UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: Skurstenis ()
Datums: 21/11/2006 20:09

Mājas siltināšana ar vati - darbs + materiāls.
Zvanu uz dažādām firmām, cipari tādi:
22, 25, 27, 30, 40, 45
Ls/m2

Kas par lietu? Viss sabruks attiecīgi pēc 1 mēn, 2 mēn, pusgada, 10 gadiem?
Vai arī es pārmaksāju par firmas šefa vāģi un braucieniem uz Kanāriju salām?

Re: Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: s.d ()
Datums: 22/11/2006 04:39

Nu kā sacīt jāsaka!!!- dažādas iespējas-- mums spāres bija 20 cm... a, siltināt jau var dažādi! Nu pa piem--- mēs liekam vēja barjeru, spēres papildinam ar 50x50 reikām un liekam 200 mm akmens vates plāksnes, tad plēvi atkal reiku 25x50 gaisa spraugai... un kamēr tu precīzi nenoformulē - ko gribi iznāks kā man---

========== ap 200 un 500kvm, jumta stāvos.
Mani interesē jūsu piedāvājums- 'pīrāgs' no kā jāsiltina -= tehnoloģija, cena un darba izpildes termiņš. Ko jūs apņematies izdarīt par šo cenu. Kāda būs darbu kvalitāte?


Quoting e
Paldies par info, bet ar to vien ir par maz. Siltināšanai izmantojam presēto vati 15 cm biezumā ja atļaujas. Nav brīnums, ka jānolīmeņo spāres, lai dēļu klājums būtu līdzens un labi izskatītos.Krāsošanai varam izmantot gaišās piena lakas.'Ja vēlaties varam uzlikt vēja plēvi.Jāskatās uz vietas.
cena= materiāli+ darbs= 200 kvadrātmetri varētu būt ap 5000 Ls.
Protams labāk neminēt, ja dzīvojat uz vietas varam rīt apciemot Jūs un nebūtu vairāk lieku domstarpību, vienosimies par termiņu. Būšu šovakar tīklā.Rakstiet.
Ar cieņu .

=====
Konkrēti kādi materiāli tiek piedāvāti? Kāda vate (viena kārta vai divas). vai materiālu cenā ietilpst ' vagonka' un darba izmaksās- tās uzlikšana? Spāru biezums 15 cm, bet vai nebūtu nepieciešams 20 cm siltinājums, kā to panākt un cik tas sadārdzina processu? Vai nav nepieciešamība uzlikt no dzīvojamās puses arī plēvi?
Pašlaik neesam uz vietas, bet pirms galīgā lēmuma noteikti jāsatiekas un Jums jānovērtē situācija.
Varētu novērtēt situāciju un piemest konkrētāku tāmi.

Labdien, paldies par piedāvājumu, bet derētu zināt.
Kur atrodas Jūsu objekts.
Kāda kvadratūra, ar ko gribat noklāt siltinājumu.
Ir piejami dēlīši par pieņemamām cenām, jo tas riģipsis daudziem ir apnicis un pat nav dārgāks.
Dodiet sīku info un domāsim tālāk.
Ar cieņu

======
Man bija konkrēti jautājumi (iepriekšējā meilā)- par siltināšanas materiālu un darbu gaitu-vai Jūs nevarētu papūlēties konkrēti atbildēt, pirms satikšanās vēlos noskaidrot tehnoloģiju . Es saprotu, ka konkrētu tāmi var dot tikai novērtējot situāciju, bet tehnoloģija no tā nemainās.


Quoting

Labrīt, atvainojiet es biju iedomājies, ka tā ir parasta bēniņu siltināšana.
Šobrīd es saprotu, ka šeit tas viss ir nopietnāk. Noteikti vajadzēs pārbūvēt iekšējo karkasu, atkal materiāli + laiks un darbs. Tādā gadījuma jāizvēlas citi amatnieki, kam ir cits attalgojus. ( Ja būs pieejami paņemšu līdz paraugus, dēlīšu jautājumu vienā dienā neatrisināšu. ) Noteikti nobeigumā vajadzēs nolīstot grīdas līstes un utt, krāsošana. Vai gadījuma apgaismojums nebūs vajadzīgs un ūdens ( izlietne + tualetes). Tā daudz neskaidrību, tāpēc nav brīnums, ka cena varētu pat dubultoties protams saprāta robežās. Domāsim un rēķināsim nākošajā reizē jau uz vietas Jūsu teritorijā.
Kā ar piebraucamiem ceļiem un sakariem vai zona tur ir.
Rakstiet, atsūtit savu tālruņa Nr. Varētu ..... 2006. satikties.( Visu dienu būšu tīklā ik pa brīdim, droši rakstiet, lai varam saskaņot tikšanos.)
Ar cieņu






====== Jautājums ir konkrēts - cik izmaksās siltināšana 200 kvm bēniņiem? un kādi materiāli- konkrēti? kāda tehnoloģija? OK- es saprotu , ka nevar pateikt precīzas izmaksas, bet tehnoloģija un materiāli, taču Jums ir zināmi... Nesaprotu kāds sakars siltināšanai ar priedi un egli- es ar Jums nediskutēju par bēniņu apšūšanu, bet gan par siltināšanu. Mani interesē vispirms nosiltināt šķūņa - 200kvm un pēc tam mājas bēniņus 400-500 kvm.
da kāds sakars tam ar ūdeni!!!! Piebraucamie ceļi ir un LMT sakari arī...
Quoting e

Labdien, es nezinu, ka varu paskaidrot.
1. Spārei piesitam līstes
2. Saliekam visu līmeņos
3. Pakojam vati 20 cm biezumā... cik vajadzīgs (pirmo slāni presēto vati, otro kārtu ISOVER
4. Piestiprinam plēvi tvaika
5. Piesitam dēļus
6. Pieslīpējam
7. Krāsojam vai lakojam
8. Līstošana - grīdas , stūrus
Sīkāk darbus nevaru aprakstīt
Pārējais jāskatās uz vietas. Saptrotiet es nezinu Jūsu reālo situāciju.
Ar cieņu ... Rakstiet, Gaidu.


=========
Paldies, tagad ir skaidrs- katrs jau siltināšanu izprot savādāk. tādu mēs arī siltināšanu bijām domājuši...
Un cik apmēram 1 kvm darba izmaksā?- materiālus sapirksim paši.
Ar cieņu, ...




Quoting eriks ozols <pikiss@#$%&one.lv>:

Labdien, runājot par cenu- normāls amatnieks 3Ls/st, jeb 24Ls/dienā
Darba apjoms ir 200 kvm protams nezinu jumta konfigurāciju.
Tātad 1 strādādnieks strādā 8st dienā 6 darba dienas nedēļā, darba paveikšanai dodu 48 dienas. Nezinu varbūt mazāk. strādās noteikti 4 strādnieki.
1 strādnieks= 24*48= 1152*4strādnieki= 4608Ls- tā ir kopējā cena par darbu.
Protams tās ir aptuvenais cipars.


======
Šitais mums augstskolā pašlaik ir gardākais smējiens!!!
4 strādnieki- to paveiks tajās pašās 48 dienās!!!!??? Un viņiem - kopā jāsaņem 4608!!!!
Tad jau mums tas šķūnis no zelta būs-
laikam jau celtnieki neko dalīt nemāk = 1152Ls tiks izstrādātu aptuveni 48/ 4= 12 dienās un katrs saņems1152/4= ???
šito es aizsūtīšu uz pirmās klases matemātikas grāmatu un ielikšu delfos- būvnieku lapā!!!
Paldies...

Re: Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: andza ()
Datums: 22/11/2006 04:41

pedejais variants, viennozimigi. :)

Nu apskaties un sarekini cik maksa materials, un ja starpiba starp gala cenu un materiala cenu ir lielaka par treso dalu no kopejam izmaksam - tad ir pa dargu. Vates ieklasana nav nekads sarezgitais uzdevums, kas prasitu milzigu IQ (ka visi celtniecibas darbi, starp citu)

Re: Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: Harijs T ()
Datums: 22/11/2006 21:31

Iesaku EKOVATI maksā 25Ls kub/m ar iestrādi+10 gadu garantija

Re: Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: Skurstenis ()
Datums: 22/11/2006 22:26

Ekovate ar iestrādi?
Cik man maksās Ls/m2, ar visiem darbiem, t.sk. fasādes apmešanu/apšūšanu?


Re: Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: Didims ()
Datums: 23/11/2006 05:26

Skursteni, būtu vismaz uzrakstījis, kas pa māju Tev un cik ļoti vajag siltināt. Savādāk sanāks, kā s.d, kas pa e-mailu grib saņemt veselu lekciju konspektu siltināšanas tehnoloģijā, bet pats nespēj nodefinēt kādu pakalpojumu īsti grib saņemt.

Re: Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: Skurstenis ()
Datums: 23/11/2006 16:24

Ulmaņlaikos celta koka māja, apmetums. Siltinājums, kas tur starp dēļiem ielikts (kaut kas līdzīgs pakulām), ir nosēdies. Zem logiem ir likta arī stikla vate.
Bija viens būvinženieris, skatījās un teica, ka siltināšana esot vajadzīga. Tā kā viņš nepārstāvēja nevienu firmu un nepiedāvāja arī savu paziņu pakalpojumus, tad varētu viņam ticēt.

Apmetums vietām saplaisājis un apdrupis, fasāde tā kā tā ir jāuzlabo, vai siltina, vai nē.

Māja 200 m2, t.i. sienas tad būtu ap 300 m2. Logus ārā parasti nerēķinot.

Visādi gudrinieki jau atrodās, viens ar putuplastu (varot likt, pašam arī esot koka māja un nekas), kaut arī koka mājai tas nav ieteicami. Citi - fibrolīts + apmetums, cena 10000 Ls, gatavi strādāt kaut vai tūlīt (bet cena pārāk liela un tagad ar apmešanu labāk neaizrauties, bet gaidīt pavasari, kā arī fibrolīts kā siltumizolators ir 2x sliktāks par vati).
Tagad skatos uz tādu variantu - vate + apšūt ar dēļiem. Šķiet drošāk kā apmetums.

Nezinu, ko vairāk lai uzraksta, neesmu speciālists :-(

Ir kādi piedāvājumi? Var jau atbraukt un apskatīties.

Re: Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: Aigars... ()
Datums: 25/11/2008 21:38

Sveiki! Mēs labprāt apskatītu objektu un tad varētu vienoties par cenām kas un kā....Ja interesē, zvanīt 28739901

Re: Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: žora korņevs ()
Datums: 25/11/2008 22:06

tas s.d. ir riktiigs sterva...

Re: Cik tad īsti maksā tā vates siltināšana?
Autors: IP Logged. ()
Datums: 25/11/2008 22:21

Nu jā, tagad visi labprāt brauktu paskatīties 2006.gada objektus... Kaut gan - moš jau izpuvuši un jāsiltina par jaunu ;)

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **     **  **     **  ******** 
 **        **     **   **   **    **   **      **    
 **               **    ** **      ** **       **    
 ******     *******      ***        ***        **    
 **               **    ** **      ** **       **    
 **        **     **   **   **    **   **      **    
 **         *******   **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727