UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Betonesana ziemas apstakljos
Autors: a ()
Datums: 21/11/2008 12:59

Ko teiksiet par planu sobrid uzbetonet atbalsta sienu no betona?Ir / nav prata darbs? Vienakarsi , laikam krizes apstaklju delj, celtnieki beidzot sak piedavat kaut cik pratam aptveramas cenas...

Re: Betonesana ziemas apstakljos
Autors: SAK ()
Datums: 21/11/2008 14:40

Kāpēc gan ne? Modernā ķīmija un tehnoloģija sen izslēgusi betonēšanas darbu sezonālo raksturu. Sameklē betona piegādātāju kas tev atvedīs siltu betonu + pretsala piedeva, var vēl veidņus nosegt. Galvenais ir betonam pirms sasalšanas sasniegt tādu stiprību, kas ir lielāka par sasalšanas radīto spriegumu t.i. kādi 40-50% no galīgās stiprības. Ja apjoms nav liels, bet gribās darboties, var pasūtīt, teiksim, 2 klases stiprāku betonu - B20 vietā B30. Nenoliedzami, betonēšana ziemā izmaksā dārgāk, bet, ja darbs steidzams, tas ir izdevīgāk nekā gaidīt vasaru.

Re: Betonesana ziemas apstakljos
Autors: a ()
Datums: 21/11/2008 15:11

paldies! :)

Re: Betonesana ziemas apstakljos
Autors: v_t ()
Datums: 21/11/2008 15:47

iepriekš paskaties kādu laika prognozi sola windguru un izvēlies labāko dienu. betonējuma siltināšanai dažādi ražotāji piedāvā gan minerālvates, gan putu polietilēna betona siltinātājus. šos produktus diezgan plaši lieto somu celtnieki. [www.pepirer.lv]

Re: Betonesana ziemas apstakljos
Autors: andris123456 ()
Datums: 21/11/2008 16:52

Es ieteiktu nogaidīt - līdz pēc metheo prognozes 3 nākošās dienas pēc betonēšanas nav - grādi. Pieredze.

Re: Betonesana ziemas apstakljos
Autors: andisk26 ()
Datums: 22/11/2008 08:32

Man arī veidnes saliktas, tagad dilemmas priekšā, betonēt pamatus vai pagaidīt ???

Re: Betonesana ziemas apstakljos
Autors: a ()
Datums: 22/11/2008 12:35

Nu man,izskatas, atpakalcela vairs nav.Ta ka varesu padalities ar pieredzi (cerams ne bedigu), tacu drosi vien reali vares saprast pavasari, kad zeme atsals un beigs cilaties.Galu gala man ta bus tikai atbalsta siena ;)

Re: Betonesana ziemas apstakljos
Autors: aaaa ()
Datums: 22/11/2008 12:45

Nu tagad sola visu nedēļu -1-4, kas tad tas par salu, bet nu ziemas betonu jau nu obligāti tā kā vajadzētu. ja betonēt, tad tagad, labāk negaidīt lielākus mīnusus.

Re: Betonesana ziemas apstakljos
Autors: ralf ()
Datums: 22/11/2008 20:09

Es domāju ka pēc mēnesi viņi atkal piedāvās prātam neaptveramas cenas, tikai tagad zemas(prātam neaptveramas):)))

Re: Betonesana ziemas apstakljos
Autors: sp ()
Datums: 16/12/2008 15:37

Ja temp ir ne zemaka par -5 un siena ir gana masiiva var izmantot ar pretsala piedevam un nebus nekada vaina, bet apklaat protams gan buutu labi lai betona siltums atri nedzistu. Hidratacijas procesa betons izdala siltumu. Bet ideali protams ir ja dara to pie pozitiivas temp;-))

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **    **  **     **  **      ** 
  **  **   ***   ***   **  **   **     **  **  **  ** 
   ****    **** ****    ****    **     **  **  **  ** 
    **     ** *** **     **     **     **  **  **  ** 
    **     **     **     **      **   **   **  **  ** 
    **     **     **     **       ** **    **  **  ** 
    **     **     **     **        ***      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727