UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pamatu cokola dekoratīvais apmetums
Autors: Peterss ()
Datums: 25/09/2017 16:08

Labdien!

Vēlos apmest pamatu cokolu, kuram pirms tam esmu piestiprinājis 5cm zilo puķiku, un pa virsu uzklājis stiklšķiedras sietu ar Sakret BAK.

Esmu nedaudz apjucis dekoratīvā apmetuma tirgus piedāvājuma jūrā.

Viens no variantiem ir mozaīkas apmetums, diezgan pasāļš, un tie patēriņi CAPAROL Capatect KD vai Buntsteinputz SAKRET GAP gadījumos būtiski atšķiras. Varbūt kāds pēc pieredzes var padalīties ar mozaīkas apmetuma patēriņu?

Otrs, ekonomiskāks variants būtu t.s. biezpiena apmetums, bet arī tur ir jūra ar piedāvājumu.
Ja izvēle ir par tonētu biezpiena apmetumu - produkta rekomendācijas cokola apmetumam un kā pirms tam sagatavot virsmu uz SAKRET BAK (grunts?)?

Paldies!

Re: Pamatu cokola dekoratīvais apmetums
Autors: GG ()
Datums: 25/09/2017 16:54

Nogruntē to BAK ar Sakret PG un apmet. Tiesa - zinu vairākus objektus kam cokolam tas BAK vienkārši ir nokrāsots un viss. Nekas nost nekrīt.

Re: Pamatu cokola dekoratīvais apmetums
Autors: Kasparam ()
Datums: 25/09/2017 17:29

Man ir nokrāsots BAK - izskatās labi.

Re: Pamatu cokola dekoratīvais apmetums
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 26/09/2017 11:31

Arī es esmu izvēles priekšā par cokola apdari.
Vienā objektā man apmestais cokols vienkārši ir nokrāsots ar krāsu. Kas man nepatīk ir tas, ka var redzēt, ka krāsa laika gaitā (~10gadu laikā) ir pabalējusi. Tāpēc jaunajam objektam sliecos uz mozaīkas "uzvilkšanu", jo tā tomēr ir krāsota masā, turklāt nomaskēs dažus negludumus apmestajā cokola daļā. Vienīgais man māc šaubas vai man tas sanāks strādājot vienatnē, vai nebūs tā kā ar dekoratīvo apmetumu, ka strādājot vienatnē tas ātri apžūst un veidojas redzamas salaiduma vietas.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **     **  ********   ********  
    **     **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **     **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **     **     **  *********  **     **  **     ** 
    **      **   **   **     **  **     **  **     ** 
    **       ** **    **     **  **     **  **     ** 
    **        ***     **     **  ********   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727