UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 2 no 6
Re: Metāla durvju ražotāji
Autors: Vadims Murniks ()
Datums: 02/12/2014 17:22

Neko nevaru pateikt par iepriekš minētajiem dzelzs durvju ražotājiem un tirgotājiem, varu vien spriest no savas pieredzes. Es liku metāla durvis dzīvoklim kompānijā ko man ieteica kaimiņš. Iedeva man šo te interneta adresi www.durvismetala.lv un teica ka pats bija ļoti apmierināts.
Pasūtīju no websaita un dabūju ļoti labu cenu. Tagad zinu kur pirkt metāla durvis, es tikai durvismetala.lv

Re: Metāla durvju ražotāji
Autors: Skepse ()
Datums: 03/12/2014 07:46

Ui kā piebesījušas tās pašreklāmas!

Re: Metāla durvju ražotāji
Autors: Amelija ()
Datums: 04/12/2014 17:12

Es pirku durvis kompānija Adams Latvija www.durvismetala.lv, ļoti apmierināta ar cenu un kvalitāti.Atstājot pieteikumu viņu mājas lapa tiek piešķirta papildu atlaide. Zinošs personāls visu ļoti labi paskaidroja un ieteica. Visiem iesaku.

Re: Metāla durvju ražotāji
Autors: kaamis ()
Datums: 04/12/2014 17:25

Nožēlojams saits varēja tak vismaz LV valodā uztaisīt!

Re: Metāla durvju ražotāji
Autors: Adams Latvija ()
Datums: 04/12/2014 18:00

Cienījamais kaamis. Paldies par jūsu uzmanību mūsu web resursam. Mēs noteikti ņemsim vērā jūsu komentāru un tuvākajā laikā uztaisīsim latviešu versiju saitam www.durvismetala.lv

Lūdzu ņemt vērā ka šī ir resursa beta versija un tas ir tikai testēšanas nolūkam. Noteikti varu teikt ka tuvākajā laikā Adams Latvija metāla durvju interneta vietne mainīs gan savu vizuālo izskatu, gan saturu. Resurss kļūs vairāk informatīvs.

Vēlreiz paldies par jūsu uzmanību.

Re: Metāla durvju ražotāji
Autors: Adams Latvija ()
Datums: 05/12/2014 10:34

Ja jums ir kādi ieteikumi vai komentāri par to, kā varētu tikt uzlabota mūsu mājas lapa durvis no metāla lūdzu rakstat mums uz epastu durvis (eta) adamslat.lv

Re: Metāla durvju ražotāji
Autors: rbm ()
Datums: 05/12/2014 13:28

ieteikumi un komentāri:
1. iztulkot latviski
2. izvāciet tās samākslotās "laimīgo" klietnu atsauksmes
3. vai tiešām metāla durvis ir ražotas Latvijā? Vai tomēr poļu produkcija, ko šeit tikai izplatāt?

------------------------------------
Ceļu savu māju - [gimenesmaja.wordpress.com]

sakarigakais piedāvājums
Autors: Specuks ()
Datums: 28/04/2015 20:07

Koka ardurvis no 150eur ( Latvija)
Metāla ardurvis no 100 ( kina), 200 ukraina
Pvc durvis 200 Eur

Re: Metāla durvju ražotāji
Autors: Kaspars.Z ()
Datums: 05/05/2015 18:57

nopirkam divas metāla durvis. vienas lētas 165eur ar montāžu. Vasaras majiņai. nav ne vainas, divus gadus jau kalpo. Otras paņemam dzivokļim 350 eur ar montāžu. Tas jau labas.
firmu neatceros. saits www.balticdoors.lv

Re: Metāla durvju ražotāji
Autors: Janis Kaktiņs ()
Datums: 06/10/2015 06:46

Apzvanīju daudzus, metala durvju ražotajus un viltvāržus, paliku pie Meko un Ko durvīm, pilna Rīga ar viņu kāpņu telpu metāla durvīm, ar kodu sistēmām, bet mani paķēra ar to, ka paradīja ražotni, iekārtas pārliecinošas, ar metāla durvīm ko viņi uzstādīja apmierināts, nedaudz piekliboja termiņi, uzlika trīs dienas vēlāk, kā bija solīts, bet parējais OK. Var apskatīties: [meko.lv]

Pašreizējā: 2 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  **     **  **       
 **        ***   **  **     **  **     **  **       
 **        ****  **  **     **  **     **  **       
 ******    ** ** **  **     **  **     **  **       
 **        **  ****  **     **   **   **   **       
 **        **   ***  **     **    ** **    **       
 ********  **    **   *******      ***     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727