Wilo Baltic, SIA

Wilo Baltic, SIA
Telefons: 67145229
Adrese: Maskavas 227
Pilsēta: Rīga
Pasta indekss: LV-1019
Fax: 67145566
Apraksts

WILO SE ir viens no vadošajiem sūkņu un sūkņu sistēmu ražotājiem, kas paredzēti apkures, dzesēšanas, kondicionēšanas, ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmām.

Atslēgas vārdi:

wilo, wilo baltic, sūkņi, suknis, pumpis, sūkņu iekārtas, apkure, apkures sūkņi, cirkulācijas sūkņi, augsta efektivitāte, augstas efektivitātes sūkņi, stratos, stratos-pico, pico, nova, ūdensapgāde, ūdensapgādes sūkņi, dziļurbumi, iegremdējamie sūkņi, dziļurbuma sūknis, sūknis spicei, aku sūkņi, sūkņu stacijas, augstspiediena sūkņi, daudzpakāpju sūkņi, spiediena paaugstināšana, kanalizācija, kanalizācijas sūkņi, kanalizācijas sūkņu stacijas, sūkņi ar griezēju, sūkņi ar smalcinātāju, drenāžas sūkņi, notekūdeņu sūkņi, mikseri, maisītāji, recirkulācijas sūkņi, drenāža, atsūknēt, ventilācija, ūdens spiediens, spiediens krānā, spiediens dušā, apūdeņošana, sūknis, ūdens sūknis, ūdens sūkņi, apkures sūknis, strūklaku sūknis, elektroniskais sūknis, elektroniskie sūkņi, alpha 2, alpha sūkņis, sqe, sq, ups, tp, tpe, upe, magna, spiediena paaugstināšanas stacijas, mq, star rs, smart, stratos eco, il-e, il, ip-e, top, top-s, star-z, mhie, mhi, twu, twi, silent master, star-z nova, top-z, mvis, mvise, sūknētavas, 2 pacēluma sūkņi, dūņu recirkulācijas sūkņi

Bildes/video
Māja lapa
Raksti

Cietvielu atdalīšanas sistēma atrisina notekūdeņu sūknēšanas problēmas

Notekūdeņu attīrīšanai tiek pievērsts aizvien vairāk uzmanības, jo to nosaka vides aizsardzības prasības. Taču notekūdeņus līdz attīrīšanas iekārtām vispirms nepieciešams pārsūknēt, un šajā ziņā bieži problēmas rada dažādi piemaisījumi, kas tur nonāk iedzīvotāju neapdomības dēļ. Tā rezultātā sūkņu stacijās un sūkņos nereti rodas aizsprostojumi, sistēmas nespēj strādāt pietiekami efektīvi, problēmu novēršana rada daudz citu sarežģījumu. Taču mūsdienās ir rasts efektīvs risinājums – cietvielu atdalīšanas sistēmas izmantošana.

Klasiskajās sistēmās izmantotie sūkņi mēdz nosprostoties
Latvijā notekūdeņu pārsūknēšanā vairumā gadījumu tiek izmantotas klasiskā tipa sūknētavas, kad notekūdeņi sūknētavā nonāk pa pašteces pienākošo cauruļvadu, un pilnā apjomā, ar visiem to sastāvā ietilpstošajiem cietajiem piemaisījumiem, tiek ar sūkņiem sūknēti tālāk. Lai šos piemaisījumus atdalītu, nereti tiek izmantoti dažādi grozi, kurus cilvēki pēc tam ar rokām vai kā citādi tīra. Lielākās sūknētavās tiek izmantoti arī citi, sarežģītāki tehniski risinājumi, kas palīdz atdalīt šos cietos, nešķīstošos piemaisījumus, taču šādas tehnoloģijas ir vai nu nepilnīgas (nespēj atdalīt pietiekami daudz cieto piemaisījumu), vai arī ļoti dārgas. Parasti galvenās problēmas rada tieši cietvielu sakrāšanās sūkņos un to nosprostošana.

