UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
līmētās brusas izmaksas
Autors: neesmu specs ()
Datums: 28/11/2016 23:31

Sveiki, vīri!

man te būvniecības projektam ir jāpasūta līmētās brusas 150*250*8000 16 gabali. kopā pasūtījums sanāk uz 4.6 m3. paziņas ieteica vienu kantori, kas man sarēķināja 4000 EUR par pasūtījumu (870 EUR/m3). Līmēto brusu izmaksas nezinu, tāpēc gribu speciem uzjautāt, vai šāds ir adekvāts cipars? netā īsti neatrodu kantoru, kas norādījuši līmēto izstrādājumu izmaksas.

Re: līmētās brusas izmaksas
Autors: MartinV ()
Datums: 29/11/2016 09:17

Nav ne jausmas vai tas ir daudz vai maz. Nezinu vai viņi ar tādiem sīkumiem (16 brusas) darbojas, bet varbūt vari painteresēties CROSS TIMBER. Piezvanīt jau nemaksā naudu.

Re: līmētās brusas izmaksas
Autors: PikkO ()
Datums: 29/11/2016 11:25

Diži liela nestspēja tādai sijai uz 8m nebūs ... dīvains un nesaprotams izmērs
Ja cena patiesa tad tas ir baigais kosmoss. Uz tādu laidumu es domātu par metālu,

Re: līmētās brusas izmaksas
Autors: rbm ()
Datums: 29/11/2016 11:40

Autor padalies ar projekta sadaļu kur tas tiek likts.
Ja laidums 8m tad uz tā neko daudz neuzliksi, ja ir starpbalsti, tad iespējams nav nepieciešamības pēc līmētas viengabala un pietiek pasūtīt no gatera kaltētu pa 250eur/m3

------------------------------------
Ceļu savu māju - [gimenesmaja.wordpress.com]

Re: līmētās brusas izmaksas
Autors: jaunakais ()
Datums: 29/11/2016 12:03

Mans piedāvājums saskrūvēt 4m garas brusas ar kārtīgiem leņķa dzelžiem ja tāds variants der.

8m tas tāds nestandarta izmērs, parasti ir līdz 6,15m gandrīz jebkurā zāģētavā var tādu dabūt.

Re: līmētās brusas izmaksas
Autors: Tas kas uz jumta ()
Datums: 29/11/2016 12:42

Man jumta korē nāca 20x30 bruse 6,8m garumā. Un bija divas tādas bruses. Speciāli var pasūtīt gateros līdz 8m, bet tie maksā dārgāk.

Re: līmētās brusas izmaksas
Autors: Neesmu specs ()
Datums: 29/11/2016 22:37

Kungi,

Jūs esat pārpratuši manu jautājumu. Es gribu zināt vai 4000 eur ir ok cena par 4,6m3 līmētā kokmateriāla, nevis vai līmētās brusas manā gadījumā ir pareizais vai nepareizais risinājums. Es saprotu, ka Jums ir vēlme man maksimāli palīdzēt, bet lūdzu abstrahējieties no konstrukcijas jautājuma.

Re: līmētās brusas izmaksas
Autors: KristapsD ()
Datums: 29/11/2016 22:55

Kad es interesēkos par līmētajām, tad cena arī bija virs 800Eur/m3. To uzzinājis, nospļāvos un izdomāju, ka iztikšu bez.

Re: līmētās brusas izmaksas
Autors: Zodčijs ()
Datums: 30/11/2016 08:38

1) Topošā miljonāra mājoklim - pilnīgi adekvāta cena...
Varētu teikt - pat aizdomīgi lēti...šis tāds mazliet joks

2) Jādomā, ka sijas interjerā ir skatāmas kā atsegtas vismaz 20cm augstumā, vai arī tās ir domātas guļ-frēzbaļķu ēkai...
Citā gadījumā tādu izmantošana zaudē jēgu (tas-manā uztverē) - jo pieminētais tērauda siju variants sanāk jūtami racionālāks...

Re: līmētās brusas izmaksas
Autors: filipskirkorovičs ()
Datums: 30/11/2016 10:41

jā, tāda tā cena ir tām līmētām brusām,

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **        ********   **     **   *******  
 **    **   **        **     **  **     **  **     ** 
 **         **        **     **  **     **  **        
 **   ****  **        ********   *********  ********  
 **    **   **        **     **  **     **  **     ** 
 **    **   **        **     **  **     **  **     ** 
  ******    ********  ********   **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727