UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: Jumis (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 11:43

Ceru ka kāds var palīdzēt - vēlos apvienot čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžiju ar dzīvojamo istabu. Apakšā ir dzelzsbetona panelis, ja nemaldos 6m plats un 20 cm biezs. Virsū vēlos būvēt 80cm augstu sienu no 20cm platiem Fibo blokiem. Pēc Fibo apraksta 13kg viens bloks - kopā vismaz 650kg + 145cm augstumā līdz griestiem vēlos likt trīsstiklu pakešu logu, kurš gan jau sver vēl 500kg. Es savu un citu dzīvības neapdraudētu? Kopš jaunā gada būvvaldē kaut ko saskaņot ir maigi sakot grūti un dārgi, tādēļ negribu izmest laiku un naudu vējā un saņemt noraidošu atbildi.

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: jtdesign (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 12:00

Par slodzēm vajadzēs tehnisko apsekošanu, tad arī pateiks. Vienkārši aizstiklot lodžiju ir vienkāršs risinājums (atsevišķa būvnoteikumos paredzēta procedūra), pievienot dzīvojamai telpai, kā esi iecerējis, stipri sarežģītāks. Vajadzēs visu ēkas kopīpašnieku piekrišanu. Iespējams, ka ar šo punktu visa iecere beigsies.

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: Jumis (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 12:03

Vizuāli no ārpuses Fibo siena nebūs redzama, jo priekšā ir dekoratīva sieniņa. Redzams būs tikai stiklojums, tad sanāk ka fasāde it kā nemainās. Cik esmu dzirdējis, ja fasāde nemainās, tad arī nav nepieciešama kopīpašnieku piekrišana.

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: PikkO (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 13:26

tā ir kā jt raksta ...
legāli ļoti grūti realizējams pasākums ... šķiet, ka arī mainās ēkas kopējā platība, kas velk līdzi domājamo daļu ierakstus visās zemesgrāmatās

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: specs (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 13:45

Lūk šis ir bezpriģels! Nekad neesmu sapratis ieguvumu no šādām izdarībām, piekam to visu nostrādāt nelegāli, lai kādam kas uzkrīt uz galvas. Kādus luksusa plašumus autors grib izspiest no fiziski un morāli novecojušā projekta??? Papildus 3kvm? Var jau piebūvēt kaut ko uz āru kā Indijas graustu rajonos... Vizuāli tālu no tā neesam.

Paskatieties jūtūbā kā izskatijās mikrorajoni, kad lodžiju aizstiklošana, kur nu vēl pievienošana, nebija atļauta.

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: Rx (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 14:19

Lai nu kā, bet par lodžiju aizstiklošanu esmu PAR. Kāpēc? Tāpēc ka: Lodžija labāk izmantojama, iekšā tīrāks, siltāks tai pieguļošajā istabā, var diedzēt augus, stādus audzēt, puķes turēt...Tiek ekonomēta apkurs enerģija visai mājai kopumā. Jautājums būtu tikai par kopeju dizainu šajā jautājumā, izpildījuma prasībām, ugunsdzēsības ejas nenoslogošanu- neaizvēršanu, apsildes ievilkšanu tajā. Par vienotu dizainu bija tikai jāgrib attiecīgajām institūcijām...Bet nē...kopprojekts un tad jā...Tads kopprojekts Rīgā ir taisīts dažām mājām, kas parakstijās uz pilnu renovāciju. Tapat būtu jāatdala apkures samaksa tiem, kam jaunie logi un tiem, kam vecie, jo starpība siltumekonomijā liela. Bet maksā vienādi. ka ar vecajiem, jaunajiem, aizstiklotām lodžijām.

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 14:54

Man kolegis saskaras ar ko lidzigu ... oficiali cik sapratu no vina ir bezcers kaut ko meginat izgriezt ... vina gadijuma - puse vieglas konstrukcijas pilditas ar siltinajumu,talak pakete ... es nedaudz nesaprotu,kadel jamauc kaut kadas fibo sienas,ja var izveidot vieglu atbalsta konstrukciju paketei un parejo aizpildit ar vieglu siltinajumu,kurs bus en reizes efektigaks par fibo un turklat gandriz bez svara ... un neredzu jegu dzivokli gruzities uz trijnieku stiklu ... parasta pakete ar kaut kadu 1.0 koeficientu un miers ...

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: Jumis (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 14:54

Dzīvoklim ir divas lodžijas, katra pa 6.5kvm., apvienojot vienu ar dzīvojamo istabu, ieguvums ir. No ārpuses kā izskatās, godīgi sakot, vienalga - tāpat puse kaimiņu jau ir iestiklojuši lodžijas. Nevēlos neko darīt nelegāli, vienīgi ceru ka šeit ir kāds, kurš nedaudz saprot - vai varu vispār tādu konstrukciju apsvērt? Fibo bloki kā reizi stāv lieki.

