JAUNĀKĀS DISKUSIJAS FORUMĀ


Piedāvā darbu :  Building.Lv Forums
 
Piedāvā darbu ar datoru mājas apstākļos.
Posted by: Madara1125 (87.110.147.---)
Datums: 09.01.2010 22:25

Darbs ar datoru! Pavisam vienkārši, viegli un ienesīgi!
Iespēja strādāt mājās uz pilnu vai nepilnu darba dienu(darbs ar e-pastu). Nav jāveic iepirkumi un iemaksas, nekāda sērfošana internetā. Viss ir godīgi. Jums nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu un elementāras prasmes apstrādāt e-pastu. Tas patiešām ir ļoti vienkārši un izdevīgi!!! Ja esi ieintresēts, raksti man augstāk norādītajā e-pasta adresē.

Re: Piedāvā darbu ar datoru mājas apstākļos.
Posted by: Tatjana Petrovska (85.15.248.---)
Datums: 14.01.2011 20:25

Madara1125 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Darbs ar datoru! Pavisam vienkārši, viegli un
> ienesīgi!
> Iespēja strādāt mājās uz pilnu vai nepilnu
> darba dienu(darbs ar e-pastu). Nav jāveic
> iepirkumi un iemaksas, nekāda sērfošana
> internetā. Viss ir godīgi. Jums nepieciešams
> – dators ar interneta pieslēgumu un
> elementāras prasmes apstrādāt e-pastu. Tas
> patiešām ir ļoti vienkārši un izdevīgi!!! Ja
> esi ieintresēts, raksti man augstāk
> norādītajā e-pasta adresē.Re: Piedāvā darbu ar datoru mājas apstākļos.
Posted by: Janis_elderado (94.30.133.---)
Datums: 14.01.2011 21:15

Nav obligāti uz ārzemēm, (jo ja jau ir angļu valodas zināšanas)

Internetā REĀLI var nopelnīt 5-15 Ls dienā (nevis kā sola simtus!!)
Viss kas nepieciešams ir dators ar internetu,
un nedaudz angļu valodas zināšanas lai varētu piereģistrēties saitā,
un maksā par web lapu skatīšanos un reklāmu lasīšanu,
(piemēram 1santīms par lapu) un dienas beigās 5Ls ir noteikti
bet ja piepūlas ir vairāk,
tas ir ideāls variants piemēram jaunajām māmiņām kas sēž mājās.
te būs pāris saitu kas maksā reālu naudu !!!


[www.paradiseclicks.info]
[www.redhot67bux.com]
[www.onbux.com]

Re: Piedāvā darbu ar datoru mājas apstākļos.
Posted by: Pita (81.198.173.---)
Datums: 20.01.2011 21:56

Vienreizēja iespēja nopelnīt dienā no 10 ls strādajot mājās! Vajadzīgs tikai internets. Peļņas apjoms atkarīgs no katra paša, diena pietiek ar 10-20 min! Tadēļ sākam pelnīt. Sīkāka info šajā adresē [naudair.do.am]

Re: Piedāvā darbu ar datoru mājas apstākļos.
Posted by: DsKs (84.237.184.---)
Datums: 20.01.2011 22:10

pareizi jau Tu uzrakstiji, "Vienreizēja" iespeja nopelnit ... parejas reizes ar minusiem

Re: Piedāvā darbu ar datoru mājas apstākļos.
Posted by: ziguri1966 (---.iem.gov.lv)
Datums: 17.02.2011 15:01

Reģistrējaties saitos, kuri maksā, pārbaudītas vērtības. Nav jāveic nekādas investīcijas. Labi saiti. Instalēta izmaksa.

[www.givebux.com]

[www.sterlingbux.com]

[www.ixinvest.com]

[www.birdybux.com]

[www.getbuxtoday.com]

[www.aobux.com]

[www.buxricka.com]

[www.clixeuro.com]

[www.marihuanabux.com]

[www.paidum.com]

[www.vcbux.com]

[alienptc.com]

Darbu ar datoru mājas apstākļos.
Posted by: Indra Rudzite (159.148.6.---)
Datums: 07.03.2012 01:25

Pelni naudu Internetā. Izklausās nereāli? Bet tas ir iespējams. Tikai un vienīgi pārbaudītas metodes. Nav nekas jāiemaskā, nevajag neko lejupielādēt, nav jāskatās garlaicīgi video! Tev tikai jāreģistrējas uzrādot savu e-pasta adresi. Ielogojies te [signup.wazzub.info]

Re: Piedāvā darbu ar datoru mājas apstākļos.
Posted by: links (46.109.133.---)
Datums: 08.03.2012 22:35


PELNI NAUDU AR WAZZUB PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!!!
[signup.wazzub.info]

Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!