Tā kā klasiskajās notekūdeņu pārsūknēšanas stacijās tiek izmantoti slapjajā daļā iegremdējamie sūkņi, notekūdeņos esošie cietie piemaisījumi (piemēram, dažādas auklas, virvju gali, auduma gabali u.tml.) ar laiku uztinas uz sūkņiem un nosprosto tos. Šī ir galvenā problēma, ar ko saskaras komunālās saimniecības, un šobrīd teju neviens ražotājs nevar piedāvāt tādus sūkņus, kas varētu pārsūknēt jebko. Ir meklēti dažādi risinājumi, piemēram, sevi labi apliecinājuši mazākas jaudas ar griezējiem aprīkoti sūkņi, kas šos cietos piemaisījumus sagriež, samaļ un aizsūknē tālāk, taču arī to spējām ir savas robežas, turklāt tie nav izmantojami visur, īpaši lielākas jaudas sūknētavās.

Jaunā tehnoloģija neļauj piemaisījumiem plūst caur sūkņiem
Cietvielu atdalīšanas sistēma ir inovatīva tehnoloģija, kas Rietumeiropā tiek aizvien plašāk izmantota. Viens no ražotājiem, kas piedāvā šādas sistēmas uzstādīt arī Latvijā, ir Wilo, kas izstrādājis savu cietvielu atdalīšanas sistēmu Wilo – EMUport. Tās darbības būtība ir sekojoša: sistēma atdala cietvielas no pienākošajiem notekūdeņiem, atstājot tās atsevišķās cietvielām paredzētās tvertnēs (separācijas kamerās). Tādējādi tiešā saskarē ar sūkņiem (ceļā uz kopējo savācējtvertni) nonāk tikai iepriekš attīrīti notekūdeņi. Kamēr pildās savācējtvertne, ūdens līmenis cietvielu atdalīšanas tvertnē paaugstinās. Noslēgvārsts automātiski noslēdz ieplūdi. Pēc attiecīgā līmeņa sasniegšanas sākas sūknēšana. Sūknis ieslēdzas, un ar tā spiedienu ūdens, plūstot cauri cietvielu atdalīšanas tvertnei, nogādā atdalītos piemaisījumus spiedvadā, tādējādi notekūdeņi un cietvielas paliek sistēmā un turpina ceļu uz notekūdeņu attīrīšanas iekārtām, kur ir restes, priekšattīrīšanas sistēmas, un tur tos ir vieglāk atdalīt, utilizēt un likvidēt.
Cietvielu atdalīšanas sistēmā izmantotie sūkņi ir sausi – uzstādīti un novietoti ārpus tvertnes, kas ļauj ērti un higiēniski veikt sūkņu apkopi. Cietvielu atdalīšanas sistēmas darbības princips ir nodrošināt optimālu sūknētavas darbību un novērst iespējamo sūkņu nobloķēšanos. Pretējā gadījumā rodas daudzas problēmas – pēc sūkņu apstāšanās nepieciešams sūtīt cilvēkus, lai izvilktu ārā sūkņus un tos attīrītu, nereti sūkņi mēdz arī iziet no ierindas pavisam. Un tas ir lielākais komunālo saimniecību kreņķis.
Šobrīd Latvijā darbojas viena šāda cietvielu atdalīšanas sistēma – Liepājā, un arī tur sākumā uz šādas stacijas uzstādīšanu raudzījās visai skeptiski (Latvijā joprojām uz daudziem inovatīviem risinājumiem raugās ļoti piesardzīgi), taču tagad sistēma jau trīs gadus darbojas bez bojājumiem un klienti ir ļoti apmierināti. Kā jaunums tagad ir arī pieejamas kompaktās  EMUport iekārtas CORE, kas paredzētas mazākām jaudām un uzstādāmas gan ēku pagrabos uz grīdas, gan arī montējamas dažāda veida sūknētavu korpusu ārpusē. Divas tādas iekārtas nākamajā nedēļā tiks uzstādītas Rīgā, bet daudzas ir projektēšanas stadijā.

