UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Mansarda tipa māja.
Autors: Masters22 (83.99.137.---)
Datums: 28/12/2017 14:01

Sveiki.
Ir iegādāts zemes gabals. Tagad pētu dažādus projektus. Nezinu kā pārliecināties vai slīpie jumti netraucēs dzīvot un vai viesistaba pietiekoši liela. Man patīk stūra logi, vai tas ļoti sadārdzina un sarežģī būvdarbus? iemetīšu projekta linku. Šajā kantorī es nepasūtītu, bet šis būtu kā bildes, skice.
par viesistabas izmēriem arī.. uz ielas uzzīmēt man ar krītiņu izmērus aptuvenos un paskatīties vai apmierina? ;D

Varbūt kādam ir kas līdzīgs un varētu man atļaut iemest aci, paskatīties kā ir?


[www.ipprojekts.lv]

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: Miervaldis.l (80.232.201.---)
Datums: 28/12/2017 15:15

ja runā par šo konkrēto projektu- vai zemes gabalam ir pieejams gāzes pieslēgums?

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: zigmars (90.139.201.---)
Datums: 28/12/2017 17:05

A pričom te gāze?

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: Niks (neīstais) (80.89.73.---)
Datums: 28/12/2017 17:44

Es domāju, ka Miervaldis uztraucas par to, ka šāda projekta katla telpā (1.5) nekas vairāk par gāzes katlu neieies. Viņam varētu būt taisnība.
Domāju, ka slīpie jumti reāli netraucēs dzīvot, varbūt būs mazliet apgrūtināta piecelšanās no gultas, bet nekas traģisks.
Viesistaba paliela, taču es personīgi neredzu šādā viesistabā kur nolikt kaut vai televizoru, būs visu laiku jāskatās ainava pa logu, ja dīvānu liek tā kā rādīts projektā. Jebkurā gadījumā stūra logi dizainiski ir skaisti, taču manā skatījumā nepraktiski. Tāpat neatbalstu virtuves un viesistabas apvienošanu. Ja kāds šiverējas pa virtuvi, tad TV ir jāgriež diezgan skaļi (no personiskās pieredzes).
Reti var dzirdēt labas atsauksmes par jumta logiem.
Māja diezgan paplata. Manā projektā jumta konstrukcijai ir paredzēts krēsls. Redzot lielos logus 2.stāvā nespēju iedomāties, ka šeit tādi krēsli būtu paredzēti, bet varbūt ir kādi citi konstruktīvie risinājumi.
Un vispār, mansardstāva māju otrreiz sev nebūvētu. Balsoju par 1.stāva mājām.

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: masta (83.99.137.---)
Datums: 29/12/2017 16:01

Gāzes pieslēgums pieejams.

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: masta2 (83.99.137.---)
Datums: 29/12/2017 16:11

niks (neistais), paldies, es pat nebiju līdz tam aizdomājies, laikam tai lietai japieiet ekstra nopietni, visi šie sīkumi jacenšas apdomāt..

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: Georgs999 (78.84.94.---)
Datums: 29/12/2017 16:49

Es balsoju par 1. stāva māju + ar iespēju izbūvēt mansardu, ja rodas tāda nepieciešamība. Pats negribētu ne uz otro stāvā kāpelēt, ne uz mansardu. Bet bērniem, tiem jau patīk pažobeles..

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: masta (83.99.137.---)
Datums: 29/12/2017 17:11

Ko nozime ar iespēju? :D uzbuve vienstavu māju un pēc tam pēc iegribas nones jumtu un uzbūvē vel vienu stāvu? Vai jumtā logus ieliec utt?

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: Niks (neīstais) (80.89.75.---)
Datums: 29/12/2017 17:20

masta2 Wrote:
-------------------------------------------------------
> niks (neistais), paldies, es pat nebiju līdz tam
> aizdomājies, laikam tai lietai japieiet ekstra
> nopietni, visi šie sīkumi jacenšas apdomāt..

Tā arī ir, labi izdomāts ir puse padarīts (sena paruna saka). Es to savulaik neizdarīju, tāpēc bija jāiziet uz kompromisiem, kas man radīs zināmas neērtības. Ja vēlriez būvētu, uz projekta noteikti saliktu visas mēbeles, veļasmašīnu, radiatorus (ja tādi plānoti) visu, visu, lai zinātu, kur likt rozetes, kur griestu lampām vadus vilkt u.c., it kā sākotnēji nenozīmīgas lietas.

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: masta22 (83.99.137.---)
Datums: 29/12/2017 17:45

varbut var ar tevi kaut ka sakomunicēt? Skype, tel nr? Kadreiz kādu jautajumu pieredzējušajam uzjautāt?

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: PikkO (83.177.142.---)
Datums: 30/12/2017 11:57

Dodies pie arhitekta .... šeit neko nesanāks uzprojektēt

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: masta22 (83.99.137.---)
Datums: 30/12/2017 12:56

Es saprotu, ka jadodas pie arhitekta un savādāk nekā, bet tas arhitekts tak arī nav viszinis, tapēc prasu no pieredzējušiem cilvēkiem. Kas ir dzīvojuši savās mājās un iegaumējuši, ko būtu darījuši savādāk. Tas viens arhitekts var visu sačakarēt mierīgi arī.

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: PikkO (83.177.142.---)
Datums: 30/12/2017 13:15

kaimiņa "pieredze" sačakarēs vairāk ....
:DDDDD

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: Ivo98 (82.71.11.---)
Datums: 30/12/2017 13:17

Es tām 3D bildītēm neuzticētos. Dzīvē tā māja ne tuvu nesanāks tik skaista. Procesā izdomāsi ietaupīt uz logiem, fasādes apdari utml un beigās būs parasta kaste ar divslīpu jumtu.

labāk noskatīt dzīvē un nokopēt.

Mansards ir nepraktisks, labāk 2 pilni stāvi.

Re: Mansarda tipa māja.
Autors: maris.builds.house (46.109.14.---)
Datums: 30/12/2017 15:35

Pirmo māju būvēju masarda tipa, otro ar pilniem diviem stāviem un aukstajiem bēniņiem. Mansarda tipa - ziemā lielāki siltuma zudumi, vasarā karsti. Lumta logus otreiz neliktu - lāstekas, kondensāts.... Negribu. vai nu viens stāvs ar aukstajiem bēniņiem vai divi ar bēniņiem, kurus var pienācīgi nosiltināt.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  **    **  **     **  **     ** 
       **  ***   ***  ***   **  **     **  **     ** 
       **  **** ****  ****  **  **     **  **     ** 
       **  ** *** **  ** ** **  **     **  ********* 
 **    **  **     **  **  ****   **   **   **     ** 
 **    **  **     **  **   ***    ** **    **     ** 
  ******   **     **  **    **     ***     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727