Bauroc, SIA

Bauroc, SIA
Telefons: 67418412
Adrese: Ceļastilbi 1, Saulkalne
Pilsēta: Salaspils nov.
Pasta indekss: LV-2117
Epasts: bauroc@bauroc.lv
Fax: 67628210

BAUROC SIA - lielākais jaunās paaudzes autoklavētā gāzbetona ražotājs Latvijā, kas izmantojot dabīgās izejvielas, rada vieglu, izturīgu un elpojošu būvmateriālu. BAUROC gāzbetons ir viegls kā gaiss un ciets kā akmens, ekoloģiski tīrs, draudzīgs videi un veselībai. BAUROC gāzbetona bloki ir dabīgi, energotaupīgi un ilgmūžīgi materiāli. BAUROC SIA ietilpst BAUROC International AS sastāvā un veic autoklavētā gāzbetona ražošanu un izplatīšanu Latvijas un Krievijas teritorijā.

AEROC 2016.gada oktobra vēstnesis


Ir iznācis š.g. septembra AEROC Vēstnesis


AEROC EcoTerm Plus 500 vai RocLite ENERGO 500 ar papildus 40mm siltinājumu

Bieži vien cilvēki uzdod jautājumu ar ko atšķiras AEROC bloki no citiem gāzbetona blokiem. Uzskatāmam salīdzinājumam iegādājamies blokus RocLite ENERGO 500mm kurus tad arī salīdzinām ar tāda paša izmēra bloku AEROC EcoTerm Plus 500 mm. 


AEROC drošās vai RocLite nesertificētās gatavās pārsedzes

Latvijas būvmateriālu tirgū zem nosaukuma Roclite tiek pārdotas gatavās logu un durvju nesošās pārsedzes kuras nav atbilstoši marķētas, sertificētas un iespējams apdraud cilvēku dzīvību.


SIA AEROC novēl Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!


Ir iznācis š.g. septembra AEROC Vēstnesis

AEROC maija vēstneša tēmas:

Viesnīca “Hilton Garden Inn” Rīgā
Vasaras vidū Pārdaugavā, Kr.Valdemāra ielā pretim Latvijas Bankas naudas krātuves ēkai, būvniecības uzņēmums AS “LNK Industries” uzsāka viesnīcas “Hilton Garden Inn Rīga Valdemāra” būvniecību. Viesnīcas ēkai kopā būs desmit stāvi. Pirmajos astoņos stāvos būs viesnīca ar 138 numuriem, bet 9. un 10.stāvā – izbūvēti dzīvokļi. Pazemes stāvā atradīsies konferenču zāles un sporta centrs. Ēkas ārsienas tiek būvētas no monolīta betona ar AEROC Hard bloku aizpildījumu, iekšsienas no AEROC Universal 300/200 un sahtu izbūve no Acoustic 150mm blokiem. Logu un durvju aiļu pārsegšanai tiek lietotas AEROC gatavās stiegrotās pārsedzes. Ātrākam un kvalitatīvākam darba rezultātam tiek lietots AEROC elektriskais lentzāģis.
Jāatzīmē, ka šī ir otrā Hilton viesnīca Baltijas valstīs, kura tiek būvēta no AEROC.

Vēl lasiet vēstnesī:

- Mezglu risinājumi AEROC sienu paneļiem

- Būvē starpsienas no AEROC- dāvanā līme EasyFix


Visu vēstnesi lasīt šeit: www.aeroc.lv


CE marķējums gatavajiem stiegrotajiem izstrādājumiem

Šī gada 8.augustā ir stājusies spēkā Eiropas Savienības direktīva EN 12602;2008+A1:2013, kura nosaka, ka visiem ražotajiem gatavajiem stiegrotajiem izstrādājumus ir jābūt CE marķējumam. Tā esamība nodrošina tirgus spēlētāju uzticamību visā Eiropā un apliecina, ka ir veiktas preces atbilstības novērtēšanas procedūras (laboratorijas testi u.c.).


Ir iznācis š.g. maija AEROC Vēstnesis

AEROC maija vēstneša tēmas:

- Būvuzraugs Sandris Paplavskis par viesnīcas RĪGA rekonstrukciju ar AEROC celtniecības sistēmu

Viesnīcā Rīga šobrīd norit rekonstrukcijas darbi, un 2015.gada nogalē tajā paredzēts atklāt starptautiskā tīkla pieczvaigžņu viesnīcu "Grand Hotel Kempinski Riga". Hotelī būs 140 numuriņi un deviņi ekskluzīvi apartamenti. Restaurētajā viesnīcā atradīsies arī SPA centrs, konferenču zāles, restorāni un bāri un jumta terase ar skatu uz Latvijas Nacionālo operu.

