UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums

ES līdzfinansētie energoefektivitātes projekti nav «izmaksu efektīvi»
Autors: m. (81.198.30.---)
Datums: 14/01/2013 18:28

Eiropas Savienības (ES) līdzfinansētie energoefektivitātes projekti nav «izmaksu efektīvi», atklājis ES revidentu veiktais audits, vēsta BBC.

Šo projektu ieviešana tika vērtēta Čehijā, Itālijā un Lietuvā – trīs valstīs, kuras laika posmā no 2007. līdz 2013. gadam saņēmušas vislielāko ES līdzfinansējumu energoefektivitātes projektu īstenošanā. Kopumā tika aplūkoti 24 energoefektivitātes projekti, kas tika veikti ar Eiropas reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda atbalstu un valdību līdzfinasējumu Atklājies, ka līdzekļi, kas ieguldīti ēku atjaunošanā vidēji neatmaksāsies tuvāko piecdesmit gadu laikā, un šāds laika posms ir pārāk ilgs, turklāt dažos gadījumos ietaupījums nebūs redzams ātrāk kā 150 gadu laikā, turklāt analizēto ēku dzīves ilgums tiek paredzēts mazāks nekā 150 gadu.

Auditori norāda, ka šādiem projektiem vajadzētu tikt iepriekš izvērtētiem un pēc tam būtu jānovērtē, cik rūpīgi izmaksu efektivitāte ir palielināta.


// Kas tākā jau visiem bija skaidrs. Cita runa ka bonusā dabū jaunas trubas, jaunu jumtu un cmuku fasādi



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **      **   ******   **    **   ******  
 ***   **  **  **  **  **    **   **  **   **    ** 
 ****  **  **  **  **  **          ****    **       
 ** ** **  **  **  **  **           **     **       
 **  ****  **  **  **  **           **     **       
 **   ***  **  **  **  **    **     **     **    ** 
 **    **   ***  ***    ******      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727