Noskaties šo video par WAZZUB!
[youtu.be]
Prezentācija par wazzub part1!
[youtu.be]

8.aprīlī 2012 gada 23:59 šo tekstu vairāk nevienam nesūtīšu!Kapēc es tā darīšu jūs sapratīsiet,kad izlasīsiet visu tekstu līdz galam!

1.janvārī 2012 gada sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB!Šodien jūs to uzzinājāt vieni no pirmajiem Latvijā.Izmantojiet šo priekšrocību tūliņ pat un sāciet rīkoties:
[signup.wazzub.info]

Tas ir visiem zināms fakts;
Ka tādas kompānijas,kā Google vai Facebook nopelna miļijardus dolāru tikai tāpēc,ka mēs interneta lietotāji lietojam viņu piedāvātos pakalpojumus.Ir pienācis laiks saprast,ka mēs beigu beigās varam izlemt,kurš pelnīs vairāk naudu!
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija,kura mums maksās naudu tikai par to,ka mēs izvēlējāmies WAZZUB,kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu.

Tas ir viegli un tik vienkārši:
Mūsu uzdevums ir populirazēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams un vēlams to daŗīt ļoti ātri.Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 9.aprīlim 2012 gadam,jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi!
Piemēram:
Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā,jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot izņemot to ko jūs jau tā darat katru dienu internetā.
Iedomājaties,kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus?Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs!Nav nekādu ierobežojumu,jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet,jo vairāk jūs nopelnīsiet!

Tagad ir ļoti svarīgi saprast:
Mēs tagad esam uz starta līnijas jaunam projektam,kurš būs līdzīgs Google.USA Amerikā dažiem ļoti bagātiem cilvēkiem nedeva mieru fenomenālie Google sasniegumi un peļņas pieaugums,kurš pagājušā gadā sastāda 12 miļijardus dolāru!
Triumfiālais gājiens Google ir pie vainas dēļ kā grupa bagātu cilvēku no amerikas izlēma radīt līdzīgu projektu google,bet ar vairāk paplašinātām iespējām!Uz doto brīdi projektā WAZZUB ir iegūldīti 2 miļijardi dolāru.Darbam,projekta izstrādei un projekta palaišanai ir pieacināti labākie programētāji,web dizaineri,mārketieri un citi IT tehnoloģiju speciālisti.Šis projekts drīz atnāks pie mums un tas ir nopietni un uz ilgu laiku!

Tagad ir svarīgi atcerēties:
1.janvārī 2012 notika oficāls starts projektam Wazzub.Izmantojiet šo iespēju tagad,lai būtu vieni no pirmajiem,kuri sāks būvēt savu grupu.
Laiks,lai radītu savu impēriju ir tikai līdz 9.aprīlim 2012.gadam!!!
Tikai tie,kuri reģistrēsies līdz 9.aprīlim 2012.gadam varēs pretendēt uz šo pasīvo ienākumu!Šī ir īslaicīga pirms starta AKCIJA,pēc 9.aprīļa vairāk tas nebūs iespējams!
Vārti aizveras 8.aprīlī 2012.gadā(pusnaktī pēc austrumu laika).

Lai pievienotos pilnīgi bez maksas vienkārši uzspiediet uz linka pārejiet uz WAZZUB uzaicināšanas,reģistrācijas lapu un aizpildiet reģistrācijas formu un nospiediet .Pēc pāris minūtēm pārbaudiet savu e-pastu un saņemiet apsveikumu no kompānijas par to,ka reģistrējāties!Un tajā paša e-pastā saņemsiet arī autorizācijas linku uz,kuras vajaga obligāti uzspiest,lai varētu pabeigt reģistrācijuAr to jū pierādiet,ka uzrādītais e-pasts pieder jums.Vēl pēc pāris minūtēm jūs uz savu norādīto e-pastu saņemsiet datus,lai ielogotos savā privātajā back offisā!ielogojaties savā back offisā un nokopējiet savu reflinku un sāciet būvēt savu komandu.

Reģistrācijas links:
[signup.wazzub.info]


Ceru,ka jūs saprotat,ka vienkarši tikai reģistrējoties un sēžot rokas klēpi salikuši nevienu neaicinot neko nenopelnīsiet!Daudzi nesaprot mārketinga triku dziļumu un smalkumu ko izmanto portāla WAZZUB radītāji!Portala wazzub radītāju ideja ir sekojoša:
Secret Backdoor(reģistrācija tikai ar ielūgumiem)Lietotāji sāk reģistrēties par brīvu un saņem savu personisko reflinku.Aicina savus radiniekus ,draugus un partnerus pievienoties WAZZUB un sāk būvēt savu struktūru.

No 1.janvāra līdz 9.aprīlim notiek Restarts:
Reģistrētie lietotāji savā interneta brovzerī uzstāda WAZZUB,kā mājas lapu pēc noklusējuma!Projekta izstrādātāji ir izreiķinājuši,ka 9.aprilī 2012.gadā portālā wazzub būs reģistrējušies vairāk kā 10 miļijoni lietotāju līdz ar to uz saitu tiks novirzīts ļoti iespaidīgs trafiks,kuru momentāli fiksēs reitinga roboti(ALEXA un citi).Portāla reitings strauji ies uz augšu un wazzub kļūs super pievilcīgs reklāmu devējiem!Uz ievietotas reklāmas reiķina portāla īpašnieki nopelnīs miļijoniem dolāru!
50% peļņas tiks novirzīta izmaksām tiem lietotājiem,kuri palīdzēja saitam attistīties pašā sākumā aicinot cilvēkus!
Un šajā periodā mūsu galvenais uzdevums ir turpināt aicināt jaunus cilvēkus un vērot,ka mūsu struktūra aug!WAZZUB to sauc par $FACTOR(dolārs faktors).Jo varāk būs lietotāji,kas pievienosies projektam pēc jūsu reflinka(5 līmeņos),jo lielāks jūsu $FACTOR.Un jo lielāks jūsu $FACTOR izaug,jo lielāka jūsu daļa peļņas,kad projekts būs palaists!

No 9.aprīļa-30.jūnijam tiks palaista Beta versija:
Uz 9.aprīli ir ieplānots starts WAZZUB.Saits uzsāks savu pilnvērtīgo dzīvi un tikai reģistrētie lietotāji uz doto brīdi sāks pelnīt naudu!Soli pa solim tiks pievienotas vairāk un vēl vairāk visādas funkcijas,kuras pataisīs wazzub par ideālu reklāmas portālu.
Šeit būs:
Iespaidīgs intruments meklētājs,
Personlizēta sadaļa jaunumiem.
Labākie peidāvājumi internetā un unikālas izklaides iespējas(video,spēles utt.).Protams,ka tās nav visas funkcijas es tika nosaucu dažas!
.Šo projektu viņi plāno pabeigt 1.jūlijā 2012.gadā,kad visas funkcijas strādās viss būs uzstādīts un projekta radītāji,izstrādātāji varēs tālāk koncentrēties uz projekta tālāko modernizāciju.

Domas un pārdomas:
Atklāšu mazu noslēpumu priekš tiem,kuri pat uz saules saskata melnus traipus un arī tiem,kuri visizdevīgākos piedāvājumos meklē zemūdens akmeņus!
Daži kompānijas solījumā<>,ierauga tikai skaitli 4.000 un uz viņa ieciklējas:ūs>
Pirmkārt-tiem kuriem izmaksu cipari liekas neiespējami lieli!Pameiģiniet reģistrēties un uzaicināt vismaz 10-20 draugus vai radus,pazīstamos un jūs atklāsiet,ka pa trīs mēnešiem aizpilīdit matricu 5x5 nav pa spēkam visiem!
Iemesls-jūsu veiksme ir atkarīga ne tikai no jūsu aktivitātes,bet arī no jūsu piesaistīto cilvēku aktivitātes!!!Par cik akcijas laiks ir ierobežots,kādam izdodas uzbūvēt struktūru no 10 cilvēkiem,kādam no 250 un vēl kādam no 3000 cilvēkiem utt.Tāpēc gala rezultāta projekta īpašniekiem nevajadzēs nemaz tik milzīgas naudas izmaksāt reģistrētiem lietotājiem ,salīdzinot ar to cik viņi nopelnīs,kad projekts sāks strādāt ar pilnu jaudu!

Tagad ir ļoti svarīgi nepalaist garām momentu un izrādīt maksimālo aktivitātiSevišķi tas attiecas uz tiem,kuri vēl līdz šim bridim nav sapratuši,ka REĢISTRĀCIJA ŠAJĀ PROJEKTĀ IR PILNĪGI BEZMAKSAS UN NAV JĀIEGŪLDA PILNĪGI NĒKADA NAUDA!!!
REĢISTRĒJIES ŠEIT:
[signup.wazzub.info]Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
uCHVV
This is a moderated forum. Your message will remain hidden until it has been approved by a moderator or administrator

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Top.LV


eXTReMe Tracker