Rekonstrukcijas ģenerāluzņēmējs ir Latvijā pazīstams celtniecības uzņēmums SIA ABORA. Lai rekonstrukcijas darbi noritētu augstākajos kvalitātes standartos tiem cieši seko līdzi pieredzējis būvuzraugs Sandris Paplavskis.

Rekonstrukcijas darbos akustisko sienu izbūvei tiek lietota AEROC būvniecības sistēma lietojot blokus Acoustic. Norobežojošo sienu izbūvei tiek lietoti starpsienu bloki Element.


YIT būvdarbu vadītāja viedoklis par Aeroc celtniecības blokiem

2014 gada rudenī Rīgā, Biķernieku ielā 16 uzņēmums YIT uzsākta projekta "BIĶERZIEDI" piektās dzīvojamās ēkas būvniecību. Sienu būvniecības darbus veica celtniecības kompānija A Būvnieks. Lai sasniegtu ēkas ārsienas augstus energoefektivitātes rādītājus, ārsienu būvniecībai tika lietoti viegli un energo taupīgi bloki AEROC EcoLight ar papildus siltināšanu. Lai dzīvokļos nodrošinātu augstu komforta līmeni tika padomāts arī par skaņas izolāciju starp dzīvokļiem, starp koridori un trepju telpu.


Arhitekts Uģis Šēnbergs par ēku projektēšanu un celtniecību no Aeroc gāzbetona

Rīgā 2015 gada sākumā tika uzsākta RTU jaunās zinātniskās bibliotēkas korpusa būvniecība. RTU bibliotēkas projektu izstrādāja Latvijā pazīstams arhitekts Uģis Šēnbergs. Savukārt būvniecības darbus veic uzņēmums AS LNK Industries.

Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskā bibliotēka ir vecākā augstskolas bibliotēka Latvijā, kuras stratēģija un darbības mērķis galvenokārt ir saistīts ar RTU darbības mērķiem un uzdevumiem. Tā kā RTU ir vienīgā tehniskā augstskola Latvijā, tad arī bibliotēkai vienīgajai Latvijā ir tik plašs inženierzinātņu un arhitektūras literatūras krājums – 2,3 miljonu vienību.


Uzticīgs uzņēmumam un paša spēkiem

Saruna ar SIA AEROC valdes priekšsēdētāju Māri Cimmermani

SIA AEROC ir lielākais jaunās paaudzes autoklavētā gāzbetona ražotājs Austrumeiropā. Uzņēmums ietilpst AEROC International AS sastāvā. Pirmā AEROC rūpnīca uzsāka darbu Igaunijā 2001. gadā, un pārstāvniecību Latvijā atvēra 2003. gadā. Māris Cimmermanis tajā strādā gandrīz no pašiem pirmsākumiem, bet rūpnīcu Saulkalnē sāka vadīt, kad viņam bija vien 28 gadi. Viņa vadībā uzņēmums realizēja apjomīgu investīciju projektu, kas pacēla ražošanu jaunā līmenī, un tagad piedāvā celtniecības nozarei arvien jaunus produktus. Bet viņa veiksmes stāsts sākās uz jumta.


Notiks seminārs „Energotaupīgu un ilgmūžīgu ēku projektēšana un būvniecība 2015”

AEROC un Ceresit ielūdz Jūs uz semināru „Energotaupīgu un ilgmūžīgu ēku projektēšana un būvniecība 2015”


AEROC akcija Energotaupīgajam blokam EcoTerm Plus 300

No 15.01.2015  AEROC rīko akciju, energotaupīgajam blokam EcoTerm Plus 300, kuram tiek piedāvāta īpaši izdevīga cena.


AEROC akcija- BŪVĒ STARPSIENAS ĀTRI UN IZDEVĪGI

No 15.01.2015  AEROC rīko akciju, kura vērsta uz starpsienu būvniecības popularizēšanu ar jauno PU bloku līmi kuras ietvaros pērkot 1 paleti AEROC blokus Elemen, Classic 150,100mm biezumā dāvanā 1 gab. Easy Fix 750ml.


Mitrums gāzbetona blokos, mīti un patiesība par botāniskā dārza eem.lv projektu

Dr. Sc Ing. Jāzepa Paplavska viedoklis par gāzbetona mitruma pētījumiem Botāniskajā dārzā.


