Wilo Baltic, SIA

Wilo Baltic, SIA
Telefons: 67145229
Adrese: Maskavas 227
Pilsēta: Rīga
Pasta indekss: LV-1019
Fax: 67145566

WILO SE ir viens no vadošajiem sūkņu un sūkņu sistēmu ražotājiem, kas paredzēti apkures, dzesēšanas, kondicionēšanas, ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmām.

Atslēgas vārdi:

wilo, wilo baltic, sūkņi, suknis, pumpis, sūkņu iekārtas, apkure, apkures sūkņi, cirkulācijas sūkņi, augsta efektivitāte, augstas efektivitātes sūkņi, stratos, stratos-pico, pico, nova, ūdensapgāde, ūdensapgādes sūkņi, dziļurbumi, iegremdējamie sūkņi, dziļurbuma sūknis, sūknis spicei, aku sūkņi, sūkņu stacijas, augstspiediena sūkņi, daudzpakāpju sūkņi, spiediena paaugstināšana, kanalizācija, kanalizācijas sūkņi, kanalizācijas sūkņu stacijas, sūkņi ar griezēju, sūkņi ar smalcinātāju, drenāžas sūkņi, notekūdeņu sūkņi, mikseri, maisītāji, recirkulācijas sūkņi, drenāža, atsūknēt, ventilācija, ūdens spiediens, spiediens krānā, spiediens dušā, apūdeņošana, sūknis, ūdens sūknis, ūdens sūkņi, apkures sūknis, strūklaku sūknis, elektroniskais sūknis, elektroniskie sūkņi, alpha 2, alpha sūkņis, sqe, sq, ups, tp, tpe, upe, magna, spiediena paaugstināšanas stacijas, mq, star rs, smart, stratos eco, il-e, il, ip-e, top, top-s, star-z, mhie, mhi, twu, twi, silent master, star-z nova, top-z, mvis, mvise, sūknētavas, 2 pacēluma sūkņi, dūņu recirkulācijas sūkņi

Novēlam Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jaunu Gadu!


Wilo Serviss neguļ

Wilo Serviss neguļ! Veicām plūsmas un pārnestās siltumjaudas mērijumus siltummaiņos un maģistrālajā trasē objektā - Groglass, Katlakalna 4B. Mērījām caurules no DN 80 - DN 220, bet ja vajag varam arī no DN 32 līdz DN 600


WILO jaunums – ZAĻĀS pogas tehnoloģija

Ar prieku informējam, ka WILO sūkņu dizainā līdz šim pierasto sarkano pogu tagad nomaina jauns standarts, jauno tehnoloģiju izstrādājums - ZAĻA poga, kas nozīmē, ka šī produkcija būs vieglāk uzstādāma un izmantojama, kā arī būs lietošanā energoefektīvāka. Visspilgtāk šo ZAĻĀS pogas tehnoloģiju raksturos mūsu produkcija no YONOS PICO sērijas.


5 GADU GARANTIJAS AKCIJA

5 GADU GARANTIJAS AKCIJA. SIA WILO Baltic sadarbībā ar vairumtirgotājiem un sadarbības partneriem piedavā jums unikālu iespēju – pērc kādu no WILO Stratos Pico vai WILO Yonos Pico sērijas sūkņiem un piedalies WILO 5 gadu garantijas klientu lojalitātes programmā, kas sniedz jums pagarināto 5 gadu garantiju.


Jauns Wilo Yonos PICO augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis

Jauns Wilo Yonos PICO augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis apkurei, siltām grīdam un gaisa kondicionēšanai.


Dziļurbuma sūkņu sērija Wilo-Sub TWU 4

Dziļurbuma sūkņu sērija Wilo-Sub TWU 4 Piemērots ūdens sūknēšanai no urbumiem ar maksimālo iegremdēšanas dziļumu 200 m un maksimālo smilšu saturu 50 g/m³.


Zaļā tehnoloģija Google datu centram!

Zaļā tehnoloģija Google datu centram!
 
"Google saglabā savas līdera pozīcijas zaļā interneta veidošanā". Šo titulu interneta gigantam piešķīris neviens cits kā organizācija Greenpeace. Dzesēšanas sistēma vienā no jaunākajiem datu centriem, ko Google uzbūvējis Somijas pilsētā Haminā, iederas šajā "zaļajā teorijā": Wilo augstās veiktspējas sūkņi uzstādīti, lai 9000 m2 kompleksā dzesētu neskaitāmos savstarpēji savienotos serverus, nodrošinot atbilstošu darba temperatūru. Un nevis tāpēc, ka tie ir zaļā krāsā, bet tāpēc, ka tie patiešām ir zaļi - sākot ar energoefektivitāti un beidzot ar izturību un ilgo darbmūžu.
 
