Latvijā ražotas koka dārza mēbeles

Iestājoties pavasarim, kad dienas kļūst gaišākas un siltākas, cilvēks arvien vairāk laika vēlas pavadīt svaigā gaisā, tuvāk dabai. Līdz ar to ir pienācis laiks radīt komfortablu un estētisku vidi pie savas dzīves vai darba vietas. Īpaša uzmanība šajā sakarā būtu jāpievērš tepat Latvijā SIA «EKJU» ražotām koka dārza mēbelēm, kas ir ne tikai praktiskas, bet arī daudz harmoniskāk iekļausies dabiskā vidē, ja salīdzinām ar krāsainiem plastmasas dārza galdiem vai krēsliem.

Lai sīkāk iepazītos ar koka dārza mēbelēm, portāls building.lv satikās ar SIA «EKJU» mārketinga vadītāju Paulu Krontālu, kurš apgalvo, ka iziet un dzert rīta kafiju uz terases, svaigā gaisā, ir pilnīgi cits baudījums.

Sakārtota vide

Ja tiekamies piemājas dārzā vai pagalmā, tad to var veikt ļoti kulturāli, vienlaikus paplašinot savu dzīvojamo platību, kas atrodas ārpus mājas. Ir būtiski, vai mēs sēžam tikai pie galda vai jau iekoptā vidē.

Atpūtas vides radīšanu dārzā var sākt ar nelieliem paneļiem jeb aizslietņiem, tā izveidojot atpūtas stūrīti dārzā. Latvijā sētu kultūra ievērojami atšķiras no sētu kultūras Eiropā. Pie mums, ja ir sēta – tā ir augsta un pamatīga, taču starp kaimiņiem varētu būt arī ļoti glīti koka aizslietņi.
Pie mājas ļoti labi izskatīsies koka terase.
Katrs cilvēks var iekārtot vidi, kā viņš vēlas – tā, lai varētu pavadīt laiku ar bērniem, uzņemt viesus un lai pats varētu relaksēties dārza vidē.

Uzņēmums un produkti

«EKJU» ir viens no lielākajiem dārza interjera elementu ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Kvalitatīvas dārza mēbeles te izgatavo no kokmateriāliem, kas iegūti no labi apsaimniekotiem mežiem – «EKJU» ražotajai produkcijai ir FSC sertifikāts. Pamatoti var apgalvot, ka «EKJU» domā par rītdienu – koksne tiek izmantota ļoti saprātīgi un lietderīgi, tāpēc cilvēks, kurš ir iegādājies šos produktus, noteikti domā arī par dabas saudzēšanu.

«EKJU» piedāvāto dārza mēbeļu un arhitektūras formu spektrs ir ļoti plašs – tas ir attiecināms gan uz atpūtu pieaugušajiem un bērniem (smilšu kastes, šūpoles, trepītes slidkalniņi), gan uz sadzīvi (lecektis garšaugu dārziņam, mietiņi un stabiņi augļu kokiem), gan uz biznesu (mēbeles alus dārziem, plaukti dārza tirgos, uz kuriem tiek izvietoti augi).

Piedāvātie produkti attiecas gan uz privāto, gan sabiedrisko sektoru – skolām un bērnudārziem, kur rotaļu laukumi ir nopietnāki.
Dārza mēbeļu ražotāja pamata klients ir tirgotājs – veikali un veikalu ķēdes – «cenuklubs.lv», «K-rauta», «Domo». Preci iespējams iegādāties šajos veikalos un arī tieši pie ražotāja. Ja nepieciešams, «EKJU» ar transporta pakalpojuma uzņēmuma starpniecību preci nogādās cilvēkam vajadzīgajā vietā. Pircējs skatās, kur ir tuvākā vieta, kur produktu iegādāties. «EKJU» mērķis padarīt šo procesu pēc iespējas vieglāku. Nevar noliegt, ka arvien populārāka kļūst interneta vide, kur iespējams apskatīties preču katalogu, pēc kura var pasūtīt konkrētu preci uz jebkuru adresi.

Visām «EKJU» precēm ir saprotamas montāžas instrukcijas.

Kvalitāte un individuālais pasūtījums

Lai gan «EKJU» orientējas uz sērijveida produkciju, netiek aizmirsts arī par klienta individuālajām vēlmēm – uzņēmuma speciālisti izgatavos tieši to, kas cilvēkam ir nepieciešams. Citi dārza mēbeļu lielražotāji nestrādā ar individuālajiem pasūtījumiem.

«EKJU» piedāvā nekrāsota, krāsota un impregnēta koka dārza mēbeles. Krāsojot produktu, uzņēmums orientējas uz lielākām partijām, tāpēc jāņem vērā, ka individuālas krāsošanas izmaksas būs lielākas.

90 procenti produkcijas tiek ražoti no egles, jo tās koksne ir piemērotāka tieši dārza mēbelēm. Egles koksne ir noturīgāka, stabilāka, tās šķiedra ir stingrāka. Tā ir daudz noturīgāka pret sēnīšu izraisītājiem.

 

Individuālie pasūtītāji parasti aktivizējas pavasarī – tad vajag visiem un uzreiz, bet tas nozīmē, ka arī savlaicīgi jāveic pasūtījums, jo, pasūtot pēdējā brīdī, var izveidoties rinda. Pasūtījuma izgatavošanas laiks pamatā ir no vienas līdz divām nedēļām – atkarībā no uzņēmuma noslodzes.


Vairāk informācijas: www.ekju.lv

 

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

About 11 hours ago
Re: Terases grīdas konstrukcija https://t.co/pzx87pLPS5
About 11 hours ago
Re: Terases grīdas konstrukcija https://t.co/LpwAeGiJya
About 15 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com