AEROC un keramzītbetona bloku ūdens uzsūces tests. Kurš bloks uzsūc ūdeni vairāk?

AEROC bloku sienas, līdzīgi kā sienas no keramzītbetona vai betona blokiem, satur tehnoloģisko mitrumu. Celtniecības gaitā mitrums blokos var palielināties vēl vairāk atmosfēras nokrišņu ietekmē un ūdens ietekmē, kas ir līmē, javā un apdares materiālos, tādējādi sasniedzot līdz 40% no svara.


Konkurss par energotaupīgāko māju atklāj pozitīvas tendences mūsdienu būvniecībā

Būvmateriālu zīmols AEROC Latvijā pazīstams kopš 2001. gada un šajā laikā uzbūvēts daudz dažādu būvju, kur kā ārsienu pamatmateriāls izvēlēts jaunākās paaudzes gāzbetons - AEROC celtniecības bloki. AEROC ir arī vieni no celmlaužiem, kas uzsāka piedāvāt blokus AEROC EcoTerm un EcoTerm Plus, kas paredzēti vienslāņa norobežojošo konstrukciju izveidei bez papildu siltumizolācijas. Lai apzinātu jau māju projektus, kas īstenoti, izmantojot tieši šo bloku veidu, kā arī apkopotu to energoefektivitātes rādītājus, AEROC-JÄMERÄ AS kopā ar sadarbības partneriem 2014. gada pavasarī rīkoja konkursu “Energotaupīgākā ģimenes māja”.


Noslēdzies AEROC- JÄMERÄ rīkotais konkurss "Energotaupīgākā ģimenes māja"

Š.g., 18. jūnijā, AEROC ražotnē Saulkalnē īpašā noslēguma pasākumā tika paziņoti AEROC- JÄMERÄ konkursa “Energotaupīgākā ģimenes māja” rezultāti. Godināti tika seši labākie konkursa dalībnieki un 1. vietu tajā ieguva Dace Ševica-Mikeļševica no Upesciema balvā saņemot ceļojumu 3000 eiro vērtībā.


AKCIJA! Būvē māju no AEROC - Davanā instrumentu komplekts

No 5.05. līdz 30.06. AEROC rīko akciju "Būvē māju no AEROC -  Dāvanā instrumentu komplekts".

Akcijas mērķis ir veicināt kvalitatīvu būvniecību Latvijā. Labam rezultātam ir vajadzīgs kvalitatīvs izstrādājums un labs meistars. Labam meistaram atbilstošs instruments!


AEROC JÄMERÄ izsludina konkursu "Energotaupīgākā ģimenes māja"

Konkursa mērķis ir veicināt energotaupīgu un ilgmūžīgu māju būvniecību Latvijā. Konkursa ietvaros vēlamies apzināt un popularizēt energotaupīgas un ilgmūžīgas ēkas, kuras būvētas no AEROC blokiem bez papildus ārsienas siltināšanas.


Seminārs: "Energotaupīgu un ilgmūžīgu ēku projektēšana un būvniecība"

AEROC un Ceresit ielūdz Jūs uz semināru "Energotaupīgu un ilgmūžīgu ēku projektēšana un būvniecība"


Ir iznācis š.g. novembra AEROC Vēstnesis

AEROC novembra vēstneša tēmas:


AEROC celtniecības bloks Universal 300/200 divi izmēri vienā

Universal bloku lieto 300 mm un 200 mm platu ēku nesošo ārsienu būvniecībai kuru nepieciešams papildus siltināt, kā arī ēkas nesošo iekšsienu būvniecībā. Īpaši efektīva ir 200 mm platas sienas mūrēšana -- montējot Universal bloku ar 200 mm platumu, bloku patēriņš sastāda tikai 5,6 gab./m2 un līmes patērīņš 3,6 kg/m2.


AEROC Element plātnes norobežojošo starpsienu izveidei

AEROC Element starpsienu plātnes ir paredzētas ēkas iekšējo, nenesošo starpsienu izveidei kā sausās, tā arī mitrās telpās.

AEROC Element daudzslāņu sienas konstrukcija spēj nodrošinā skaņas gaisā izolāciju līdz pat 60 dB.

Īpaši labi piemērotas dažādu šahtu (piemēram liftu šahtas, kanalizācijas un komunikāciju šahtas u.c.) izolācijai, kur ir augstas ugunsdrošības prasības. Gatavas sienas ir viegli apstrādājamas un tāpat tās ir uzreiz gatavas flīzēšanai un špaktelēšanai.


