JAUNĀKĀS DISKUSIJAS FORUMĀ

JAUNĀKIE RAKSTI, ZIŅAS, PRECES

Piedāvā darbu :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Darbs majas!
Posted by: Juta (217.199.107.---)
Datums: 16.04.2008 15:38

Labdien,
Veltiet šai zinai paris minutes no jusu darga laika un izlasiet
zemak rakstito informaciju, kas zin, varbut jums ari ta nak istaja laika,
tapat ka kadreiz man ?.
Ieraudziju to pavisam nejauši, meklejot papildus piepelnišanas iespejas.
Lasot rakstu, kura bija teikts, ka var nopelnit vairakus tukstošus latu
paris nedelu laika, ieguldot tikai 90 santimus, padomaju, ka ta ir karteja mulku
keršanas akcija, bet tomer nolemu to izlasit lidz galam un uzzinat, ko man piedava:
tur bija teikts, ka janosuta pa 10 santimiem 9 Interneta-macinu ipašniekiem,
kas noraditi zemak. Pec tam jaizsvitro saraksta pirmais macina numurs,
japarcel visi numuri pa vienam uz augšu, rezultata atbrivojas devita rindina,
kura jums jaieraksta savs Interneta macina numurs. Tad jus šo sludinajumu,
tikai nu jau ar JUSU NUMURU devitaja rindina, izvietojiet kados 200 dažados forumos.
Nekadu bledibu. Nu, tad es padomaju, ka principa jau neko zaudet nevaru ka tikai
tos 90 santimus, un nolemu pameginat. Atveru savu Interneta macinu, parskaitiju
visiem akcijas dalibniekiem pa 10 santimiem un saku izvietot šo sludinajumu
dažados forumos un sludinajumu vietnes. 3 dienu laika pieregistrejos vairak
neka 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinajumu vietnes.

Pagaja nedela, ieskatos sava Interneta macina, un ko domajat???
Ienakumu nekadu! Bet citi dalibnieki raksta, ka nedelas laika nopelnijuši - cits 15 latus,
cits 45 latus. Te nu bija, domaju, iekritu ka tads mulkis, veloties paris nedelu laika
nopelnit vairakus tukstošus latu. Un partraucu šo nodarbošanos, ta ari neizvietojot
sludinajumu 200 forumos, un to 90 santimu zaudejums manu budžetu nekadi neiespaidoja.
Vel pec paris nedelam ieskatijos sava Interneta macina,
skatos - viens ieskaitijis man 10 santimus. Ja, pie sevis nodomaju,
visas lietas notiek, nejauši atradies vel viens naivais...
Vel pec divam nedelam tomer velreiz atveru savu Interneta macinu,
bet tur jau ap 15 latiem ieskaititi. No kurienes? Nav skaidrs,
bet 15 lati ari ir nauda, kas uz cela nemetajas, kaut ari nav
ka citiem dalibniekiem, kas raksta, ka dažu nedelu laika nopelnijuši simtiem latu.
Un pec viena meneša sakas pats interesantakais - mana macina KATRU DIENU saka ienakt nauda,
un vel pec 2 nedelam man konta bija jau vairak neka 300 latu! Tad es savu sludinajumu
nopubliceju vel vairak neka 150 forumos. Rezultats bija parsteidzošs! Kopuma 2 menešu
laika es sanemu 1670 latus! Un nauda ienak katru dienu, ik pa 15 minutem mana konta tiek
ieskaititi 10-30 santimi. Lidz tam mans ekonomiskais stavoklis nebija visai spožs,
un ari piemerotu darbu sev nevareju atrast, lidz uzduros šim sludinajumam. Es neticeju,
ka šitas darbojas, kamer saku sanemt tik daudz parskaitijumus. Tagad mans darbs ir katru
dienu paris stundas padarboties Interneta, un VISS!!! Bet ienakumi tadi, kas daudziem
priekšniekiem un vaditajiem pat sapnos neradas!