Greenpeace sūkstās, ka daudzas pazīstamas interneta kompānijas, lemjot par jauna datu centra izveidi, meklē vien zemākās elektroenerģijas izmaksas. Pretēji tam Google izvēlējās rīkoties atšķirīgi, videi draudzīgā veidā. Saskaņā ar "Clicking Clean" jaunāko ziņojumu, kurā Greenpeace apskata pasaules 300 lielāko datu centru ietekmi uz vidi, Google ir arī nozares līderis apkārtējās vides aizsardzības jomā. Kompānija izvirzījusi ilgtermiņa mērķi: savu datu centru darbības nodrošināšanai izmantot tikai atjaunojamos energoresursus. Vienlaikus tā velta lielas pūles, lai palielinātu savu datu centru energoefektivitāti, jo īpaši attiecībā uz energoietilpīgo serveru dzesēšanu. Par to liecina Google izvēle par sava jaunākā Eiropas datu centra izvietošanu Somijas pilsētā Haminā. Izšķirošais faktors bija nevis elektrības cena, bet gan zemā vidējā gaisa temperatūra 2 °C un dislokācijas tuvums Somu jūras līcim. Serveri tur tiek dzesēti ar auksto jūras ūdeni, tādējādi taupot elektroenerģiju.

Wilo sūkņiem “CronoLine-IL” ir izšķirošā loma ekonomiska un videi draudzīga globālā datu kanāla izveidē.

 
wilo.lv


Cietvielu atdalīšanas sistēmas pierāda savu efektivitāti

Cietvielu atdalīšanas sistēmas un tajās uzstādītie sūkņi darbojas ar maksimāli iespējamu efektivitāti. To derētu atcerēties, arī vērtējot šādas sūkņu stacijas uzstādīšanas izmaksas. Sūkņu stacijas faktiskais ekonomiskums novērtējams vien tad, ja uzskaita papildu izmaksas. Kapitālieguldījumu izmaksas ir tikai aisberga redzamā daļa. Daudz nozīmīgākas ir ekspluatācijas izmaksas, kas rodas sūkņa ilgā darbmūža laikā.


Cietvielu atdalīšanas sistēma atrisina notekūdeņu sūknēšanas problēmas

Notekūdeņu attīrīšanai tiek pievērsts aizvien vairāk uzmanības, jo to nosaka vides aizsardzības prasības. Taču notekūdeņus līdz attīrīšanas iekārtām vispirms nepieciešams pārsūknēt, un šajā ziņā bieži problēmas rada dažādi piemaisījumi, kas tur nonāk iedzīvotāju neapdomības dēļ. Tā rezultātā sūkņu stacijās un sūkņos nereti rodas aizsprostojumi, sistēmas nespēj strādāt pietiekami efektīvi, problēmu novēršana rada daudz citu sarežģījumu. Taču mūsdienās ir rasts efektīvs risinājums – cietvielu atdalīšanas sistēmas izmantošana.


Wilo-HiDrainlift un Wilo-HiSewlift

Labas lietas ir trīs: iebūvēšana, pieslēgšana – gatavs!

Dortmunde. Vienkārši, absolūti intelektuāli un gatavi lietošanai. Ar trim pieslēgumiem “Wilo-HiDrainlift“ un “Wilo-HiSewlift” nevainojami integrējas hidrauliskajā slēgumā, turklāt labāk nekā jebkad automātiskajā sārņu un notekūdeņu novadīšanā. Tie nodrošina lietotājam vislielāko ražīgumu un līdztekus augstajai produktivitātei ir ekonomiski. 


Wilo-SiClean Comfort

„Plug & Play“- uzticama lielo apkures sistēmu attīrīšana

Sīko daļiņu separators “Wilo-SiClean Comfort” piedāvā augstākā līmeņa lietošanas ērtumu un augstražīgu lielo apkures sistēmu attīrīšanu.


Wilo sūkņi - ūdensapgādes sirds

 

Dzīvība bez ūdens nav iespējama. Tā ir aksioma. Jau pirmatnējie cilvēki savas apmetnes ierīkoja blakus ūdens ņemšanas vietām. Attīstoties civilizācijai, radās nepieciešamība ūdeni piegādāt lielākos attālumos, sākotnēji to panāca ar pašteci. Taču, kad ūdeni vajadzēja ņemt no zemāka līmeņa un padot to uz augšu, tad nācās izdomāt efekīvākus risinājumus. Ritenī apvienotu vairāku spaiņu ūdens smelšanas ierīces parādījās Ķīnā jau vismaz 1000 gadus pirms mūsu ēras. Tās darbināja ar dzīvnieku vai cilvēku spēku. Mūsdienu sūkņu darbības pamatprincipu - rotējošu skrūvi, 280. gadā pirms Kristus dzimšanas aprakstīja antīkās pasaules slavenākais zinātnieks Arhimēds. Ietaise pacēla ūdeni, rotējot caurulē ievietotai spirālei/vītnei, kura arī tika darbināta ar muskuļu spēku. Daļa ūdens tomēr atpūda atpakaļ, jo tajos laikos nebija efektīvu blīvējumu.


