UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 4 no 5
Re: koka sēnīte
Autors: Garais ()
Datums: 22/06/2007 18:20

Varbūt kāds zin ar kādfu līdzekli labāk likvidēt to melno sēnīti.

Re: koka sēnīte
Autors: r-b ()
Datums: 23/06/2007 00:14

Noslīpē un ja vajag ar "Balta Max" vai citu koksnes balinātāju.

Re: koka sēnīte
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 24/06/2007 19:41

..tas Vienstāvam
Vai kāds zin nosaukt kādu rakstā [www.apollo.lv] minēto "ķīmisko preparātu, kas pastiprina koka lieveņu, kāpņu noturību pret berzi"?
Noturība pret berzi ir atkarīga no materiāla blīvuma un slīdes koeficenta starp kurpju zoles materiāla un lieveņa vai kāpņu virsmu. Tas teorētiski..
Tādad viens paņēmiens kāpiena vai lieveņa virsmai izmantot blīvākas koksnes segumus -Latvijā - ozols, osis, vai eksotisko koku šķirnes - dzelzskoks...
Otrs paņēmiens, kas manuprāt labāks nekā cieto laku kārtas uzklāšana, būtu koksnes eļļošana. Tā samazina berzi pateicoties apstāklim, ka tieši zem sadurvirsmas eļļa koksnē polimerizējas ilgstoši. Tātad sadurē ar citu materiālu elastīgo īpašību rezultātā eļļa samazinās berzi un mēs iegūstam to, ka pamatkoksnes materiāls šķiedru līmenī nevar tik ātri salūzt.

Re: koka sēnīte
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 25/06/2007 16:28

Paldies, eļļošana varētu būt man pieņemama.
Ir tehnoloģijas, ar kurām rūpnieciskos apstākļos iegūst ļoti cietus kokus:
[www.moe.kpv.ru]

Re: koka sēnīte
Autors: stx ()
Datums: 07/07/2008 18:33

zinu tikai to,ka pinotex ir vispār nekam nederīga manta,ja runa ir par koka aizsardzību.

Re: koka sēnīte
Autors: Ivars123 ()
Datums: 15/07/2008 11:50

Ar sēnīti cīnos ar SAVO (nopērkams Depo) vai vienkārši ACE balinātāju. BET ne visas sēnītes tas iznīcina. Ja tā ir dziļi ieēdusies un koks apstrādāts ar lineļļu, tad to var tikkai izslīpēt.

Re: koka sēnīte
Autors: evo7 ()
Datums: 15/07/2008 22:18

Nopērc Rautā Sika703, ar to uzsmidzina, uzklāj ar otu, pēc pusstundas notīra ar mitru lupatu, birsti un bus ok. Noņem pelējumu, senītes. Pats parbaudīju - ir ok

Re: koka sēnīte
Autors: aaaa ()
Datums: 16/07/2008 10:18

Sēnīti jau iznīcina 96% etilspirts. Kārtīgi ar spirtu to vietu apstrādā, tad ļauj nožūt un pa virsu var kaut ko antiseptisku no nopērkamajiem - būs viss beikc.

Re: koka sēnīte
Autors: coco ()
Datums: 12/10/2008 23:54

Nu ja, šī tēma nu man arī ir sirdij kļuvusi ļoooti tuva! ;/ Tomēr esmu iztērējis kaudzīti lašveidīgo naudas zīmīšu, un nu pret šo aizvien mazāk vērtīgo kaudzīti esmu iehavojis priedes apaļkoka materiāla "kaudzīti", kura vēl ir sakrauta diesgan smukas 5x8 guļbūves izskatā... Viss būtu labi, ja ne viens apstāklis: tā maita (tb kaudzīte) melnē!!! Vismaz nedēļas ar nelielu astīti laikā esmu šo "kaudzīti" dabūjis zem pagaidu PE plēves jumta, pie tam steidzīgi pārplānojot jumta konfigurāciju, lai pārkare sānos būtu nedaudz pāri metram pagarinot spāres, bet galos diemžēl tikai 60cm "piekarot" pa papildus spāru pārim katrā galā!
BET... Nu jāsāk cīņa ar sēni! Uz rokām, tā teikt, man jau ir SAVO, BaltaMax, kā arī ACE, etilspirts, fēns, ... un gribēšana. JAUTĀJUMS: Ar ko tad sākt!??? ;/

Re: koka sēnīte
Autors: aaaa ()
Datums: 13/10/2008 08:28

Pret zilēšanu laikam jācīnās pirms tas ir iemeties, resp, pat zilējuma sēnes izn'\idēšana nenoņem pelēko krāsu. Veikalos ir kaut kādi bezkrāsaini antisēnekļi, kas vismaz kādu laiku zilējumu tur pa gabalu. Domāju, ka jāsāk ar visas ēkas apsmidzināšanu ar jebkuru bezkrāsas pretmošķu līdzekli - labāk ne pašmāju ražojuma (esmu LV patriots, bet ir vietas, kur jāņem veselais saprāts palīgā, labāk kaut kas no skandināvu gala, lai nu ar ko, bet ar koku imējie māk strādāt).

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **    **  **    **  **     ** 
  **   **   **     **  ***   **  **   **    **   **  
   ** **    **     **  ****  **  **  **      ** **   
    ***     **     **  ** ** **  *****        ***    
   ** **    **     **  **  ****  **  **      ** **   
  **   **   **     **  **   ***  **   **    **   **  
 **     **   *******   **    **  **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727