UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

ko darīt?
Autors: ro ()
Datums: 15/04/2006 23:57

Taisos šogad savest kārtībā ceļu uz lauku māju.Zinu,lēti nebūs.Bet ne tas mani baida.Ceļš jau ir mežinieku sačakarēts.Ja tas notiek otru reizi vai ir reāli ar viņiem tiesāties.Vai kāds zin kā ir ar to mūsu likumdošanu.Jo skaidrs ir viens,ceļa remonts viņiem sanāks dārgāk nekā iegūtā nauda par mežu.Liekas ka par mežiniekiem strādā sevišķi atsaldēti cilvēki,vai nu viņi ir no citas planētas.Pa priekšu sačakarē labu ceļu un pēctam kad pa to vairs paši nevar pabraukt brauc pa pļavu.Vai uzreiz pa pļavu nevarēja braukt?Pilnīgākie kretīni!Man jau liekas ka normāls cilvēks tā nerīkotos.Vai tad apsardze uz ceļa būs jāliek?Tik tālu nodzīvojušies esam,vai?

Re: ko darīt?
Autors: iXS ()
Datums: 16/04/2006 00:14

Baidos, ka būs jāliek apsardze. Ceļu sačakarē minūtēs, stundās bet tiesu darbi ilgst gadiem, nav prognozējami un izpildāmi. Ja tā tava zeme, ieteiktu pat šitos "ežus" salikt, lai riepas uzšauj. To es tev kā jurists iesaku.

Re: ko darīt?
Autors: martell ()
Datums: 20/04/2006 05:08

Esi mēģinājis virsaiti noķert un mierīgi aprunāt?
Esi mēģinājis mežsargu + pašvaldības poličus saukt, kamēr šie mežā?
Esi mēģinājis pagastvecim uzbraukt? Tas taču ir koplietošanas ceļš. Ja viņš dabūs pēc katra kāzusa greidēt to ceļu, tad ātri vien pats tos zāģerus atradīs un izdupsēs (ja normāls pagastvecis).

Re: ko darīt?
Autors: jaanus ()
Datums: 21/04/2006 05:22

Vai tie ir valsts meži? Cik es zinu tad viņi (LVM) regulāri izsludina konkursus uz ceļu labošanas darbiem. Viniem ir pienākums nokārtot visu skādi kas ir saistīts ar mežu izvešanu.

Re: ko darīt?
Autors: ro ()
Datums: 21/04/2006 20:05

Nav tie valsts meži.Pirmo reizi to ceļu sajāja pirms es to māju biju nopircis.Situācija diezgan čābīga.Ceļš nekur tālāk neved.Pagasvecis uzreiz pateica ka nauda knapi pietiek galvenajiem ceļiem,pareizāk sakot nepietiek.Pats sataisīšu,ne tur tā problēma.Vienkārši negribētos kādā skaistā pavasara dienā aizbraucot, piedzīvot nepatīkamus pārsteigumus.Cik saprotu jebkurā gadījumā tā būs krievu rulete kamēr nebūs izcirsts vis ko vien var izcirst.

Re: ko darīt?
Autors: martell ()
Datums: 21/04/2006 21:28

Ir tikai normāli, ja pavasarī un rudenī lietavu laikā tiek uzlikts aizliegums smagajiem iebraukt meža ceļā. Ja viņi zīmi ignorē, tad jādraudzējas ar poličiem un jādrāž pēc pilnas programmas. Tikai šajā gadījumā aiz rokas jāpieķer, kad šie iebraukuši zem zīmes. Mēs savā miestā (12 mājas uz ceļu) vienā pavasarī visus baļķvedējus šitā izārstējām. Pāris reizes pa 50 lašiem samaksāja mentiem - uzreiz pārstāja braukt iekšā, jo vietējie jau redz un uzreiz zvana mentiem.

Re: ko darīt?
Autors: zipaks ()
Datums: 25/04/2006 19:28

sarunā ar kreisajiem izcirtējiem, lai pa kluso tos mežus nocērt un izved caur pļavu. tad uz gadiem 20 būs miers :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******   ********        **  ********  
 **     **  **    **     **           **  **     ** 
 **     **  **           **           **  **     ** 
 *********  **           **           **  ********  
 **     **  **           **     **    **  **        
 **     **  **    **     **     **    **  **        
 **     **   ******      **      ******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727