UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Plaisa gāzbetonā mūra stūros
Autors: DsKs ()
Datums: 19/04/2012 11:56

augsejos logus nevar taisit par vienu bloku zemakus,tad ta savilksana ietu tiesi zem logiem un 'sakertu' ka reiz augsejos galus?

Autors: Juriits ()
Datums: 19/04/2012 19:01

Nekas nav jāvelk logiem priekšā vai jāizmūrē logi. Savelk kopā ar aaaa ieteikto paņēmienu, pirms vilkšanas kopā plaisās salej līmi , kad savilkts pieskrūvē tādas pašas, tajos pat augstumos kā iekšpusē koka savilce. Pēcāk vītņu stieņus nahrenizē. Tai savilcei jau nav jāatrodas tik zemu, problēma ir tanī, ka viņas nav vispār. Dzīvē varētu izsaktīties apmēram tā [www.ipprojekts.lv]

Autors: khe ()
Datums: 22/04/2012 09:06

Es liktu pašā augšā krēslu, galus uzspiestu ar domkratu uz augšu un atbalstītu(nospriegotu) pret gala sienu mūri, tad vismaz to vienu balstu vidū uz starpsienas(vai uz starpsienas uzliktu horizontālu koka palikni un uz tā), ari spriegotu ar domkratu(palīgā ņemot otru balstu, ar kuru krēslu varētu uzspiest vajadzīgajā augstumā, lai piezāģētu vai paķīlētu īsto balstu).
Ja jau ar plēvi noklāts jumts(pa kuru noslīd sniegs, saplēš, iekrīt iekšā) varēja saplēst sienas, tad mans viedoklis ir, ka bez balsta, vai balstiem būs grūti...

Autors: Pavels.O ()
Datums: 24/04/2012 08:31

Sorry par oftopiku, bet ja zem mūrlatas būtu armēta betona kārta pa perimetru, piemēram, 7 x 20 cm ar 2 x 12 mm armatūrām, vai spāres spētu radīt to pašu defektu?
Jo es saprotu, ka pašlaik jumts sastāv no spārēm, latām un plēves, šādu konstrukciju var diezgan ātri izjaukt un ieliet betona slāni un atkal visas spāres salikt atpakaļ. Ēkas izmērs ir ļoti mazs un jumta konstrukcija ir 2-slīpju.

Autors: aigarello ()
Datums: 24/04/2012 09:52

Lai saprastu kas notiek,kā sadalās spēki pa vertikālo un horizontālo asi, ieteiktu paņemt 3 proporcionāli maza šērsgriezuma koka līstes, sanaglot kopā lai sanāk līdzīga konstrukcija kā bildē, un noslogot vertikāli ,abus galus uzliekot uz svariem.Būs brīdis kad vertikālā slodze nesakritīs ar summu ko rāda svari.
Vai arī parēķināt uzdevumus ar vektoriem :)
Gāzbetons ir izturīgs uz spiedi, ne uz lieci vai stiepi .

Autors: Pavels.O ()
Datums: 24/04/2012 23:14

Atvainojos par piedāvājumu pārlikt jumtu, neapskatījos bildes.

Autors: Elvis1112m ()
Datums: 28/05/2019 12:58

Kā tika atrisināta šī problēma?
Tagad esmu arī šīs problēmas priekšā.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
vwvE4

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727