Tagad pieejami arī modernie iegremdējamie notekūdeņu sūkņi
Neskaitāmās šķidrumu un cietvielu kombinācijas notekūdeņos izvirza dažādas prasības sūkņu risinājumiem. Tagad tiek piedāvāti arī iegremdējamie notekūdeņu sūkņi no Wilo – REXA PRO, FIT un CUT sērijas, kas izceļas ar plašu pielietojumu. Ar moderno iegremdējamo sūkņu tehnoloģiju, īpaši kvalitatīvi apstrādātiem hidrauliskiem mezgliem un šķīdinātājus nesaturošo divkomponentu Ceram pārklājumu Wilo iegremdējamie notekūdeņu sūkņi garantē ilgstoši drošu darbību pat visagresīvākajos šķidrumos.
Iespējams, jauno tehnoloģiju izmantošanu lielā mērā bremzē arī faktors, ka visi jauninājumi nav lēti risinājumi, turklāt ūdenssaimniecību darbinieki bieži dod priekšroku pārbaudītām vērtībām un maz uzticas nepazīstamiem jaunumiem.
Tomēr ieguvumi ir būtiski - tajā pašā Liepājas stacijā agrāk apkalpojošajam personālam bija divreiz dienā jāiet un jātīra uzkrātās atkritumu masas, lai sūknētava varētu veiksmīgi darboties. Šobrīd šāda vajadzība ir atkritusi, jo visa cietvielu atdalīšana tiek veikta automātiskā režīmā, līdz ar to atslogojot apkalpojošā personāla darbu un arī samazinot izmaksas. Un tās nav vienīgās reālās priekšrocības.

(turpinājums sekos)

Vairāk info: www.wilo.lv

 


Wilo-HiDrainlift un Wilo-HiSewlift

Labas lietas ir trīs: iebūvēšana, pieslēgšana – gatavs!

Dortmunde. Vienkārši, absolūti intelektuāli un gatavi lietošanai. Ar trim pieslēgumiem “Wilo-HiDrainlift“ un “Wilo-HiSewlift” nevainojami integrējas hidrauliskajā slēgumā, turklāt labāk nekā jebkad automātiskajā sārņu un notekūdeņu novadīšanā. Tie nodrošina lietotājam vislielāko ražīgumu un līdztekus augstajai produktivitātei ir ekonomiski. 


Wilo-SiClean Comfort

„Plug & Play“- uzticama lielo apkures sistēmu attīrīšana

Sīko daļiņu separators “Wilo-SiClean Comfort” piedāvā augstākā līmeņa lietošanas ērtumu un augstražīgu lielo apkures sistēmu attīrīšanu.


Wilo sūkņi - ūdensapgādes sirds

 

Dzīvība bez ūdens nav iespējama. Tā ir aksioma. Jau pirmatnējie cilvēki savas apmetnes ierīkoja blakus ūdens ņemšanas vietām. Attīstoties civilizācijai, radās nepieciešamība ūdeni piegādāt lielākos attālumos, sākotnēji to panāca ar pašteci. Taču, kad ūdeni vajadzēja ņemt no zemāka līmeņa un padot to uz augšu, tad nācās izdomāt efekīvākus risinājumus. Ritenī apvienotu vairāku spaiņu ūdens smelšanas ierīces parādījās Ķīnā jau vismaz 1000 gadus pirms mūsu ēras. Tās darbināja ar dzīvnieku vai cilvēku spēku. Mūsdienu sūkņu darbības pamatprincipu - rotējošu skrūvi, 280. gadā pirms Kristus dzimšanas aprakstīja antīkās pasaules slavenākais zinātnieks Arhimēds. Ietaise pacēla ūdeni, rotējot caurulē ievietotai spirālei/vītnei, kura arī tika darbināta ar muskuļu spēku. Daļa ūdens tomēr atpūda atpakaļ, jo tajos laikos nebija efektīvu blīvējumu.


Apkures cirkulācijas sūknis - enerģijas taupītājs

Cirkulācijas sūkņa funkcija apkures sistēmā ir palielināt apkures efektivitāti, tādējādi ietaupot enerģijas patēriņu. Tomēr, kā zinām, daudzu privātmāju saimnieki iztiek bez šādiem sūkņiem. Kādos gadījumos ir ieteicams vai pat nepieciešams apkures cirkulācijas sūknis, un kādos bez tā var iztikt? Uzņēmuma Wilo pārstāvis Jānis Vilāns skaidro, ka lielā daļā padomju laikā celto privātmāju bez cirkulācijas sūkņa var iztikt. Senāk tika izmantota salīdzinoši liela diametra apkures caurules un čuguna radiatori, un, ja sistēma pareizi izprojektēta, tā darbojas pēc pašteces principa. Citādāk ir ar pēdējās desmitgadēs celtajām mājam, kur apkures sistēmās tiek izmantotas maza diametra caurules un paneļu radiatori. Šādā sistēmā cirkulācijas sūknis ne tikai būtiski paaugstina apkures efektivitāti, bet bez tā pat nevar iztikt.


Sūkņu izvēles konsultants ceturtajā paaudzē

Wilo-Select 4 Online – Sūkņu konsultants – ātrāk, drošāk un ērtāk nekā līdz šim!


Wilo veido nākotni

Dortmunde. Jauni izstrādājumi, jauns prezentācijas stends, jauns korporatīvais dizains. Izstādē ISH 2013 Dortmundes sūkņu ražotājs Wilo prognozētajiem 2 000 000 apmeklētājiem jau atkal demonstrēs, ka ir uz nākotni orientēts uzņēmums. Apkures sūkņu un ūdenssūkņu eksperti turpina uzņēmuma ilgstošo tradīciju, ko raksturo celmlauža gars un inovatīvu ražojumu izstrāde. Vispasaules mesē uzņēmums arī sevi prezentēs jaunā gaismā. Un ne tikai ar nākotnes attīstītajām tehnoloģijām, bet arī ar jauno veidolu, ko uzņēmums pirmo reizi rādīs no 12. līdz 16. martam notiekošajā ISH mesē 1200 m2 plašajā stendā (B līdz D 46 sektori, 9.1. halle).


Saskaņā ar ES direktīvu nāksies mainīt novecojušos sūkņus

Kopš šī gada 16. jūnija apkures, klimata nodrošinājuma sistēmu, ūdensapgādes spiediena palielināšanas un notekūdeņu novadīšanas sausā rotora sūkņu elektromotoriem jāatbilst vismaz IE2 enerģijas efektivitātes līmenim. Šis nosacījums saistīts ar 2009. gada 20. novembrī Eiropas Savienībā (ES) pieņemto direktīvu 2009/125/EK, kas paredz līdz 2020. gadam no tirgus pakāpeniski izņemt tehniski novecojušos sausā un slapjā rotora sūkņus, kas patērē pārāk daudz enerģijas, rada liekas izmaksas un atstāj nelabvēlīgu ietekmi uz vidi. Šī produkcija tiks aizstāta ar jauniem, inovatīviem risinājumiem.


Ekodizaina direktīva maina slapjā un sausā rotora sūkņu tirgu

 

Tās ir labas ziņas Eiropas mēroga klimata aizsardzībai un arī sūkņu lietotājiem ēku tehnikas, komunālajā un rūpniecības nozarē.

Nākotne pieder elektroenerģiju ekonomējošām ierīcēm. Šādas ierīces ar lielu sparu tikušas attīstītas jau iepriekšējos gados. Turpmāko 10 gadu laikā visās Eiropas Savienības valstīs no tirgus tiks sistemātiski izskausti tehniski novecojušie "strāvas rijēji". Šādi sūkņi un to nevajadzīgi lielais strāvas patēriņš rada papildu izmaksas un negatīvi ietekmē klimatu.

 


WILO SE at the ISH 2011. High-efficiency exhibition appearance with numerous innovations

Exhibition presentation entirely in step with the high efficiency theme / New features of the decentralised pump system / now also used in surface cooling / Model installations show connection variants and fields of application / Integration into building automation with the new "BACnet modules" / "SysManager" software enables programming and monitoring from a PC /


WILO SE izstādē ISH 2011. Augstas efektivitātes izstāde ar daudziem jaunumiem.

 

Pilnībā saskaņota ar augstas efektivitātes tēmu, WILO SE peidalās ISH 2011 izstādē (15-19. marts), Frankfurtē pie Mainas, Vācijā. Dortmundē bāzētā sūkņu ražošanas kompānija izstādīs tās vadošo produktu inovācijas, kas ievērojami pārsniedz iepriekš redzēto klāstu augstas efektivitātes sūkņu sistēmās.

 


Copyright MAXXmarketing GmbH
Joomla SEF URLs by Artio
Izsludini savu konkursu !

Timber frame tehnoloģija https://t.co/CdGWDe8bZK
About 6 hours ago
Re: Siltā grīda 2. stāvā - padoms vajag https://t.co/sEieR1QcrX
About 6 hours ago
Re: LED lentu apgaismojums griestos https://t.co/Y9w3at9zHh
About 7 hours ago

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

 Beam Electrolux iebūvētie, centrālie vai stacionārie putekļusūcēji ir visvairāk pārdotākie putekļusūcēji pasaulē. Dažās valstīs, kā Kanādā, kuras...
Top.LV
eXTReMe Tracker