UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

arhitekta pakalpojumi
Autors: dana (---.btv.lv)
Datums: 21/02/2009 23:47

Man ieteica vienu labu arhitektu,kad sazinājos un gribēju uzzināt cenu,viņš man saka,ka viņš ņem 3 ls par m3.Nesaprotu vai tas ir dargi vai lēti.Un cik tas apmēram iznāk rēķinot par m2?

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: aaaa (87.110.142.---)
Datums: 22/02/2009 00:44

Ja māja 100 m2, vidējais griestu augstums 3m, tad sanāk 300 m3, tātad 300x3=900 Ls.
200 m2 mājai 1800 Ls. Protams, jāzin, vai tas gudrinieks arī nerēķina iekšā pamatu tilpumu utt., jo tad sanāks krietni lielāks cipars - saki lai neākstās, lai sauc cenu par m2.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 22/02/2009 09:47

IMHO, arhitektu, kas privātmājām un tām līdzīgiem objektiem projektēšanas cenu sauc naudā par platību (tilpumu, svaru ... nav starpības), var nolīgt tikai tad, ja patīk viņa līdz šim paveiktais. Bet tad cena jau tāpat būs otršķirīgi (treš-, ceturt- ...). Tad jau arī briljanta gredzenu var pirkt uz svara.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: Ip purged (62.84.4.---)
Datums: 22/02/2009 10:36

Briljantus jau arī tirgo karātos nevis gabalos!!!
Neapstrādātiem, dimantiem ir viena cena, apstrādātiem, briljantiem ir cita cena.
Ja mana atmiņa mani neviļ, tad šamajos tirgojot svara mērvienībā karātos.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 22/02/2009 18:25

Mans stāsts bija par gredzenu (vai jebkuru citu GATAVU izstrādājumu) nevis tā izejvielām. Kaut projekts nav gatava māja, tas nav arī tikai zelta klucis un riekšava dimantu.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: aaaa (87.110.142.---)
Datums: 22/02/2009 18:33

Nākošais koments lai obligāti būtu dzejā ar atskaņām - filosofi savākušies.

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: IP Logged. (159.148.229.---)
Datums: 22/02/2009 19:06

griestu augstumu arhitekts drošvien zemāku par 3.50 neprojektē :)

Re: arhitekta pakalpojumi
Autors: Inga Larionova (94.101.228.---)
Datums: 21/04/2018 13:29

Lūdzu palīdziet! Nezinu kam rakstīt un pie kā griezties!

Gribu legalizēt parastu malkas šķūnīti ,kas atrodas mūsu majas teritorijā. Ir zemes plāns.

Bet ,kā tiko griežos pie arhitekta tūliņ pazūd. Vai negrib vai vel kat kas, nesaprotu!

Mans tēvs pirms kāda laika ,bez manas ziņas uzcēla šķūnīti (šķūnītis atrodas starp citiem malkas škūņiem , un iznāk kā turpinājums) ,bet tagad gribu legalizēt,jo jau no būvvaldes neliek mieru. Savacu no iedzīvotājiem parakstus un tas viss ir būvvaldē. Tagad vajag arhitektu ,bet nevaru atrast! Nojaukt šķūnīti arī nevaru,jo citi ir krietni sliktā stāvoklī ,ja es jaukšu savu tie citi sabruks. Ko man darīt?

Nodoklis pārsniedz 250,00EUR un pat vairāk gadā (agrak maksāju 56,00eur), man tā ir liela nauda. Tādēļ samaksātu ,kas to visu var nokārtot un miers



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **     **  **    **   *******   **      ** 
 **    **   **     **  **   **   **     **  **  **  ** 
 **         **     **  **  **           **  **  **  ** 
 **   ****  **     **  *****      *******   **  **  ** 
 **    **    **   **   **  **           **  **  **  ** 
 **    **     ** **    **   **   **     **  **  **  ** 
  ******       ***     **    **   *******    ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727