UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Ceresit vai Caparol
Autors: cezars83 ()
Datums: 11/07/2017 21:16

Labdien.

Kādas ir atsauksmes par šiem dekoratīvajiem fasādes apmetumiem Ceresit CT 174 silikāta - silikona apmetums un CAPAROL Fassadenputz akrila dispersijas/silikona apmetums. Cipars abiem sanāk diezgan līdzīgs. Varbūt kāds var atsaukties no pieredzes.

Re: Ceresit vai Caparol
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 11/07/2017 21:50

Par šiem nezinu. Es izvēlējos Sakret SIP dekoratīvo apmetumu - tā teikt vietējo produkciju. Nav vēl man ilgtermiņa pieredzes, jo nostāvējis vienu sezonu, pagaidām nekādu problēmu.

Re: Ceresit vai Caparol
Autors: rbm ()
Datums: 12/07/2017 10:43

Man ir ceresit CT174 - stāv pilnas 2 sezonas, viss kā svaigi uzlikts.
[gimenesmaja.wordpress.com]

Kad rēķināju tad Caparol fasāde sanāca par 15-20% dārgāka materiālos (ņemot vērā projekta cenas).

------------------------------------
Ceļu savu māju - [gimenesmaja.wordpress.com]

Re: Ceresit vai Caparol
Autors: DzinPo ()
Datums: 12/07/2017 20:14

Akrila dispersijas - domāts B tipa siltumizolācijai, t.i. ja ir "elpojoša" fasāde, tad to nebūs labi likt.

Re: Ceresit vai Caparol
Autors: cezars83 ()
Datums: 13/07/2017 09:34

Man apakšā akmens vate - tad prātīgāk būtu likt ceresit. Tobiš akrila dispersija domāta, ja pamatnē ir puķiks vai pareizi saprotu?

Re: Ceresit vai Caparol
Autors: DzinPo ()
Datums: 13/07/2017 12:49

Jā, pareizi.

Re: Ceresit vai Caparol
Autors: DzinPo ()
Datums: 13/07/2017 12:51

Vispār fasādes jautājumā arī jāpievērš uzmanība gruntij, lai arī tā ir elpojoša, citādi viss būs sačakarēts un nebija jēga likt vati.

Re: Ceresit vai Caparol
Autors: AndisL ()
Datums: 13/07/2017 14:16

Labdien!
Esmu Ceresit objektu biznesa vadītājs Latvijā.

Paldies, cezar83, kad izvēlaties kvalitatīvu ražotāja materiālus!
Ceresit CT 174 silikona - silikāta dekoratīvais apmetums sevi ir labi pierādījis jau ilgu laiku Latvijas tirgū, Latvijas klimatiskajos laika apstākļos.
Ceresit dekoratīvo apmetumu, fasāžu krāsu klāsts ir ar viss augstāko bioloģisks korozijas aizsardzības BIO PROTECT komponenti. Šī komponente, ilgmūžīgi, aizsargā Ceresit siltināšanas sistēmu no bioloģiskās korozijas izveidošanos uz dekoratīvā apmetuma, fasādes krāsas kārtas.
Ceresit fasāžu apdarē ir vairāk kā 500 visdažādāko toņu. No šīs toņu paletes var izvēlēties sev tīkamāko toņu, ietonējot vai dekoratīvo apmetumu, vai fasādes krāsu.
Ar cieņu,
Andis

Re: Ceresit vai Caparol
Autors: cezars83 ()
Datums: 14/07/2017 18:11

Nolēmu tomēr ņemt Ceresit CT-174 - tonētu baltā tonī. Interesanti, ka pamattonis jau itkā ir balts, bet var notonēt vēl baltāku. Kā tas izskatīsies uz fasādes to redzēs nākamnedēļ.

Re: Ceresit vai Caparol
Autors: cezars83 ()
Datums: 21/07/2017 12:07

Māja apmesta - ar rezultātu esmu ļoti apmierināts. Un ja vēlaties baltu fasādi vajag tonēt - salīdzinot ar paraugu bez tonējuma atšķirība ir pat ļoti jūtama.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **   ******    ********   ******** 
 **     **  **     **  **    **   **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **         **     **      **   
 ********   **     **  **   ****  ********      **    
 **         **     **  **    **   **           **     
 **         **     **  **    **   **           **     
 **          *******    ******    **           **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727