UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Garsis (194.19.229.---)
Datums: 27/01/2004 12:23

Es veelos buuveet maaju. Ar ko man saakt?
Projekts- cik tas maksaa?
vai leetaak ir vedot savu vai pirkt gatavu?
Buuvatljauja- kur to njemt?
kam man taadu vajag?

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: martux (159.148.190.---)
Datums: 24/02/2004 17:18

Būvatļauja ir pati pēdējā. No sākuma projekts ar visiem teritoriju topogrāfiskajiem plāniem, īpašumtiesībām utt. Es projektu lauku mājai, pasūtīju Cēsīs, tas maksāja 500Ls bez kvīts (tad jāskaita vēl nodokļi klāt), topogrāfiskais plāns - 80Ls, zemes transformācija - 25Ls. tad vēl vajag papīrīšus no reģionālās vides kantora, elektriķiem, telefonistiem (naudas ziņā sīkumi - nervu ziņā labāk neprasi...) Visam pa vidu definē arhitektam savas vēlmes, un būsi ĻOTI veiksmīgs, ja projekta izstrādes laikā salasīsi visus bumāgus. Un tikai tad, kad ir šie papīri un projekts - tie tiek iesniegti būvvaldē. Un atkal - tādās Cēsīs tas ir dienas jautājums, cik sapratu no arhitekta, tad Rīgā pasākums var vilkties mēnešus. Bez tam atkarībā no būvniecības vietas, būvvaldei var būt visvisādas prasības. Piemēram Gaujas nacionālajā parkā kaut ko uzcelt ir vājprāts, tāpat arhitektūras pieminekļu tuvumā utt. Protams, viss ir izdarāms, jautājums - cik tas maksā...

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: gribu savu maaju (80.232.196.---)
Datums: 23/08/2004 19:33

Pac projekc videji maksa saakot no Ls 6 par m2. Pasham iznaca Ls 5.9 par m2, bet puse majas jau bija, tipa skaitijas rekonstrukcija un otra puse tika projekteta no jauna klaat. Rekonstrukcijai projekta cena parasti ir uz pusi mazaka nekaa jaunam. Es domaat, ka labaak samaksaat vairaak par kvalitatiivu projektu neka spiest uz leetaako, protams, nevajag atkal iestigt galejibaas. Uz papiira (projektaa) kluudas izlabot ir leetaak nekaa dabaa (buuveejot).

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: vapon (62.85.59.---)
Datums: 24/08/2004 09:13

Lētāk, protams, ir paņemt jau gatavu projektu, bet tad jārēķinās ar to, ka telpas kādas būs, tādas būs jāpieņem par labu.
Ja projektē no jauna, tad atkarībā no tā, ko vēlaties, cena varētu būt no 7-10ls/m2.
Man ir pāris gatavi projekti 190m2, 250m2, 120m2, kā arī, protams varu uztaisīt jaunu projektu.
Ja ir interese, tad uz manu E-mail

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: intresanti (195.13.244.---)
Datums: 17/12/2004 08:57

man liekas ka taa cena ir mazliet par augsut m2 7..10 lati, to jau tikai riidzinieki gudrie ir gatavi maksaat bet par mazaakaam pilseetaam aizmirsti vairaak par 5 ls tas projekts nemaksaa taa kaa nav ko te.

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: sergejs (62.85.59.---)
Datums: 17/12/2004 09:27

Mājas celtniecībai 25-30tūkstoši atradīsies, vai ne? Bet arhitektam samaksāt par projektu 10ls/m2 - tas ir dārgi. Tas ir mans darbs, mana ideja, mans intelektuālais ieguldījums un par to ir jāmaksā. Un pie mums tas vēl ir pa lēto, ārzemes šī profesija ir prestiža un ļoti labi apmaksāta, bet nekas, paldies dievam arī pie mums viss mainās uz labo pusi un ja nevari (lasiet negribi) samaksāt arhitektam par viņa darbu, dzīvo nost savā suņu būdā. Tā lūk:)))

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: G (159.148.92.---)
Datums: 17/12/2004 09:35

Sergej!
Paskaties uz to pashu lietu, bet no otras puses:
1. pasuutiitaajs gatavojoties celt maaju atrod arhitektu, un pirmais ko tas pazinjo ir SKAITLIS (apzinaati ar lieliem burtiem). Pasuutiitaajs veel nav izveerteejis cik tad tas prieks vinjam kopaa izmaksaas, tad nu arii neizpratne par shaadaam summaam.
2. mans gadiijums bija veel labaaks - aizdevos pie arhitekta ar pavisam konkreetu un preciizi nodefineetu veelmi, preciizs nama izvietojums zemes gabalaa, izmeeri, formas, telpu sadaliijums, pielietojamie materiaali, viss tika izstaastiis liidz peedeejam siikumam, pat mezglu risinaajumi tika iedot gatavi!!!
Un ko es dabuuju pretii - torniiti ar apaljo logu (tas Jums maaksliniekiem tagad ir moderni, paskaties visas jaunbuuves!)
Beigaas jau galaa tikaam un viss ir vislabaakajaa kaartiibaa, bet neuzbrauc nevienam par sunju buudaam, nevajag...
...savaadaak pasatiisimies to buudu kuraa pats mitinies!