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: Jumis (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 14:57

DsKs, paldies par ieteikumu.

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: ints45 (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 15:22

Vīri, domājiet plašāk, nevajag būt sīkumainiem. Daudz labu iedeju dzīvokļa paplašināšanai:

[fishki.net]

Finanses un kredīts
Autors: LENGAGNE (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 09:10

Sveiki Mr & Mrs
Īpaši pasaulē, es piedāvāt aizdevumus starp 1000 € un 1.000.000 € ikvienam varēs atmaksāt ar procentiem ar zemu likmi 2,5% .. Mēs esam vietējie kredīti un starptautiskie aizdevumi cilvēkiem visā pasaulē . Mūsu organizācija nav banka, un mums nav nécessitons daudz dokumentu. Taisnīgs un godīgs un uzticams aizdevumu. Es esmu gatavs, lai apmierinātu tevi. Sazinieties ar mani pa e-pastu: kataline999''AROBASE''hotmail.fr

Re: Finanses un kredīts
Autors: LENGAGNE (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 09:29

Sveiki Mr & Mrs
Īpaši pasaulē, es piedāvāt aizdevumus starp 1000 € un 1.000.000 € ikvienam varēs atmaksāt ar procentiem ar zemu likmi 2,5% .. Mēs esam vietējie kredīti un starptautiskie aizdevumi cilvēkiem visā pasaulē . Mūsu organizācija nav banka, un mums nav nécessitons daudz dokumentu. Taisnīgs un godīgs un uzticams aizdevumu. Es esmu gatavs, lai apmierinātu tevi. Sazinieties ar mani pa e-pastu: kataline999''A''hotmail.fr

Re: Finanses un kredīts
Autors: pamats topošais (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 12:12

Es piedāvāt izdzēst divi komentārs pirms es. ;)

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: Antons U (178.16.22.---)
Datums: 06/02/2015 12:34

Ja nemaldos, čehu projektiem visur ir dzelzsbetona paneļi (atskaitot mūrētās nesošās sienas). Domāju, ka būvvalde tev neļaus 12 stāvu ēkai paneli noārdīt. Un pat ja atļaus, kritiski padomā, cik tas viss izmaksās (projekts, saskaņošana, jauna inventerizācijas lieta), plus vēl jāpārvelk apkure, jādomā, ko darīt ar trubām, kas pēc pārbūves "iznāks" pusotru metru nost no ārsienas, visticamāk nāksies mainīt grīdas segumu un tapetes (krāsojumu) visai istabai. Es teiktu, ka ieguvums nav samērojams ar iztērēto naudu un laiku. Pārdodot labu čehu 3-istabnieku, plus pieskaitot potenciālās pārbūves izmaksas, autors var cerēt nopirkt normālu māju pierīgā.

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: Rihards888 (178.16.22.---)
Datums: 06/02/2015 12:41

Pats dzīvoju čehu projektā ar šo milzīgo balkonu, tas ir atdalīts gan ar nesošo gan vienkārši ar gāzbetonu- kuru viegli nojaukt un apvienot telpas.

Dzīvē Maskavas ielā esmu redzējis šādu izpildījumu. Cik tas ir likumīgi nezinu.

Re: Čehu projekta 3 ist. dzīv. lodžijas apvienošana, ārsienas izbūve.
Autors: Dizis (85.10.211.---)
Datums: 20/06/2015 08:49

Pats dzīvoju līdzīgā projektā (specprojekts, bet līdzīgs čehu projektam ar 6metrīgo lodžiju), un pirms kāda laika arī bija līdzīga doma. Sāku domāt, ko īsti pasākt šajā šaurajā telpā, ko iegūšu (jaukt vertikālo dzelzsbetona paneli, kas atdala iekštelpas no lodžijas nebija vēlēšanās) un neko labu neizdomāju. Pēdīgi izflīzēju lodžijas grīdu, vizuāli labiekārtoju un ieliku bezrāmju stiklojumu (kas gan bija dārgs, bet kādas 2x dārgāks par paketi, ap 1000 LVL toreiz) un nenožēloju. Labākais, iespējamais, manuprāt, risinājums.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********   *******   **     **  **    ** 
 **  **  **     **     **     **  **     **  ***   ** 
 **  **  **     **     **     **  **     **  ****  ** 
 **  **  **     **      ********  **     **  ** ** ** 
 **  **  **     **            **  **     **  **  **** 
 **  **  **     **     **     **  **     **  **   *** 
  ***  ***      **      *******    *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727