UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Spāru platināšana/pieaudzēšana siltinājumam.
Datums: 04/12/2016 20:41

Nez vai Dindirin tā bija domājis kā bildē. Katrā gadījumā man bija cita pieeja - finieris visā garumā pie spāres. Katrā ziņā tā ir nesalīdzināmi stiprāka konstrukcija par šo mazo plāksnīšu versiju un otrkārt izveido atsevišķas kabatas bez spraugām.
Jā, tās spraugas starp latu un spāri pūšot ekovati rada zināmas problēmas, jo nevar īsti to blīvumu dabūt kabatā. Pieļauju, ka šādā izpildījumā vates pūtēji pūstu pakāpeniski visās kabatās ceļojot no vienas ēkas gala uz otru. Tas būtu darbietilpīgāk, bet piepūst jau viņi piepūstu tāpat. Bet tas ir pie nosacījuma, ka viņi var piekļūt tām kabatām no augšas. Ja jāurbj caurumi un jāpūš no iekšpuses, tad šīs spraugas gan būs problēma.
Būvējot savu mansardu es skrūves neskaitīju - vienkārši pirku lielajos iepakojumos, jo tērējas viņas daudz, liec kā gribi.

Re: Spāru platināšana/pieaudzēšana siltinājumam.
Autors: Dindirin ()
Datums: 04/12/2016 21:00

saplākšņa skrūvēšanai pie spāres vajag tik skrūves, cik distancerus gribēji likt. latas galā arī tikpat.
es liku laikam vidēji vienu skrūvi uz metru
Tavā variantā vajag tieši divreiz vairāk, jo katru dēlīti katrā galā jāskrūvē ar 2 skrūvēm, lai novērstu pagriešanos. un vēl atgāžņi vai atdures jāliek, lai griesti nenobrauktu zemāk, dēlīšiem pagriežoties.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********  ********   **    ** 
 **     **  **        **        **     **   **  **  
 **     **  **        **        **     **    ****   
 **     **  ******    ******    ********      **    
 **     **  **        **        **            **    
 **     **  **        **        **            **    
  *******   ********  **        **            **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727