Wirtgen Latvia, SIA

Wirtgen Latvia, SIA
Telefons: 67385253
Adrese: Ādažu iela 28
Pilsēta: Bukulti
Novads: Garkalnes novads
Pasta indekss: LV-1024
Epasts: sales@wirtgen.lv; wirtgen@wirtgen.lv
Fax: 67249884

Mob. tālr.: 26419974, 29287420  

- Jaunas un lietotas tehnikas tirdzniecība
   - Noma
  -  Pilns serviss uz vietas un izbraukumā
  -  Rezerves daļas
   - Apmācība

Wirtgen – asfalta frēzes, recikleri, betona ieklājēji un karjeru iekārtas

Hamm - asfalta, statiskie un grunts veltņi

Vögele – asfalta un šķembu ieklājēji

Betek – griežņi asfalta frēzēm, recikleriem un citām iekārtām

Kleemann – karjeru drupināšanas un sijāšanas iekārtas

Hofmann – ceļu marķēšanas iekārtas

Benninghoven – lieljaudas asfaltbetona rūpnīcas

Elba – asfaltbetona rūpnīcas

 

Pašgājējas ceļu būves mašīnas


Aukstā reciklēšana ar putu bitumenu: novatoriska formula


Asfalta otrreizējās izmantošanas (reciklēšanas) tehnoloģija

Asfalta pārstrādāšana un tā otrreizēja izmantošana ir saimnieciska nepieciešamība mūsu dabas resursu saglabāšanai. Arī tīri praktiski apsvērumi un valstī pastāvošie normatīvie priekšraksti liek mums šo vērtīgo izejvielu – asfaltu – pēc iespējas lielākos apjomos izmantot atkārtoti. Mērķtiecīgi izmantojot otrreizējās izmantošanas materiālus, vienlīdz svarīgi ir saglabāt šo maisījumu cenu izdevīgumu.


“Wirtgen Group” pievienojas “Deere & Company”

WINDHAGEN, Vācija (2017.gada 1.jūnijā) –“Wirtgen Group” paziņo, ka tā ir parakstījusi galīgo vienošanos ar “Deere & Company”, ka “Deere” iegūst savā īpašumā “Wirtgen Group”, privāto starptautisko uzņēmumu, kura galvenais birojs atrodas Windhagen, un kurš ir pasaules vadošais uzņēmums ceļu būves nozarē.


WEIRO smidzinātāju izmantošana palīdz celt ceļu būves un remonta darbu kvalitāti

Ceļu remonta kvalitātes trūkums Latvijā ir vispārzināma problēma. Nereti gadās, ka nesen remontēts ceļa posms pēc neilga laika atkal kļūst nelīdzens un bedrains. Tam par iemeslu mēdz būt dažādas, tostarp tehniskas dabas problēmas.


Videi draudzīgais ieklājējs SUPER 1800-3i SprayJet

Jaunā asfalta ieklāšanas iekārta SUPER 1800-3i SprayJet, kas uzskatāma par reālu sasniegumu ceļu būves tehnikā, jo apvieno sevī gan kvalitāti, augstu darba ražību, plašu funkcionalitāti, ekspluatācijas izmaksu samazināšanu un maksimāli draudzīgu attieksmi pret vidi.


Izturīgā griežņu turētāju sistēma HT 22

Kā zināms, griežņu turētāji ir būtiska nepārtraukta darba procesa sastāvdaļa, tāpēc Wirtgen nepārtraukti uzlabo šīs sistēmas darbību, piedāvājot arvien jaunus risinājumus. Jaunā sistēma HT 22 līdz minimumam ļauj samazināt griežņu mainīšanas laiku un būtiski pagarina frēzēšanas cilindra darbmūžu. 


Wirtgen plašs jauno iekārtu klāsts vēl efektīvākam darbam - ergonomiskās W 150 CFi asfalta frēzes

 

Wirtgen paplašinājis arī savu kompakto asfalta frēžu piedāvājumu, papildinot sortimentu ar astoņiem vidējās klases modeļiem W 150 CFI sērijā. Frēzēšanas standarta platums tām ir 1,0 līdz 1,5 m un frēzēšanas dziļums 330 mm. Izmantojot ātro frēzēšanas cilindru nomaiņas sistēmu Flexible Cutter System, frēzēšanas platumu iespējams mainīt no 8 cm līdz 1,5 m. 


