pleased. I advise it to everyone!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********  **     **  ******** 
 ***   ***  ***   **     **      **   **   **    ** 
 **** ****  ****  **     **       ** **        **   
 ** *** **  ** ** **     **        ***        **    
 **     **  **  ****     **       ** **      **     
 **     **  **   ***     **      **   **     **     
 **     **  **    **     **     **     **    **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727