Tagad es jums izstastišu, ka tas viss darbojas un kapec!
Es jums apgalvoju, ja izpildisiet precizi visas instrukcijas,
kas aprakstitas talak, tad saksiet sanemt daudz vairak naudas neka domajat,
turklat ipaši nepiepuloties. Piekritisiet, ka tas ir vienkarši un pilnigi legali.
Jusu ieguldijums ir tikai 90 santimu un loti lielas iespejas uzlabot savu labklajibu.

SVARIGI: ši nav krapšana, un jus ne ar ko neriskejat, bet tas STRADA!
JEBKURA PROJEKTA DALIBNIEKA LABKLAJIBA IR ATKARIGA NO KATRA DALIBNIEKA LABKLAJIBAS!
UZMANIBU!!! Izlasiet šo vairakas reizes. Izpildiet instrukciju PRECIZI,
un jus diezgan labi nopelnisiet dažu menešu laika!!! Šis loti veiksmigi strada,
pateicoties dalibnieku GODIGUMAM. LUK, ŠIE 3 SOLI, LAI JUS GUTU PANAKUMUS:
1. Registrejieties sistema Inauda.lv. To var izdarit te: [www.inauda.lv],
kartigi iepazistieties ar šo sistemu un to, ka ta darbojas, un ieskaitiet 90 santimus
sava macina. Uzreiz rodas jautajums, ka to izdarit, es macinu papildinaju caur
internetbanku - ar parskaitijumu! Taja lapa viss ir skaidri aprakstits, ka to izdarit.
Tad no zemak esoša saraksta nemiet pirmo macina numuru, nosutiet uz to 10 santimus,
ierakstot šo numuru ailite "Sanemeja talruna numurs vai e-pasta adrese"; tatad tas,
ko jus izdarijat - radijat pakalpojumu, un pats galvenais - absoluti legali.
Jus ludzat likumigu pakalpojumu, par ko samaksajat. Talak pec analogijas ar
pirmo macina numuru, nosutiet pa 10 santimiem parejiem 8 maciniem
(neaizmirstiet ierakstit ailite "Darijuma papildus informacija" - "Ielieciet mani saraksta".
Un vel - macinu numurus parrakstiet loti uzmanigi, neielaižot kludas.
P.S. Iesaku macinu numurus ievadit ar roku.

1. 22342170
2. 26223579
3. 27547592
4. 26709612
5. 26122303
6. 26605599
7. 29197603
8. 26394546
9. 26569274

2. ATKARTOJU, LAI GUTU IENAKUMUS, NEPIECIEŠAMS KATRAM NO ŠIEM 9 DALIBNIEKIEM
PARSKAITIT PA 10 santimiem, CITADI Inauda macinu TIKLA MODERATORI (ADMINISTRATORI)
JUS VIENKARŠI NEIEKLAUS PROJEKTA, UN JUS NEVARESIET SANEMT IENAKUMUS.
Tagad UZMANIBU! Pec tam, kad esat izpildijuši 1.soli:

3. 2.SOLIS. Uzrakstiet lidzigu vestuli ka ši, varat ari nokopet manejo
(txt formata vai ka jums ertak). Kopetaja teksta izdzesiet no macinu saraksta PIRMO
(AUGŠEJO) macina numuru un parvietojiet 2.macinu pirmaja vieta, kuru jus izdzesat,
3.macinu otraja vieta, 4.macinu trešaja, 5.macinu ceturtaja, 6.macinu piektaja,
7.macinu sestaja, 8.macinu septitaja, 9.macinu astotaja, bet 9.rindina, kas tagad
ir tukša, ierakstiet SAVA macina numuru!!! 2. Izvietojiet savu sludinajumu ne mazak ka
200-300 forumos un zinu vietnes. Atcerieties, jo vairak vietas jus to izvietosiet,
jo lielaki bus jusu ienakumi, un šie ienakumi ir tieši atkarigi no jusu darbibas.
Izvietojot savu sludinajumu, nerakstiet "Viegli nopelnit miljonu", "Milziga nauda meneša
laika" u.tml., labak rakstit "Vajadzigs menedžeris, alga 1000 Ls menesi". Ši sludinajuma
izvietošana 200 forumos, pat vismazak apmekletajos, garante jums ienakumus ap 2300 Ls menesi
- KA MINIMUMS!!! Tikai 2 menešu laika! Jo vairak izvietosiet, jo lielaki ienakumi (turklat
geometriska progresija). ATCERIETIES!!! Šis bizness turpina pastavet un uzplaukt tikai,
pateicoties DALIBNIEKU GODIGUMAM UN NOPIETNIBAI. Tatad, kad jus sasniegsiet pirmo poziciju,
jus sanemsiet vairakus tukstošus latu tikai ka SARAKSTA IZVEIDOTAJS!
Tas maksa tikai 90 santimus un ne visai lielas pules. Galvenais - tas STRADA!!!
Dariet to tulit, neatliekot uz ritu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastradat
tomer vajadzes. Cilveki ir jaieinterese. To var darit, izsutot vestules un
izvietojot sludinajumus specializetajas majas lapas darba mekletajiem, forumos,
zinojumu vietnes. Tur viss ir JUSU rokas, ESIET DROŠI! Jo neko citu ka 90 santimus
jus nevarat zaudet! Katru dienu Latvija rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotaju.

Nu, un nobeidzot, patiešam lieliska aksioma - lai kaut ko iegutu, kaut kas
ir jadod, bet, lai iegutu vel vairak, ir jadod vel vairak! Parliecinieties par to paši -
veiksmi Jums!!!

4. P.S. Noderiga informacija! Ka izvietot informaciju forumos (sludinajumos
un citas piemerotas vietas):
a.1. Atveram mekletaju: [smart.delfi.lv] ; [latnet.lv] ; [web.top.lv] ;
[www.google.lv]
b.2. Rakstam attiecigaja vieta meklešanas frazi: "forums sakt
jaunu temu" vai "forums sakt jaunu temu darbs" (rakstiet bez pedinam).
c.3. Mekletajs atradis tukstošiem lappušu, uz kuram uzklikškinot
nonaksiet pie formam, lai saktu jaunu foruma temu. Un nenobistieties, ja pekšni
taja vieta, kur gribejat ievietot savu sludinajumu, ieraudzisiet vel vienu vai vairakus
lidzigus. Tas tikai vel vienu reizi apliecina, ka šis bizness reali darbojas!
Mekletajs atradis tukstošiem lappušu, kur klikškis aizvedis jus pie MILJONIEM jaunu
forumu temu. Loti piemerotas ir majas lapas, kur atrodas darba sludinajumi: [ss.lv]
un lidzigas lapas vai sadalas par pieejamam vakancem.

Bet tagad paskaidrošu, kapec jus jebkura gadijuma neko nezaudejat,
bet tikai VINNEJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinajumiem iegušu tikai
5 atbildes (loti zems cipars), tatad iegušu 50 santimu, atrodoties 7.saraksta pozicija.
Tagad šie 5 cilveki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinajumus ar mana macina numuru 6.pozicija,
un tikai 5 cilveki atbild tiem cilvekiem - jums tas ir jau 250 santimu! Talak šie 25
cilveki izplata 200 sludinajumus ar mana macina numuru 5.rindina un tikai 5 atbild -
mans ienakums ir jau 1250 santimu = 12,50 Ls. Tagad šie 125 cilveki, izvietojot
sludinajumus un sanemot tikai pa 5 atbildem, dod man 62,50 Ls pelnu (esmu 4.pozicija).
Talak atkal: šie 625 cilveki ievieto vismaz 200 sludinajumus ar mani 3.rindina un tikai
5 cilveki atsaucas - tas ienes 312,50 Ls. Pats interesantakais ir tas, ka tie 3125 cilveki
ievietos vel pa 200 sludinajumiem, un, ja viniem atbildes tikai 5 cilveki, tad es jau
sanemšu 1562,50 Ls (esmu 2.pozicija). Tagad UZMANIBU: šie 15625 cilveki ievietos vel pa
200 sludinajumiem, viniem atbildes 5 cilveki - tas jau bus 7812,50 Ls un ta talak!!!
Piekritisiet, ka tie ir iedvesmojoši skaitli? Un tas viss tikai par Jusu pirmo
ieguldijumu - 90 santimiem!!! Varat iedomaties, ka tukstošiem cilveku no visas
pasaules piesledzas Internetam un lasa šos rakstus katru dienu, tapat ka jus šobrid
lasat šo rakstu!!!

Nu ko? Vai ieguldisiet 90 santimus, lai uzzinatu, vai ši sistema darbojas?
Un pedejais, manuprat, pats svarigakais: KA NONEMT NAUDU NO INTERNETA MACINA?
Lai parskaititu naudu no iNauda konta saveja bankas konta, tev ir vajadzigs
pieregistret tikai savu bankas kontu. Lai to izdaritu, papildini savu iNauda kontu
(par jebkadu summu), sikaku informaciju atradisiet majas lapa sadala "BUJ"
(Biežak uzdotie jautajumi).

darbs, veselība, skaistums...
Posted by: Gints_Lieliska iespēja dzīvē!!! (159.148.82.---)
Datums: 26.03.2009 13:55

Stabila, strauji augoša starptautiska kompānija VIP Group, kas 12 gadus veiksmīgi darbojas Wellness industrijā, ar akcentu uz veselības tirgu, piedāvā iegūt papildus ienākumus pamatdarbam neko nepārdodot, kā arī izveidot savu ilgspēlējošu biznesu sadarbībā ar kompāniju. Gaidām AKTĪVUS cilvēkus sākot ar vidējo izglītību, kuri ne tikai grib, bet arī gatavi padarboties, lai iegūtu ātri papildus ienākumus, izveidotu karjeru un stabilu biznesu. Profesionāla apmācība, komandas darbs un palīdzība darba procesā vienmēr garantēta.

Re: Darbs majas!
Posted by: moltriks (78.84.3.---)
Datums: 28.03.2009 20:28

Ko tik nesadzejo aiz gara laika

Posted by: zars (87.110.66.---)
Datums: 01.04.2009 08:06

pieriebies jau lasīt visos saitos šos stulbos piedāvajumus .ej taču bērnu saitā un piedāvā šis glupības .

Posted by: Agita3 (78.84.153.---)
Datums: 21.05.2009 14:36

Reģistrejieties, un skatiet reklāmas, par to saņemot naudu! ;)

[digmoney.lv]

[www.money.theleech.org]

[LatBux.Lv]

[www.naudina.lv]

[LatMoney.lv]

[wwwfoundmoney.lv]

www.naudina.eu/index.php?ref=sunrise1

[www.spelite.lv]

[www.burzs.com]

[www.burzs.com]

Posted by: Vera (---.balticom.lv)
Datums: 13.08.2009 14:15

var viegli nopelnit, stradajot majas un izmantojot tikai internetu.
[depacco.com]

par registraciju jau senemsi 100 eur. pamegini!

Posted by: beststyle (---.balticom.lv)
Datums: 26.09.2009 14:55

Лучший комфорт, для многих из нас,это прибыль.Мы поможем вам приобрести финансовую независимость.Возможность дополнительного заработка не только с помощью интернета и компьютера,а также используя свой мобильный телефон,возможность прибыли при помощи знаний.И самое главное!Никаких денежных вложений,научитесь собирать деньги,а не сорить ими.Вы все еще не верите нам?Посетите наш проект и сами во всем убедитесь.
www.bestcomfort.info

Posted by: Monkey (80.70.23.---)
Datums: 14.10.2009 22:00

Reģistrejieties, un skatiet reklāmas, par to saņemot naudu!

[www.bux.to]

dienā tas aizņems pāris minūtes no jūsu dārgā laika
ar multiclicker 1.5.1 vispar nav problēmas palaid lai tas darbojas tavā vietā ...iesaku sākumā pirt referāļus lai vēlāk tie tev nestu papildus peļņu.... šeit būs adrese kur dabūt šo multiclicker v 1.5.1
[rapidshare.com]

Darbs majas, labaks par jebkuru citu!
Posted by: Dmitrijs439 (---.balticom.lv)
Datums: 06.12.2009 22:02

Pieregistrejies un pelni!
Pats naudu jau esmu sanemis vairakas reizes, un bez jebkadam problemaam!
tapec iesaku ari jums!
[www.expresrabota.com]

Posted by: normix (---.cust.tele2.lv)
Datums: 04.01.2010 11:18

ekspresrabota.com jūs neko nenopelnīsit

iesakuku registrēties zemām dotajās saitēs

[www.naudina.lt]

[digmoney.lv]

www.naudina.eu/index.php?ref=normix777

[tickerbar.info]

iesaku pamēgināt, tur reāli maksā, jo pats esmu nopelnījis.

Posted by: jurispl (87.110.54.---)
Datums: 06.01.2010 13:42

Piedāvāju reģistrēties adresēs , kas REĀLI izmaksā nopelnīto . Reģistrējoties esiet uzmanīgi
un pareizi aizpildiet reģistrācijas veidlapu .Tāpat pareizi aktivizējiet savu kontu .Parasti tas
notiek caur Jūsu e-pastu. Pieredze liecina, ka daudzi $$$ grib, bet lai pie tiem tiktu nav pat
elementāras angļu valodas zināšanas un pat vienkāršas lietas ar datoru nemāk veikt...Un ja
vēl nav gribas spēka un vēlēšanās šo to izprast, tad no darbošanās BUX os NEKAS
NESANĀKS.... Tāpēc šie linki ir tiem, KAS SPĒJ UN VĒLAS PELNĪT:

[www.upbux.com]

[www.palmbux.com]

[www.jphfbux.com]

[www.neobux.com]

[www.clicksia.com]

[www.theclickers.net]

[www.earneasycash.info]

[www.companybux.com]

[incrasebux.com]

[wordlinx.com]

[cashos.com]

Reģistrējaties un lai veicas! Ja kas nesaprotams, varat šeit pat pajautāt. Centīšos palīdzēt.

Posted by: zeno (---.lbb.lv)
Datums: 06.01.2010 15:31

Vai tieshām sitos kretīnus spamotājus nevar nobanot, nau jau laikam vairs neviena portāla kur vinu nebūtu, vajadzētu šitiem un nevis tiem kas filmas velk no torrentiem internetu apgriest.

Re: Darbs mājās!
Posted by: sadko (78.84.252.---)
Datums: 27.03.2010 08:41

Reģistrējies un pelni interneta! Portāls piedāvā tikai labākus klik portālus. Ir iespējams reģistrēties Latvijas resursos.
[www.moneym.ucoz.com]

Posted by: amanda (88.135.148.---)
Datums: 03.04.2010 22:47

Darbs majas!
Posted by: Laila Upe (---.starnet.lv)
Datums: 25.07.2010 15:00

Pamēģini! Iespēja gūt papildus ienākumus, strādājot mājās (darbs ar e-pastu). Nav jāveic iepirkumi un iemaksas, nekāda sērfošana internetā. Viss ir godīgi. Jums nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un elementāras prasmes strādāt ar e-pastu.

Posted by: jurispl (87.110.54.---)
Datums: 22.08.2010 19:58

Piedāvāju reģistrēties adresēs , kas REĀLI izmaksā nopelnīto . Reģistrējoties esiet uzmanīgi
un pareizi aizpildiet reģistrācijas veidlapu .Tāpat pareizi aktivizējiet savu kontu .Parasti tas
notiek caur Jūsu e-pastu. Kad viss izdarīts , sākam strādāt un pelnīt dolārus ! Reģistrējaties,
ticiet sev un viss izdosies!

[www.neobux.com]

[www.earneasycash.info]

[incrasebux.com]

[wordlinx.com]

[www.cosmicbux.com]

[www.theclickers.net]

[www.atlantisptc.info]

[www.mistywoodsptc.info]

[www.clicksia.com]

[www.cash-harvest.com]

[www.bigkahunaclicks.com]

[www.myptc.me]

[www.BlackSheepClick.info]

[www.baydefeisptc.info]

P.S. Pēc reģistrācijas noteikti katrā vietā izlasiet Terms Of Service ( TOS )—lietošanas noteikumus. Tāpat arī lasiet forumus. Tā varēsiet uzzināt par visām iespējām pelnīt konkrētā mājas lapā. Ja ir jautājumi, varat tepat uzdot.

Posted by: anna (---.cust.tele2.lv)
Datums: 09.09.2010 23:11

Darbs mājās ar Jūsu datoru. Daļēja vai pilna aizņemtība pēc Jūsu izvēles. Ideāli savienojas ar mācībam, citu darbu vai bērniņa auklēšanu! Jums tikai nepieciešams dators ar pieeju internetam un, ja spējat sevi organizēt patstāvīgam darbam tad tas ir priekš jums! Peļņu nosakāt Jūs-kāds darbs tāda alga! Ja Jūs tas ieinteresē spiediet uz zemāk esošo linku un BEZMAKSAS piereģistrējaties! Pirmos 26 dolārus var nopelnīt 10 minūšu laikā!

[www.AWSurveys.com]

Sīkāka informācija
[pelnisim.blogspot.com]

Posted by: feinums (91.200.67.---)
Datums: 23.10.2010 13:31

Nesen klajā nācis jauns projekts, kur ieguldot tikai vienu reizi 2$, saņem 200$ un vairāk!
Visa tā ideja ir šāda
1. Jātver paypal konts, kurā ir jāreģistrē sava starptautiskā kredītkarte (VISA, MASTER, EXPRESS)

[www.alertpay.com] - kontu var reģistrēt šeit

2.Reģistrējaties šajā adresē

[www.payorgive.com]

3. uzklikšķiniet uz alertpay bannera, ka vēlaties samaksāt

UZMANĪBU!!!

Alertpay kontā nav nepieciešama nauda pietiek ar to, kad ir nauda tavā kredītkartē vismaz 1.05 LS.
Uzklikšķinot uz bannera atvērsies alertpay lapa, tur skaties ir pasvītrots uzrakstiņš kur varat izmantot kredītkarti apmaksai, sanāk atkal aizpildīt informāciju par savu karti, un norēķināties par pakalpojumu.

Kā tas darbojas?

1.Samaksā 1 reizi 2$ - 1$ tiek samaksāts par 1. līmeņa iegūšanu; 1$ alertpay izmaksas
2.Uzicini tikai 3draugus (referāļus), kuri arī maksā katrs par 2$, no kuriem tu saņemsi vienu dolāru sev - tātad par 3draugiem tu saņem 3$ un vari sev nopirkt nākamo līmeni, kas maksā 3$. Arī šie draugi gribēs saņemt vairāk naudu un pirkt nākamo līmeni, tad no katra drauga jūs saņemsiet 3$, vai no visiem 9$, Pavisam ir 5 līmeņi, tas izskatās šādi

1 līmenis | izmaksas $ 1 | nopelnīsiet par katru tiešo nodošanu 1 $ uz 1 līmeni (Neierobežots)
2 līmenis | izmaksas $ 3 | nopelnīsiet $ 3 katru reizi, kad 1 no jūsu draugiem paaugstina savu līmeni(Neierobežots)
3 līmenis | izmaksas $ 9 | nopelnīsiet $ 9 katru reizi, kad 1 no jūsu draugiem paaugstina savu līmeni(Neierobežots)
4 līmenis | izmaksas $ 27 | Tu nopelnīt $ 27, kad 1 no jūsu draugiem paaugstina savu līmeni(Neierobežots)
5 līmenis | izmaksas $ 81 | nopelnīsiet $ 81 katru reizi, kad 1 no jūsu draugiem paaugstina savu līmeni(Neierobežots)

Tātad, aplūkojot iespējamo komisijas iepriekš vai tie 2$ ir daudz?