Wirtgen plašs jauno iekārtu klāsts vēl efektīvākam darbam - jauna dizaina mazās frēzes W 120 Ri

 Šajā pavasarī starptautiskajā būvmašīnu izstādē Bauma 2016 pasaules pirmizrādi piedzīvoja Wirtgen jaunākās paaudzes mazo frēžu sērija W 120 Ri.


Wirtgen plašs jauno iekārtu klāsts vēl efektīvākam darbam - SP 60 sērijas betona ieklājēji

 Šajā gadā būvmašīnu industrijas apvienība WIRTGEN GROUP būtiski paplašinājusi savu piedāvājuma sortimentu ar jaunākās paaudzes ceļu būves tehniku. Neraugoties uz atšķirīgām darbu veikšanas funkcijām, šīs iekārtas vieno inovatīvu tehnoloģiju izmantojums, kas būtiski uzlabo efektivitāti, kvalitāti un samazina kopējās ekspluatācijas izmaksas.


Wirtgen Group veiksmīgi piedalās Vācijas izstādē BAUMA

 

Kā katru pavasari, arī šogad Vācijā, Minhenē norisinājās Starptautiskā celtniecības tehnikas izstāde BAUMA. Laikā no 11. – 17. aprīlim tā jau 31. reizi pulcēja ražotājus, tirdzniecības pārstāvjus, būvniecības kompānijas un citus interesentus no visas pasaules. Izstādes dalībnieku vidū bija arī pazīstamais ceļu būves tehnikas ražotājs Wirtgen Group, kura stends bija otrs lielākais pēc platības.


Pieci spēcīgi zīmoli – viena spēcīga grupa

Wirtgen Grupas produktu zīmoli ievieš vienotu vizuālo identitāti – korporatīvo grupu, kas sastāv no zīmoliem Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann un Benninghoven, kas jaunā izskatā tiks prezentētas izstādē Bauma 2016.


Kleeman jaunais drupinātājs – kompakts un ražīgs

Kompānija Wirtgen regulāri papildina savu produktu klāstu ar jaunām iekārtām un tehnoloģijām, kas ļauj strādāt vēl kvalitatīvāk, ražīgāk un vienlaikus ekonomiskāk.


VÖGELE turpina pilnveidot ieklājējus ar SprayJet tehnoloģiju un piedāvā jaunu modeli

Ceļu būves iekārtu ražotāja VÖGELE izstrādātā SprayJet tehnoloģija ir pārbaudīta daudzu gadu garumā un tiek izmantota ceļa seguma virskārtas ieklāšanai vai atjaunošanai daudzās pasaules valstīs. SprayJet tehnoloģija tiek nepārtraukti attīstīta, papildinot to ar virkni būtiskām inovācijām. To apliecina arī jaunā asfalta ieklāšanas iekārta SUPER 1800-3i SprayJet, kas uzskatāma par reālu sasniegumu ceļu būves tehnikā, jo apvieno sevī gan kvalitāti, augstu darba ražību, plašu funkcionalitāti, ekspluatācijas izmaksu samazināšanu un maksimāli draudzīgu attieksmi pret vidi.


Wirtgen Group iegūst kompānijas Benninghoven asfalta ražošanas iekārtu rūpnīcas kontrolpaketi

Kompānija Wirtgen Group ir iegādājusies 70% akciju uzņēmuma Benninghoven GmbH & Co asfalta ražošanas iekārtu rūpnīcā Mīlheimā (Mülheim) pie Mozeles. Benninghoven ir viens no veiksmīgākajiem asfalta ražošanas iekārtu izgatavotājiem Eiropā ar vairāk nekā 100 gadu vēsturi. Ar šīs kontrolpaketes iegūšanu Wirtgen Group, kas pārstāv tādus zīmolus kā Wirtgen, Vögele, Hamm un Kleemann vēl vairāk nostiprina savas pozīcijas tirgū, paplašinot savu produktu un pakalpojumu piedāvājumu.