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: intresanti (195.13.244.---)
Datums: 23/12/2004 13:01

labi pienemsim ka privaatmāajas projekts maksaa 10 ls m2. a ko es tur varu prasiit lai tanii projektaa buutu ieksaa?
elektriba
apkure
ventilaacija
kanalizaacija
vai tas viss tur ir iesaa par 10 ls m2

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Kārlis (84.245.217.---)
Datums: 23/12/2004 17:45

intresanti Wrote:
-------------------------------------------------------
> labi pienemsim ka privaatmāajas projekts maksaa
> 10 ls m2. a ko es tur varu prasiit lai tanii
> projektaa buutu ieksaa?
> elektriba
> apkure
> ventilaacija
> kanalizaacija
> vai tas viss tur ir iesaa par 10 ls m2


Naivulis....

Tā ir cena par viņa DOMU lidojumu, respektīvi arhitektūras daļu :) :) :-D

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Āmurs (80.232.228.---)
Datums: 05/01/2005 10:48

Skatījos projektus www.ipprojekts.lv It kā interesanti. maksā ap 950 Ls, kur iekšā arī iekšējo komunikāciju projekts. Par saskaņošanu līdz būvvaldes "sarkanajam zīmogam" vēl +250 ls arhitektam. Nesaprotu, ir tas dārgi, vai nav. Projektus var izvēlēties labus, taču atkal - lielākajā daļā mājas ar mansardiem. Cik saprotu no celtniekiem, pareizi nosiltināt mansardu izmaksā to pašu ko uzbūvēt normālas sienas 2.stāvam.
Interesanti, vai kādam ir pieredze par sadarbību ar Ipprojektu?

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Strig (---.eth.delfi.lv)
Datums: 11/01/2005 11:06

Pilsoņi jums ir nepaireiza spratne par mājas projekta iegādi

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 15/01/2005 15:23

Vispār tas ir brīvā tirgus objekts, par cik ar arhitektu vienojas, tik maksā. Arī katrs arhitekts savu cenu rēķina savādāk, cits, lai "dumjais" klients saprastu, sauc cenu par kvadrātmetru, kaut ar dažu 50 m2 mājas projektu var sanākt noņemties ievērojami vairāk kā ar 500 m2 un galu galā arī tās 500 m2 mājas projekts automātiski nemaksā Ls 5,000, kaut var maksāt gan šo, gan vairāk, gan mazāk.

Augstāk minēto inženierkomunikāciju daļu projekti kopā parasti maksā tādai vidēja izmēra mājai ap 250 m2 vairāk nekā Ls 10/m2, tāpēc, pirms tos pasūtīt privātmājai, der labi pārdomāt lietderību.

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Nesapratu (80.232.228.---)
Datums: 17/01/2005 18:46

Vai tad inženierkomunikāciju projektiem privātmājai nav jābūt?

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: andrek (84.237.133.---)
Datums: 25/01/2005 20:28

LBN 209(Instrukcija ģimenes māju unzemnieku sētu projektēšanai)sadaļa 5.Projekta dokumentācijas sastāvs...sastāvā jābūt:... punkts 5.1.2.paskaidrojumu rakstam, kurā raksturots projektējamo ēku un būvju konstruktīvais risinājums,kā arī dots elektroapgādes, gāzes apgādes, ūdensapgādes, kanalizācijas,vēdināšanas, apkures un ugunsdrošības risinājumu raksturojums.;
...punkts 5.3. Pēc pasūtītāja pieprasījuma projekta dokumentācijas sastāvu var paplašināt.
...kur auni, tur cirpēji...

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: DR (84.237.199.---)
Datums: 05/12/2005 04:57

Hahaha... es taisishu skici pats, tur buus jadzivo man, nevis arhitektam kas itka ko planojis!

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: andziks (193.178.150.---)
Datums: 21/12/2005 21:37

oi! cilvēki! ejat pie normāla arhitekta, kurš ar jums runājas un visas nianses izstāsta un saprot!!! man viens kekss tādu projektu uztaisīja, ka būvniekam tagad jāsmeļ viss "jaukums", kautko pamainīja, bet nepadomāja, kas vēl no tā mainās...

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Voldis (212.70.174.---)
Datums: 06/01/2006 23:33

Bet kaa ir ar buuveeshanos laukos? Nu man tur ir neliels iipashums Aluuksnes rajonaa. Maajinja ar sirsninju durviis ir jaauzbuuvee. Tai arii vai tad arhitekta izstraadaatu projektu vajag? Un, vai vispaar vajad? Vai arii shaadu iestaadi driikstu projekteet pats? :) Taapat arii malkas shkjuuniitim?

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Didims (84.237.156.---)
Datums: 09/01/2006 08:06

Sirsniņmājiņa un malksšķunītis skaitās pie tām mazēkām vai pagaidu ēkām, kam projekta nevajadzēja, vajag tik vietas saskaņojumu pagasta būvvaldē

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: Keks (195.114.55.---)
Datums: 17/01/2006 04:11

Cik vareetu maksaat projekts jau esoshai 3000 m2 maajai?

Re: Cik maksaa priv. maajas projekts?
Autors: jtdesign (---.btv.lv)
Datums: 19/01/2006 22:08

Keks - teorētiska atbilde praktiski neiespējama, vajag vairāk un konkrētāku informāciju - kas par māju, kur atrodas, kāds esošais juridiskais statuss utt.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********  **     **  **    **        ** 
       **  **    **  ***   ***   **  **         ** 
       **      **    **** ****    ****          ** 
       **     **     ** *** **     **           ** 
 **    **    **      **     **     **     **    ** 
 **    **    **      **     **     **     **    ** 
  ******     **      **     **     **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727