Ir iznācis š.g. oktobra AEROC Vēstnesis

AEROC oktobra vēstneša tēmas:


Ir iznācis š.g. oktobra AEROC Vēstnesis

AEROC oktobra vēstneša  tēmas:


Kādu AEROC āsienas būvniecības veidu izvēlēties - ar vai bez siltināšanas?

Būvēt energo taupīgu ēku tas nenozīmē ka ārsienām obligāti ir jābūt ar papildus siltuma izolāciju. Ārsienas bloka un būvniecības veidu noteiks izvirzītās prasības uz sienas siltuma izolejāšam īpašibām un bloka nepieciešamā spiedes stiprība.


Kuru bloku izvēlēties AEROC EcoLight 375 vai EcoTerm Plus 375 mm?

Būvējot ārsienas bez siltināšanas un izvēloties ārsienu bloku 375mm platumā jāpievērš uzmanība ne tikai bloka izmēram un 1m3 cenai, bet arī bloka 1m3 svaram (kg). Jo vieglāks bloks, jo vairāk viņā slēgtas gaisa poras, jo labākas siltuma izolējošās īpašības.


Dažādu ārsienu bloku salīdzīnājums - keramzīta, māla keramiskie, gāzbetons, AEROC bloks

Pirms ēkas projektēšanas un būvniecības jāpieņem lēmums no kādiem blokiem būvēt? Vienas no svarīgākajām ārsienu īpašibām ir energo efektivitāte, ekoloģija, ugunsdrošiba un ilgmūžība. Tāpēc izvēloties ārsienu bloku jāpievērš uzmanība bloka deklarētām īpašībām kā arī cik izmaksā 1m2 gatavas ārsienas ar apdari un darba izmaksām pie noteiktām siltuma izolējošam īpašibam.


AEROC bloku sienas armēšana ar Murfor armatūru

AEROC bloku sienas stiegrošanai rekomendējam izmantot Murfor armatūru. Murfor ir cinkota, plāna armatūra (L=3,05m), kuras uzstādīšana ir vienkārša un ļauj ekonomēt laiku, blokos nevajag iefrēzēt rievas stiegrojuma iestrādāšanai. Murfor stiegrojumu uzstāda, vispirms bloku pārklājot ar plānu līmes kārtu, kurā iegremdē Murfor stiegrojumu. Pēc tam atkārtoti tiek uzklāta plāna līmes kārta, kam seko nākamās bloku rindas uzklāšana. Vietā, kur savienojas divi armatūras fragmenti, to galiem vajadzētu savstarpēji pārklāties ar soli 250 mm. Cinkotā Murfor armatūra ir piejam ar četriem dažādiem platumiem 40, 90, 140 un 190 mm. Murfor armatūru iestrādā pirmajā, katrā ceturtajā un beidzamajā bloku rindā, kā arī, zem logu ailēm un vietās, kur tiek balstītas pārsedzes.


Celtniecības bloki AEROC EcoTerm Plus 500, 375, 300mm bez siltināšanas.

Vieglie sienas bloki ar platumu 500mm, 375mm un 300mm ļauj būvēt vienslāņa norobežojošās konstrukcijas bez papildus siltumizolācijas.


AEROC tehniskais speciālists brauc uz celtniecības objektiem visā Latvijā

Kvalitatīvai buvniecībai nodrošinam bezmaksas AEROC tehniskā speciālista konsultācijs sākot no projekta izstrādes līdz konsultācijām tieši objektā:


Zemā energopatēriņa māja

Sāremā, Kuresārē, tika uzbūvēta māja izmantojot AEROC produkcijas komplekso risinājumu, kas ir ļoti energoefektīva un pieder pēc enerģijas patēriņa pie visenergotaupīgākās A – klases. Visa virszemes ēkas daļa pilnībā tika uzbūvēta no AEROC produkcijas, bet papildus siltināšana tika izmantota vienīgi grīdas un jumta konstrukcijās. Ārsienas tika izbūvētas no AEROC EcoTerm Plus 500 blokiem ar plānkārtas apmetuma apdari.


Copyright MAXXmarketing GmbH
Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Mājas siltināšana ar ko siltināt? https://t.co/xUyM8jLaI9
About 5 hours ago
Re: Mājas siltināšana ar ko siltināt? https://t.co/Wmpl1c5nq6
About 5 hours ago
Re: dokumentu cena https://t.co/gOPs5VPIcR
About 5 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Jaunākās ziņas

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker