UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

MIG MMA metināšana
Autors: ahaa ()
Datums: 25/08/2019 21:56

Tikko iepirku MIG-MMA aparātu, tapec tādi tējkanas cienīgi jautajumi. No instrukcijas neko saprast. Vai pareizi, ka MMA režīmā mīnus ir masa un pie + jāliek elektrods, bet metinot ar stiepli pretēji: masa ir jāliek pie + kontaktligzdas ?

Vēl nav skaidrība par aizsarggāzi. Gāzes tirgotāji jau nu ļoti reklamē, ka CO2 nekam nederot, lai pērkot dārgo MIX=CO2 + argona maisījumu, tikai ar to varot kvalitatīvi pametināt. Vai tā ir? Man te pamatā jāmetina plānie bleķi, bet gadās arī kad kāda resnaka konstrukcija jāpieķer. Ko iesakt? Ieprieks paldies!

Re: MIG MMA metināšana
Datums: 26/08/2019 09:58

Elektrods pozitīvs ir standarta situācija gan MAG gan MMA. Dzīve rāda ka ja ir pusautomāts, tad elektrods praktiski netiek lietots. Tā ka vari koncentrēties uz stiepli. Polaritāti gan var mainīt un tam ir jēga, jo var iegūt seklu, bet plašāku metinājumu. Mna piemēram nav bijusi reāla vajadzība šitādu izmantot.
Plāni bleķi prncipā ir problēma, jo baigi grūti metināt - izdedzina tie ampēri. Var jau mazināt un mazināt, bet nekas dižš tur nesanāk.
Teorētiski Mix gāze protams ir labāka bet es piemēram metinu ar CO2 un ir pietiekoši kvalitatīvi, lai gāzes tirgotājs nevarētu pateikt atšķirību.

Datums: 26/08/2019 12:02

CO2 ir ok. tiesa neesmu mēginajis ar argona mix. plānos labāk metināt ar punkta metodi, utube pilna ar pamācībām. ar polaritātēm neesmu eksperimentējis.
nezinu kads Tev ir verķis, manam piem strāvu nevar regulēt, tā(kopā ar spriegumu) automātiski regulējās mainot stieples padeves ātrumu.
kopumā par pusautomātu esmu stāvā sajūsmā, vienkārši ņem un metini.

Autors: VeserisVasarnieks ()
Datums: 26/08/2019 16:22

Ar elektrodu metinot nav nekāds brīnums, ja tā sauktā masa ir + un elektrods vienojas pie +. Uz elektrodu kārbas parasti ir norādes

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
EFXMy

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727