UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Zāles pļaujmašīnas izvēle
Autors: arre ()
Datums: 30/03/2017 16:18

Paldies add! noderīga informācija.

Re: Zāles pļaujmašīnas izvēle
Autors: Rx ()
Datums: 30/03/2017 18:24

binary Wrote:
-------------------------------------------------------
> Rx, ja nekoptāku zāli grib 1x nopļaut un
> turpmāk to gabalu uzturēt koptu, tad šobrīd
> ("salmu laikā", kamēr jaunā zāle vēl nav
> sākusi augt) var mēģināt ar kādu
> mauriņtraktoru iebraukt. Nezinu, kā citiem, bet
> manējais ar pērnajiem salmiem, kur gadiem ilgi
> nav pļauts, tiek galā vieglāk nekā ar dažu
> labu 2 nedēļas svaigu zālīti. Tiesa, pļauju
> uz max augstumu (10cm), akmeņu pa lielam nav,
> celmu arī īsti nav (1-2 roku resnuma bērziņus
> apzāģēju līdz ar zemi).
Man tā situācija ir tāda: Problemātiskais lauks-pļava ar kautkur ap 10 puspundurābelēm, savi 1500-2000m2, tālāk mo mājas, un sevišķa dizaina zālājs nav nepieciešams. Galvenais, lielumu nost. Puspunduru ābelēm , zari zemu, un traktors tur tuvu netiek. Pats palienu zem ābelēm ar grūtībām. Līdz šim pļāvu ar zāģtrimeri. Tāpat ir ko darīt, Savas trīs reizes noteikti vajag. Pļava mīksta- puszābaks zālē iegrimst. Kamolzāle. tāpat arī savs kociņš ir. Jaunība arī vairs nav. Tāpēc mēģināšu ar pašgājēju garai zālei, kā jau minēju. Parastais zālespļāvējs baigi mocās, jo tā grūti uz plrieķsu tiek, un gara zāle tam nepatīk. Tas, ko minēju, ir tāds, ka tam priekšpuse atskrūvējama, riteņi baigi lielie, ap 45-50cm!, ķēdes pievads, cik redzēju, diferenciālis. Tad jau redzēs.... Tuvāk pie mājas jau ar parasto labi, starp upeņu, jāņogu krūmiem, vecajām, jaunajām ābelēm ar trimeri.

Re: Zāles pļaujmašīnas izvēle
Autors: J ()
Datums: 30/03/2017 21:42

opis Wrote:
-------------------------------------------------------

> McCulloch M56-190AWFPX – Honda GCV190 3.4kW,
> 56cm, ātrums maināms ??? km/h – 550Eur

>
> HUSQVARNA LC 356V - Honda GCV190 3.4kW, 56cm,
> ātrums 4.8 km/h konstants vai maināms ? –
> 550Eur


Es izvēlētos starp šiem diviem - labs pļaušanas platums un pietiekami jaudīgi motori.
Savai pļavai gan beigās paliku pie disku pļaujmašīnas, jo pļauju pāris reizes gadā un zāle bieži gadās jau līdz viduklim.

Re: Zāles pļaujmašīnas izvēle
Autors: Alfadelta ()
Datums: 31/03/2017 05:44

Es 4 gadus atpakaļ nopirku lietotu Stiga Villa (900EUR) un nēesmu ne reizi to nožēlojis. Viss ļoti vienkārši: pļauj tik, sezonā reizi uztrin nažus, esmu nomainījis akumulātoru... Un tas ir arī viss. Platība: ~6000m2

Re: Zāles pļaujmašīnas izvēle
Autors: Uldiš ()
Datums: 31/03/2017 15:17

Piemetīšu arī savus 5 centus šai tēmā.
Kā jau viens lietotājs norādīja, bmwpower.lv forumā par šo ir vesels topiks - ir vērts palasīties arī tur.
Viena lieta, kas nav šeit pieminēta, ir piedziņas mehāniska izturība, kura pašgājējiem esot nereti vājā vieta - viss it kā labi, motors un "bundža" laba, bet jaunajiem piedziņas mehānisms no plastmasas uztaisīts.... Tam arī der pievērst uzmanību, cik izlgmūžīgs varētu būt tas.
Otrs, ja "tīrā" pļaujamā platība ir 2500m2, tad tomēr ieteiktu apsvērt skatīties jau traktoriņa virzienā, ja vien tā zāle nav jāpļauj tikai 1x mēnesī...
Un, jo lielāka platība, jo pļaušanas platuma katrs centimetrs būs no svara - jo platāks, jo labāk.

Re: Zāles pļaujmašīnas izvēle
Autors: Uldiš ()
Datums: 31/03/2017 15:19

Pašam man ar ir jautājums, kāda ir pieredze un atsauksmes tieši par MTD motoriem? Nevis viņu tehniku kā tādu, bet tieši motoriem?

Re: Zāles pļaujmašīnas izvēle
Autors: add ()
Datums: 31/03/2017 16:34

Uldiš,
Jā, par to piedziņu pilnībā piekrītu, esmu ar to saskāries. Svars ta tiem jaudīgajiem un dārgajiem ir savi +/-40 kg, un bez piedziņas viņi paliek faktiski nelietojami.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **         **    **  **    **   *******  
 **        **    **    **  **    **  **   **     ** 
 **        **    **     ****      ****    **     ** 
 **        **    **      **        **      ******** 
 **        *********     **        **            ** 
 **              **      **        **     **     ** 
 ********        **      **        **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727