JAUNĀKĀS DISKUSIJAS FORUMĀ


Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums
 
Tipveida projekta izstrādes cena?
Posted by: Girco (85.10.211.---)
Datums: 21.11.2015 11:32

Jautājums par rubli:)
Ar kādām izmaksām vajadzētu rēķināties, uzdodot diezgan zināmam (bet ne uberkrutam) arhitektam izstrādāt tipveida (tobiš tāda, kas būtu realizējams vairākkārtīgi) projekta skices/ AR sadaļu bez piesaistes pie zemes gabala? Objekts- privātmāja uz 100-130m2 telpas (bez terasēm utt).

Re: Tipveida projekta izstrādes cena?
Posted by: jtdesign (85.10.211.---)
Datums: 21.11.2015 15:19

Tipveida nav sinonīms vairākkārtīgi. Pirmais ir kaut kas ļoti nopietns un pašreizējos LV būvapstākļos varētu nebūt aktuāls (kā pieprasījuma, tā taisnīgas projektēšanas cenas dēļ). Otrais ir tas pats vienreizlietojamais projekts, tikai (varbūt) drusku vairāk piedomāts pie tā, lai der visiem (projektēšanas cena gan no tā parasti nemainās). Ja paredz arī iespēju, ka varēs mainīt konstrukcijas, tad tas tuvojas tipa projektam ar attiecīgām projektēšanas izmaksām gan laikā, gan naudā. Par tipa projektu fīču arī mainīt plānojumu (1-2-3-daudz guļamistabu māja saglabājot pamatideju) laikam labāk paklusēt.

Eseselvē projektētāji to paveiks summās līdz 1000, zināmam arhitektam prasības būtu augstākas, bet vai samiegs adekvātās darba apjomam 4 nulles ir apšaubāmi, drīzāk, iepazīstoties ar šādu piedāvājumu priekšroka tiks dota lētākam variantam.Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
pDMLH

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.