UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: krissss ()
Datums: 15/12/2014 14:52

Cik saprotu ir jāņem tas zilais cietais. Biezums 5cm vai 10cm, drošvien jo biezāks jo siltāks.
Kā ir ar līmējošo javu.. vai putuplasta loksne visa jānoklāj ar līmi vai tikai dažas pikas jāuzliek?
Man jau liekas ka labāk būtu ja vienmērīgi visu loksni noklāj, lai pielīmējot nebūtu neviena tukšuma, kur mitrumam(kondensātam) krāties. Kādi ieteikumi citiem?

Re: Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: martinsj ()
Datums: 15/12/2014 17:47

es līmēju ar speciālām PU putām , vienīgais mīnus , kamēr sacietē ir jābūt stingri piespiestam pie virsmas ,

Re: Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: bobo ()
Datums: 15/12/2014 20:25

ea ar, ar putām, apakšu piebēru, augšu ar fasādes dībeli piedībeļoju....Labāk dībeli bikiņj zemāk no augšas, vēlāk tā būs redzamā daļja.

Re: Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: DsKs ()
Datums: 15/12/2014 22:01

nomazgaju ar karcher augstspiedienu,palielakas bedres pamata aizmetu ar Sakret BAK ( bija palicis atlikuma no fasades siltinasanas ) ... nogaju vienreiz bagatigi ar hidroizolaciju ( sarkaniga no leta gala Depo ) ... talak ar Sakret BAK tika limets zilais putoplasts ( centos tomer izsmeret visu virsmu , nevis uz kaut kadam pikam sedinat,jo virsma ir ar maziem izceltiem cetrsturiem un aiz tiem reali ta java ari aizkeras ) ... velams piespiest ... ( dibelus neliku,jo man pamats iznak cm 20 virs zemes tikai ) ... pec tam ar to pasu BAK pa virsu un paraleli iestradaju apmetuma sietu ... pec tam velvienreiz ar BAK izlidzinaju faktiski jau tuvu ideali taisnai virsmai un pari ar Viva speciali pamatiem paredzeto tonejamo krasu ...

Re: Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: Niks ()
Datums: 15/12/2014 22:24

Līmēju ar speciālajām putām. Taisnība martinsj, ka kamēr putas nepieķer, plāksne jātur piespiesta. Tur noder otrs cilvēks, lai tā lieta ātrāk uz priekšu ietu. A tā process vienkāršs, viegli izlīmeņot (piespiest vienā vietā stiprāk vai švakāk) plāksni, ja ir tāda nepieciešamība. Jā pēc tam ar dībeļsēnēm pienagloju. Iespējams, ka to pat nevajadzēja darīt. Ja grib pa visam labi, tad zilā putupolistorola vietā ir jāņem dzeltenais (Finfoam), tas pavisam it kā neuzsūc mitrumu.

Re: Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: martinsj ()
Datums: 15/12/2014 22:33

es ari liku dzelteno finfoam, pirku depo

Re: Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: Mārtiņš Ti ()
Datums: 04/01/2015 14:32

Pff.. Finfoam neiesaku pamatu siltināšanai,jo viņš nav armēts. Viņš der vairāk grīdu betonēšanai.
viņam nav saķere tāda kāda ir tenax vai cietiem zilajiem putķikiem.
Es kā meistars lieku uz līmes sakret,un malas apeju ar putām speciālajām. neizpaudīšu kas jāievēro siltinot pamatus,jo es ar to pelnu savai ģimenei maizi,bet teikšu vienu-nav nemaz tik vienkārši kā liekas kvalitatīvi nosiltināt,tā lai pēc tam ziemā kad parietu pāri ar termogrāfu neparādītos brīnumi un siltuma zudumi.
Es uzskatu ka šī ir tā lieta ko jāuztic speciālistiem.
Vari norakt meistariem smiltis no pamatiem,pēc tam piebērt atpakaļ,nomazgāt pamatus ar augstspiediena mazgātāju no smiltīm,un nosmērēt vai nopūst ar bitumu(veikt hidroizolāciju),bet salīmēt loksnes un noarmēt labāk uzticiet meistariem.Ticiet man no pieredzes-kad jāpārtaisa visādi brīnumi.
Ir tāds teiciens sabojāts darbs un materiāls. dzīvē izsakās rupjāk,bet domu sapratāt.
Vienmēr ir katram darīt savas jomas darbu,kuru prot,un tad nav problēmu pašam,un visiem citiem.
Ja kādam nepieciešami būvniecības pakalpojumi varu tos sniegt.
26058985 Mārtiņš buvemaju at buvemaju .lv

Re: Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: eb ()
Datums: 07/07/2015 15:54

Taisos siltināt pamatus un ir dažas neskaidrības.
Man visur mālaina zeme, izrakto tranšeju jāber ciet ar tiem pašiem māliem vai jāber smilti/granti, lai labāk sablīvējas?

Pie tās pašas rakāšanās plānoju ieviest arī lietus ūdeņu savākšanu. Cik resnas trubas būtu jāliek? Mājas platība ~ 100 m2, vienkāršs divslīpu jumts ~160 m2, ja pareizi atceros.

To lietus ūdeni labāk aizvadīt, lai tek prom uz nekurieni vai var tecināt iekšā sētas dīķī, kur dzīvo karūsiņas, līņi un ūdensžurka?

Cik platu parasti taisa lietus apmali ap māju?

Re: Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: HILUX ()
Datums: 12/07/2015 09:13

Man visur mālaina zeme, izrakto tranšeju jāber ciet ar tiem pašiem māliem vai jāber smilti/granti, lai labāk sablīvējas?
Ari interesetu sis jautajums.

Re: Pamatu siltinašana ar putuplastu.
Autors: eb ()
Datums: 13/07/2015 09:43

nuja. dēļ tiem māliem interesanti sanāk - berot ciet ar māliem diez vai viņus varēs akurāti sablīvēt tā, lai turpmākos pāris gadus viņi nesasēstos vēl zemāk, saberot smilti/granti sanāks vanna, kur pa starpām sakrāsies ūdens. tad vajadzētu drenāžu arī likt?

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **  ********  ********  **        
 **        **     **     **     **        **    **  
 **        **     **     **     **        **    **  
 **        *********     **     ******    **    **  
 **        **     **     **     **        ********* 
 **        **     **     **     **              **  
 ********  **     **     **     **              **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727