UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 4
Re: ETERNIT jumts tek!
Autors: Ronalds_ ()
Datums: 10/07/2012 08:18

Skrūves protams ka ir viļņa augšpusē

Re: ETERNIT jumts tek!
Autors: karlo ()
Datums: 10/07/2012 12:17

Nu 15 cm bleķis vai korei pāri vai tur kur jumts saiet V veidā ir drusku par maz. Lietus+Vējš mierīgi tos 15 cm pārvar arīpie 45 grādu slīpuma. Aizej uz laukiem pie kāda veca šķūņa un apskaties cik plats bleķis tur ir piesists.

Un vēl kas. ja bleķi liek kur jumts saiet V veidā (tjipa sanāk malas zem šifera), tad tās bleķa malas ir ļoti vēlams atlocīt vismaz 1 cm. Tas no pieredzes.

Re: ETERNIT jumts tek!
Autors: janisre ()
Datums: 20/07/2012 15:06

Nu izklausās, ka kāda nagla būtu iesista viļņa lejaspusē, nevis viļņa augšā...

Re: ETERNIT jumts tek!
Autors: Ronalds_ ()
Datums: 02/08/2012 13:38

Neviena nagla nav viļņa lejaspusē.

Aizsmērēju skrūvju vietas no iekšpuses ar jumta remonta mastiku - vismaz pagaidām netek - redzēs kas būs ar ilgmūžību,

Re: ETERNIT jumts tek!
Autors: asd ()
Datums: 10/11/2017 12:26

Sveicināti!
Mums ir Rannilas jumts un tas pēc šīm rudens lietavām sāka pilēt cauri visam jumta pīrāgam - difūzā membrāna Tyvek +40cm Paroc vate +elpojošā plēve Tyvek, tek pa pilienam, lietus laikā pa nakti kaut kur 2ēdamkarotes bļodā piepil. Tā pilientecēšana ir uz diagonālspāres. Jumts stāv jau trīs gadus, pirmo gadu bija bez siltinājuma- viss bija sauss, tad otru gadu ar siltinājumu 20cm starp spārēm, arī nebija tecēšana, pagājušo gadu pielikām vēl 20cm, arī neko nemanīja. Un tagad- smuka pilēšana. Pirmā doma bija, ka skurstenis pie vainas - atsaucām jumta meistaru, pēc apskates meistars teica, ka ap skursteni viss kārtīgi noblīvēts. Tātad plēvē kaut kur ir caurums, kā to tagad noskaidrot, no kuras puses, vai jāgriež visa plēve un jāņem siltinājums laukā? Jumta slīpums 27 grādi. Ko labāk darīt?

Re: ETERNIT jumts tek!
Autors: v_t ()
Datums: 10/11/2017 14:41

kaut ko griezt un ņemt nost vajadzētu tikai pēc rūpīgas apskates un analīzes kur ūdens varētu tikt cauri jumta segumam. pilēšana iekšpusē var izrādīties stipri tālu no vietas, kur sūcas cauri jumtam.

Re: ETERNIT jumts tek!
Datums: 10/11/2017 14:43

Es tikai izteikšu minējumu, kas iespējams ir pilnīgi nepareizs. Vējspraugā ir tikuši grauzēji, kuri ļoti mīl plēves un minerālvati zem tā un tie arī to caurumu (vai arī daudzus caurumus no kuriem kritiski ir daži) ir sataisījuši. Grauzēji pārsteidzoši viegli tiek jumta rajonā pat ja pie sienām nav vīteņaugi vai pieslieti kaut kādi priekšmeti. Neesmu eksperts par grauzēju sugām, bet ir tādi pelēm līdzīgi susuri, kuri ar to vien tik nodarbojas kā lien visādās vietās virs zemes. Ja vēl ēkai ir vējkaste, tad tas iekļūšanas procesu tikai atvieglo.

Ja man būtu kaut kas jādara, tad es laikam izvēlētos atskrūvēt jumtu cerībā, ka tas ir viegli novēršams defekts - to varētu tomēr arī vēl pieskrūvēt atpakaļ. Nav ne labs laiks, ne patīkami, bet plēst no apakšas man šķiet vēl šausmīgāk un zinot ūdens ceļus, nav nekāda garantija, ka attaisīta tiktu īstā vieta.

Kopumā protams situācija ir reti slikta, jo šīs vates ļoti slikti žūst un pūdē koka konstrukcijas lupatu lēveros. Reāli slapja vate neizžūs līdz pavasarim, plus būs sasēdums.

Re: ETERNIT jumts tek!
Autors: Eternit Latvija ()
Datums: 10/11/2017 15:27

Ludzu sazinieties ar mani es esmu Eternit baltic parstavis Latvija:
Ivars Freimanis
mans telefons - 25667719
esmu gatavs iepazities ar jusu problemu, izskatit un atrast risinājumu!

Re: ETERNIT jumts tek!
Autors: Pašdarbnieks ()
Datums: 10/11/2017 22:36

Diognālspāre veido jumta sateci vai kori?
Tek pa sienām?

Slapjie darbi- intensīva špahtelēšana nenotika pirms tecēšanas?

Re: ETERNIT jumts tek!
Autors: Praktiķis ()
Datums: 11/11/2017 01:15

Cik saprotu,tad diagonālspāre jūsu gadījumā ir satekne. Situācija patiešām nav laba, Dakstiņprofilam ir tāds niķis-ja tas šuvēs nesaguļ perfekti-pa tām dzen iekšā ūdeni !!! Ja sateknē latojums naglots pie diagonālspāres,tad jumta membrāna tajā vietā nebūs hermētiska. Situācija ar laiku var tikai pasliktināties.
Nepareizi saskrūvēts segums ar laiku sāk salaidumu vietās vērties vaļā,varbūt tāpēc problēma ir aktualizējusies tikai tagad.
P.S. :)

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   ********   *******   **     ** 
 **     **  **     **     **     **     **  **     ** 
 **     **  **     **     **            **  **     ** 
 ********   ********      **      *******   **     ** 
 **         **     **     **            **  **     ** 
 **         **     **     **     **     **  **     ** 
 **         ********      **      *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727