Saint-Gobain Celtniecības Produkti, SIA

Saint-Gobain Celtniecības Produkti, SIA
Telefons: 67323803
Adrese: Daugavgrīvas iela 83
Pilsēta: Rīga
Pasta indekss: LV-1007
Epasts: info.lv@saint-gobain.com
Fax: 67322933
Apraksts

Mājas lapas: www.isover.lv; www.gyproc.lv; www.e-weber.lv

SIA Saint-Gobain Celtniecibas Produkti ir franču koncerna Saint-Gobain tirdzniecības uzņēmums Latvijā. Jau kopš 1993.gada tas ar pilnvaroto dīleru tīkla starpniecību nodrošina būvmateriālu tirgu ar mūsdienīgiem siltuma un skaņas izolācijas materiāliem, akustisko griestu sistēmām, kā arī tehnoloģisko iekārtu un inženierkomunikāciju siltuma un skaņas izolācijas materiāliem, augstas kvalitātes ekoloģisku Fibo keramzītu, Fibo keramzītblokus, pārsedzes un skursteņu sistēmas,  ražotas Igaunijā un Lietuvā. Plašā sortimentā pārdodam uz kaļķa-cementa un minerālu bāzes ražotus weber.vetonit, Serpo, ABS, Deitermann būvmaisījumus mūrēšanai, fasāžu apmešanai, sienu un grīdu līdzināšanai, dažādas javas betonu atjaunošanai, nostiprināšanai un mākslīgo būvju celtniecībai, kas ražoti Saint-Gobain rūpnīcās Igaunijā, Skandināvijā, Vācijā, Polijā un citur ES.

Bildes/video
Māja lapa
Raksti

Neatkarīga būvnieka viedoklis par WEBER izlīdzinošām grīdām

 

Rūpnieciski pagatavots būvmaisījums - pievienojot ūdeni, gatavs iestrādei.

• Mitruma izturīgs, ar zemu sārmainību, bez kazeīna.

• Piemērots visa veida grīdas nobeiguma pārklājumiem.

• Pašizlīdzinošs, ātri un viegli iestrādājams - tik labi plūstošs, ka pats paveic pusi darba.


Kā tiek klāta weber vetonit pasizlīdzinošā grīda?

Produkts paredzēts grīdu izlīdzināšanai un nogludināšanai. Rezultātā tiek iegūta gatava pamatvirsma grīdas nobeiguma klājuma uzstādīšanai. Kā nobeiguma kārtu var izmantot apsildāmajām virsmām. Tas ir mitrumizturīgs. Iestrādājams ar rokām vai mehāniski. Spiedes izturība: 25 Mpa. Piemērots betona pamatnēm.


Kā notiek grīdas guntēšana pirms izlīdzinošās grīdas ieklāšanas?

Produkts paredzēts grīdu izlīdzināšanai un nogludināšanai. Rezultātā tiek iegūta gatava pamatvirsma grīdas nobeiguma klājuma uzstādīšanai. Kā nobeiguma kārtu var izmantot apsildāmajām virsmām. Tas ir mitrumizturīgs. Iestrādājams ar rokām vai mehāniski. Spiedes izturība: 25 Mpa. Piemērots betona pamatnēm.


Kā pareizi notiek vannas istabas hidroizolācija?

Kā pareizi notiek vannas istabas hidroizolācija? Skaties video:


"Gyproc" tirgū startē ar jauna veida ģipškartona plāksnēm

Pagājušā gada rudenī būvmateriālu tirgus papildinājies ar jaunu produktu – zīmola "Gyproc” ģipškartona plāksni 4PRO®. Šī plāksne nodrošina ideāli gludas virsmas iegūšanu un ļauj ievērojami ietaupīt laiku un materiālus, jo nav jāveic apjomīgi špaktelēšanas darbi.


Piedāvā jauna veida metāla profilus ar rievotu virsmu

Runājot par tradicionālajiem metāla profiliem ģipškartona sienu karkasu veidošanai, grūti iedomāties, ka te būtu iespējams kaut ko mainīt un pārveidot. Līdzšinējās konstrukcijas profili šķiet pietiekami labi. Tomēr, kā apliecina zīmols Gyproc, metāla profilus var pilnveidot un ieviest tajos būtiskas inovācijas. Tā izstrādāti jaunākās paaudzes tērauda profili Ultrastil.


Gyproc piedāvā jauna veida plāksnes tērauda konstrukciju ugunsdrošības paaugstināšanai

Būvju ugunsdrošība ir viens no svarīgākajiem drošas ēkas pamatprincipiem, tāpēc būvmateriālu ražotāji turpina izstrādāt arvien jaunus risinājumus ugunsdrošības paaugstināšanai. Šādas ir arī zīmola Gyproc piedāvātās īpašās Glasroc® F Firecase plāksnes tērauda konstrukciju aizsardzībai.


Copyright MAXXmarketing GmbH
Joomla SEF URLs by Artio
Izsludini savu konkursu !

Re: Zemes siltumsūknis https://t.co/BPe9fhahGM
About a minute ago
Re: Zemes siltumsūknis https://t.co/SSHuf4uMVX
17 minutes ago
Re: Gaiss-ūdens siltumsūknis kā alternatīva apkure https://t.co/KKHF5RD67z
27 minutes ago

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

 Beam Electrolux iebūvētie, centrālie vai stacionārie putekļusūcēji ir visvairāk pārdotākie putekļusūcēji pasaulē. Dažās valstīs, kā Kanādā, kuras...
Top.LV
eXTReMe Tracker