ĻOTI SVARĪGA PIEZĪME

Ar šo projektu vari nopelnīt cik vēlies! Tev NAV obligāti jāsasniedz 5. līmenis - tu vari pārtraukt kad vēlies!
Jūs saņemsiet savu nopelnīto! Piem. Jūs apstājaties 2 līmenī un viens no draugiem grib sevi paaugstiņāt uz 3 līmeni, jūs saņemsiet 3$, atlikusī daļa tiks jums atdota tad kad jus paaugstināsiet sevi 3. līmenim. To irļoti svarīgi atcerēties! Jūs varat saņemt komisiju pašreizējā līmeņa apjomā!

Ja nav samaksāti 2$ un jūs esat iesaistījis draugus(referāļus), jūs komisijas naudu par viņiem nesaņemiet !!!

Kad jums ir 5 līmenis jūs varat saņemt komisijas 100% apjomā, no visiem līme'ņiem uz visiem laikiem!

Tas viss jums maksās tikai 2$!!!

Posted by: bumbum (46.109.61.---)
Datums: 17.11.2010 10:09

Piedāvāju dažas labas lapas kurās var naudiņu izņemt uzreiz kā izklikšķini dienas normu un ieskaita tajā pašā dienā vai arī neilgā laika;
1. [www.no-minimum-ptc.com]
dienā ir 40+reklāmas. 0.0005$ vērts klikšķis.0.02$ min. izņemamā summa uz PAYPAL un LR. izmaksā uzreiz.
2.[www.ptcclick.com]
tagad ir laba akcija upgreidam.Min imums ir 0.01 uz LR un AP bet drīz būs atkal arī PP.Maksā uzreiz dažu min laikā.0.01 par reklāmu un tikpat par referāļa klikšķi.dienā 4 reklāmas.
3.[www.hiddenbux.com]
arī ir akcija apgreidam.lētas cenas. par klikšķi 0.1$ diena 12 reklāmas vai izņemt uzreiz naudukā ir uzkrāts minimums.
4.[www.bizzybux.com]
par klikšķi 0.01$ 4 reklāmas dienā vai izņemt sākot ar 0.01$
5.[B-U-X.net]
dienā 70 reklāmas 0.01 par reklāmu .0.05$ bonuss par reģistrēšanos. min 5$. Nedēļas laikā var saklikšķināt 5$
[www.ptc2u.com]
vēl viena lapa kur naudiņu var izņemt uzreiz. min 0.01$ klikšķis vērts 0.01$
[www.PaidToClick.in]
arī var izņemt sākot no 0.02$ uz PP; uz AP 1$
ļoti daudz klikšķināmu lapu, lapu kur var reģistrēties un citi piedāvājumi naudas pelnīšanai.
[www.fastpayout247.com]
minimums 0.02$ līdz 50 reklāmām 0.005$ vērts klikšķis

Posted by: Julija (81.198.21.---)
Datums: 02.01.2011 12:21

Darbs aizņem 15-20 minūtes dienā. Vajag apmeklēt linkus, katru linki vajag caurlūkot 30 sekundes, par ko Jūs saņemsiet 2$. 2$ par katru! Minimāla summa, ko var izņemt no saita ir 1000$. Vidēji dienā tiek dotas 5 linki, tātad vidēji dienā Jūs pelnāt 10$. Tādejādi 1000$ Jūs saņemsiet 2-3 mēnešu laikā, t.i. mēnesī ap 350-500$, kas ir labs papildus ienākums Jums un Jūsu ģimenei. Naudu var saņemt caur Paypal vai Alertpay. Reģistrējieties [www.twodollarclick.com] un sāciet pelnīt jau šodien. Nekādas personīgas iemaksas un lielo laiku tas neprasa. Jautājumu gadījumā un ja vajag palīdzību, rakstiet uz e-pastu

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
txwNY
This is a moderated forum. Your message will remain hidden until it has been approved by a moderator or administrator

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

LASI SAISTĪTUS RAKSTUS

Top.LV

eXTReMe Tracker

IESAKAM APMEKLĒT