Apkures cirkulācijas sūknis - enerģijas taupītājs

Cirkulācijas sūkņa funkcija apkures sistēmā ir palielināt apkures efektivitāti, tādējādi ietaupot enerģijas patēriņu. Tomēr, kā zinām, daudzu privātmāju saimnieki iztiek bez šādiem sūkņiem. Kādos gadījumos ir ieteicams vai pat nepieciešams apkures cirkulācijas sūknis, un kādos bez tā var iztikt? Uzņēmuma Wilo pārstāvis Jānis Vilāns skaidro, ka lielā daļā padomju laikā celto privātmāju bez cirkulācijas sūkņa var iztikt. Senāk tika izmantota salīdzinoši liela diametra apkures caurules un čuguna radiatori, un, ja sistēma pareizi izprojektēta, tā darbojas pēc pašteces principa. Citādāk ir ar pēdējās desmitgadēs celtajām mājam, kur apkures sistēmās tiek izmantotas maza diametra caurules un paneļu radiatori. Šādā sistēmā cirkulācijas sūknis ne tikai būtiski paaugstina apkures efektivitāti, bet bez tā pat nevar iztikt.


Sūkņu izvēles konsultants ceturtajā paaudzē

Wilo-Select 4 Online – Sūkņu konsultants – ātrāk, drošāk un ērtāk nekā līdz šim!


Wilo veido nākotni

Dortmunde. Jauni izstrādājumi, jauns prezentācijas stends, jauns korporatīvais dizains. Izstādē ISH 2013 Dortmundes sūkņu ražotājs Wilo prognozētajiem 2 000 000 apmeklētājiem jau atkal demonstrēs, ka ir uz nākotni orientēts uzņēmums. Apkures sūkņu un ūdenssūkņu eksperti turpina uzņēmuma ilgstošo tradīciju, ko raksturo celmlauža gars un inovatīvu ražojumu izstrāde. Vispasaules mesē uzņēmums arī sevi prezentēs jaunā gaismā. Un ne tikai ar nākotnes attīstītajām tehnoloģijām, bet arī ar jauno veidolu, ko uzņēmums pirmo reizi rādīs no 12. līdz 16. martam notiekošajā ISH mesē 1200 m2 plašajā stendā (B līdz D 46 sektori, 9.1. halle).


Saskaņā ar ES direktīvu nāksies mainīt novecojušos sūkņus

Kopš šī gada 16. jūnija apkures, klimata nodrošinājuma sistēmu, ūdensapgādes spiediena palielināšanas un notekūdeņu novadīšanas sausā rotora sūkņu elektromotoriem jāatbilst vismaz IE2 enerģijas efektivitātes līmenim. Šis nosacījums saistīts ar 2009. gada 20. novembrī Eiropas Savienībā (ES) pieņemto direktīvu 2009/125/EK, kas paredz līdz 2020. gadam no tirgus pakāpeniski izņemt tehniski novecojušos sausā un slapjā rotora sūkņus, kas patērē pārāk daudz enerģijas, rada liekas izmaksas un atstāj nelabvēlīgu ietekmi uz vidi. Šī produkcija tiks aizstāta ar jauniem, inovatīviem risinājumiem.


Ekodizaina direktīva maina slapjā un sausā rotora sūkņu tirgu

 

Tās ir labas ziņas Eiropas mēroga klimata aizsardzībai un arī sūkņu lietotājiem ēku tehnikas, komunālajā un rūpniecības nozarē.

Nākotne pieder elektroenerģiju ekonomējošām ierīcēm. Šādas ierīces ar lielu sparu tikušas attīstītas jau iepriekšējos gados. Turpmāko 10 gadu laikā visās Eiropas Savienības valstīs no tirgus tiks sistemātiski izskausti tehniski novecojušie "strāvas rijēji". Šādi sūkņi un to nevajadzīgi lielais strāvas patēriņš rada papildu izmaksas un negatīvi ietekmē klimatu.

 


WILO SE at the ISH 2011. High-efficiency exhibition appearance with numerous innovations

Exhibition presentation entirely in step with the high efficiency theme / New features of the decentralised pump system / now also used in surface cooling / Model installations show connection variants and fields of application / Integration into building automation with the new "BACnet modules" / "SysManager" software enables programming and monitoring from a PC /


WILO SE izstādē ISH 2011. Augstas efektivitātes izstāde ar daudziem jaunumiem.

 

Pilnībā saskaņota ar augstas efektivitātes tēmu, WILO SE peidalās ISH 2011 izstādē (15-19. marts), Frankfurtē pie Mainas, Vācijā. Dortmundē bāzētā sūkņu ražošanas kompānija izstādīs tās vadošo produktu inovācijas, kas ievērojami pārsniedz iepriekš redzēto klāstu augstas efektivitātes sūkņu sistēmās.

 


Copyright MAXXmarketing GmbH


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Vannasistabas remonta izmaksas https://t.co/pOoQ38nl9J
About 12 hours ago
Re: Beicēti dēļi - kā aizsargāt? https://t.co/dZFpNlaZGT
About 14 hours ago
Re: Vannasistabas remonta izmaksas https://t.co/DLP640KUdn
About 15 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker