UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Ieejas pakāpieni no fibo blokiem?
Autors: ibm ()
Datums: 14/09/2017 10:49

Sveiki!

Mājai veidojam otru ieeju un, protams, nepieciešamas arī kāpnītes ārpusē. Faktiski augstums nav liels, pāris pakāpienu, durvis šauras, 60cm, attiecīgi laukumiņš pie izejas arī neliels.

Vai ir galīgi stulba ideja uzmūrēt tās kāpnītes no fibo blokiem pēc tam noflīzējot? Protams, neliels fundaments jāielej un hidroizolācija droši vien arī jāieliek. Bet liet kāpnes no betona īsti nav vēlmes, liekas, ka paliels darba un materiāla patēriņš.

Tnx jau iepriekš par pieredzi un padomiem :)

Re: Ieejas pakāpieni no fibo blokiem?
Autors: Kasparam ()
Datums: 14/09/2017 12:14

Kapēc stulba ideja? Es tā arī uztaisīju. Iebetonēju pamatu un uzmūrēju.

Re: Ieejas pakāpieni no fibo blokiem?
Autors: ibm ()
Datums: 14/09/2017 13:37

Kasparam, kāda tev apdare tai konstrukcijai? Flīzes? Es domāju, tieši virsma, pa kuru staigā.

Re: Ieejas pakāpieni no fibo blokiem?
Autors: ints45 ()
Datums: 14/09/2017 15:13

Nav fibo, nav flīzes, pakāpienu vairāk, bet varbūt noder

[foto.inbox.lv]

Re: Ieejas pakāpieni no fibo blokiem?
Autors: v_t ()
Datums: 14/09/2017 16:16

man diviem pakāpieniem ieliets pamats un pa virsu betona bruģis. pakāpieni apļa formā. lai veidotos smuks aplis, izmantoju mazās un lielās "bulciņas" un nošķeltos konusus. un burtiski dažas pavisam mazās bulciņas.

Re: Ieejas pakāpieni no fibo blokiem?
Autors: Rx ()
Datums: 14/09/2017 16:44

Pirms izvēlās celtniecības metodi, ļoti iesaku padomāt par kāpņu zīmējumu-projektu. Tas ir ļoti svarīgi: Viegli kāpt, viegli durvis virināt, viegli bērniem kāpt, apstāties, pagriezties un t.t. Un tad jau izvēlās materiālus, ar ko, kā. Pakāpienus var veidot no dažādiem materiāliem, pasūtīt gatavus, mūrēt pa "ķieģelim". liet no betona, pildīt ar ....un tttt. Es , kā piemēram , vienas kāpnes lēju no betona, pildot ar šķembām lielos tilpumus, otras taisīju no iepriekš pasūtītiem veidgabaliem (saliekamie pakāpieni) ar sausā betona tehnoloģiju ( speciāli sagatavots, blietēts betons, ar garantiju, ka būs kāpņu cienīgs...). Trešās mūrēju no iepriekš izlietiem betona kāpņu elementu veidgabaliem, tos liekot uz leņķzelža sagataves, ar uzmetinātām balsta vietām, lai kāpšana būtu ērta un pareiza. Veiksmi!

Re: Ieejas pakāpieni no fibo blokiem?
Autors: Rx ()
Datums: 14/09/2017 16:52

Te mans viens no variantiem: [www.building.lv]

Re: Ieejas pakāpieni no fibo blokiem?
Autors: ibm ()
Datums: 18/10/2017 11:57

Paldies, Rx! Biju "izgājis" kādu laiku, anyway, tas darbs uz pavasari, bet jāsaplāno viss laikus. Par projektu baigā taisnība, te papētīju youtubē no RU visādus vidikus, cik veidos var nepareizi uzbūvēt mājai ārējās kāpnes :D
i.

Re: Ieejas pakāpieni no fibo blokiem?
Autors: budzis ()
Datums: 24/10/2017 14:07

Es no Fibo uzliku kāpnes un apdarināju ar klinkera ķieģeļiem, lai nav jādomā par flīžu "atlekšanu". Viss ok, tikai nedaudz kaļķi skalo pa šuvēm- kāpņu priekšas baltas. Flīžu gadījumā es ieteiktu liet hidroizolējoša betona plātnes 3-5cm pāri(tas arī ļaus precīzi nolīmeņot) un atrast meistaru, kas flīzes māk uzlikt bez gaisa kabatām, pilnībā saspiežot ķemmes līmi. Un vislabāko elastīgo flīžu līmi! Ja būs tukšumi zem flīzēm- tur kondensēsies tvaiki, ledus raus flīzes nost.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **        **    **  ********   **     ** 
 **     **  **        **   **   **     **  ***   *** 
 **     **  **        **  **    **     **  **** **** 
 **     **  **        *****     ********   ** *** ** 
 **     **  **        **  **    **     **  **     ** 
 **     **  **        **   **   **     **  **     ** 
  *******   ********  **    **  ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727