WITOS – sistēma efektīvākai autoparka, servisa un vadības darba procesu organizācijai

Wirtgen Grupas izstrādātā inteliģentā telemātikas sistēma WITOS piedāvā jauna veida plānošanas iespējas un dažādu procesu izpildi ceļu būves projektiem. Pirmo reizi šāda veida sistēmā ir apvienota telemātika autoparku vadības risinājumiem ar augstas veiktspējas programmatūras sistēmu procesu optimizācijai.


"Wirtgen" asfalta frēze W 50i – neliela izmēra efektīvs palīgs ar augstu ražību

Ceļu būvdarbu sarežģītajos procesos būtiska loma ir nelielām, elastīgi pielāgojamām un efektīvām iekārtām. Ir darbi, kur lielas tehnikas vienības izmantošana nav ekonomiska vai arī tehnisko parametru dēļ tā nespēj paveikt uzdevumu, kas pa spēkam analogai, tikai izmēros mazākai iekārtai. Tas attiecināms arī uz asfalta frēzēm.


"Wirtgen" asfalta frēze W 50i – neliela izmēra efektīvs palīgs ar augstu ražību

Ceļu būvdarbu sarežģītajos procesos būtiska loma ir nelielām, elastīgi pielāgojamām un efektīvām iekārtām. Ir darbi, kur lielas tehnikas vienības izmantošana nav ekonomiska vai arī tehnisko parametru dēļ tā nespēj paveikt uzdevumu, kas pa spēkam analogai, tikai izmēros mazākai iekārtai. Tas attiecināms arī uz asfalta frēzēm.


WITOS – sistēma efektīvākai autoparka, servisa un vadības darba procesu organizācijai

Wirtgen Grupas izstrādātā inteliģentā telemātikas sistēma WITOS piedāvā jauna veida plānošanas iespējas un dažādu procesu izpildi ceļu būves projektiem. Pirmo reizi šāda veida sistēmā ir apvienota telemātika autoparku vadības risinājumiem ar augstas veiktspējas programmatūras sistēmu procesu optimizācijai.


VÖGELE jaunākās paaudzes ieklājēji pārsteidz ar inovācijām kvalitātes uzlabošanā un ekspluatācijas izmaksu samazināšanā

Vēl pirms gadiem sešiem kompānija "JOSEPH VÖGELE AG" piedāvāja otrās paaudzes asfalta ieklājējus. Tolaik tas bija īsti revolucionārs apvērsums ceļu būves industrijā. Laiks pagājis, un šobrīd ceļu būves tehnoloģiju nozarē sperts plats solis pretim jaunām inovācijām un iespējām. Tie ir trešās paaudzes asfalta ieklājēji, kas pēc savas būtības ir kļuvuši vēl "tuvāki" cilvēkam – klusāki, ekonomiskāki un videi draudzīgāki, un vienlaikus daudz jaudīgāki, ražīgāki, piedāvājot augstāko kvalitāti.


"Wirtgen" jaunā griežņu turētāju sērija un griežņi vēl lielākai darba efektivitātei

Griežņi ir viena no būtiskākajām asfalta frēzes sastāvdaļām. Atkarībā no griežņu ruļļa darba platuma, darbības ātruma un griežņu kvalitātes atkarīgs tas, cik ātri un pareizi tiks paveikts darba uzdevums – noņemta asfalta kārta noteiktajā dziļumā vai veikta virsmas atjaunošana. Ātri maināmi griežņu turētāji ir būtiska nepārtraukta darba procesa sastāvdaļa, tāpēc SIA "Wirtgen Latvia" saviem klientiem piedāvā jauna veida ātri maināmo griežņu turētāju sistēmu HT22. Jo ātrāka būs griežņu nomaiņa, jo samazināsies tehnikas dīkstāves laiks.


"Wirtgen" aukstās reciklēšanas mašīnas un grunts stabilizatori ar ievērojamām priekšrocībām

Ceļu būves tehnikas ražotāja "Wirtgen" jaunākās paaudzes aukstie reciklieri un grunts stabilizatori, salīdzinot ar iepriekš ražotajām iekārtām, atšķiras ar vairākiem būtiskiem parametriem un priekšrocībām. Tas viss kopumā uzlabo šo mašīnu darbmūžu un veiktspēju, garantē labākus darba rezultātus un arī samazina ekspluatācijas izdevumus.


"Hamm" veltņi ar oscilācijas tehnoloģiju vēl gludākiem ceļiem

Pazīstamā ceļu būves tehnikas zīmola "Wirtgen" uzņēmumu grupā esošā kompānija "Hamm" jau pirms 30 gadiem izstrādāja revolucionāro grunts sablīvēšanas tehnoloģiju ar oscilāciju. Mūsdienās ceļu būvnieki visā pasaulē izmanto šo tehnoloģiju kompaktās ceļu būves iekārtās, kas ikdienas darba procesu padara ievērojami efektīvāku. Tādi ir arī "Hamm" kompakto tandēma veltņu sērija "HD CompactLine", kas piedāvā vairākus modeļus tieši ar oscilācijas tehnoloģiju.


"Hamm" veltņi ar oscilācijas tehnoloģiju vēl gludākiem ceļiem

Pazīstamā ceļu būves tehnikas zīmola "Wirtgen" uzņēmumu grupā esošā kompānija "Hamm" jau pirms 30 gadiem izstrādāja revolucionāro grunts sablīvēšanas tehnoloģiju ar oscilāciju. Mūsdienās ceļu būvnieki visā pasaulē izmanto šo tehnoloģiju kompaktās ceļu būves iekārtās, kas ikdienas darba procesu padara ievērojami efektīvāku. Tādi ir arī "Hamm" kompakto tandēma veltņu sērija "HD CompactLine", kas piedāvā vairākus modeļus tieši ar oscilācijas tehnoloģiju.


"Wirtgen" aukstās reciklēšanas mašīnas un grunts stabilizatori ar ievērojamām priekšrocībām

Ceļu būves tehnikas ražotāja "Wirtgen" jaunākās paaudzes aukstie reciklieri un grunts stabilizatori, salīdzinot ar iepriekš ražotajām iekārtām, atšķiras ar vairākiem būtiskiem parametriem un priekšrocībām. Tas viss kopumā uzlabo šo mašīnu darbmūžu un veiktspēju, garantē labākus darba rezultātus un arī samazina ekspluatācijas izdevumus.


"Wirtgen" jaunā griežņu turētāju sērija un griežņi vēl lielākai darba efektivitātei

Griežņi ir viena no būtiskākajām asfalta frēzes sastāvdaļām. Atkarībā no griežņu ruļļa darba platuma, darbības ātruma un griežņu kvalitātes atkarīgs tas, cik ātri un pareizi tiks paveikts darba uzdevums – noņemta asfalta kārta noteiktajā dziļumā vai veikta virsmas atjaunošana. Ātri maināmi griežņu turētāji ir būtiska nepārtraukta darba procesa sastāvdaļa, tāpēc SIA "Wirtgen Latvia" saviem klientiem piedāvā jauna veida ātri maināmo griežņu turētāju sistēmu HT22. Jo ātrāka būs griežņu nomaiņa, jo samazināsies tehnikas dīkstāves laiks.


VÖGELE jaunākās paaudzes ieklājēji pārsteidz ar inovācijām kvalitātes uzlabošanā un ekspluatācijas izmaksu samazināšanā

Vēl pirms gadiem sešiem kompānija "JOSEPH VÖGELE AG" piedāvāja otrās paaudzes asfalta ieklājējus. Tolaik tas bija īsti revolucionārs apvērsums ceļu būves industrijā. Laiks pagājis, un šobrīd ceļu būves tehnoloģiju nozarē sperts plats solis pretim jaunām inovācijām un iespējām. Tie ir trešās paaudzes asfalta ieklājēji, kas pēc savas būtības ir kļuvuši vēl "tuvāki" cilvēkam – klusāki, ekonomiskāki un videi draudzīgāki, un vienlaikus daudz jaudīgāki, ražīgāki, piedāvājot augstāko kvalitāti.


Copyright MAXXmarketing GmbH
Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Metāla apaļais katls--cik varētu maksāt? https://t.co/GxxKlPdC72
About 10 hours ago
Re: Brīva vieta aiz trauku mašīnas https://t.co/pYsPVtkydm
Pirmdiena, 23 Aprīlis 2018 18:48
Metāla apaļais katls--cik varētu maksāt? https://t.co/SKl0VxFgMl
Pirmdiena, 23 Aprīlis 2018 12:12


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker