Kā noskaidrot, kuri ātrie kredīti ir piemērotākie Tev?

Ātrie kredīti ļauj iegūt trūkstošo naudas summu mazāk nekā pusstundas laikā, taču, lai nekļūdītos aizdevēja izvēlē, ir jāveic nozares izpēte. Latvijā ir vairāki desmiti kredītdevēji, kas piedāvā īstermiņa aizdevumus, tāpēc svarīgi ir zināt, kā salīdzināt piedāvājumus un atpazīt draudzīgus aizņemšanās variantus. Esi ieinteresēts? Tad lasi tālāk!

Izvērtē kreditoru pats: instrukcija aizņēmējiem
Nebanku aizdevēji strādā tiešsaistē, tāpēc visai informācijai par kreditoru un viņa piedāvātajiem pakalpojumiem jābūt aizdevēja mājaslapā. Uzzini, kam jāpievērš uzmanība, meklējot īstermiņa aizdevumu!

Oficiālie dati - kam jābūt kreditora mājaslapā?
Aizņemties naudu var tikai pie licencēta kreditora, tāpēc pati pirmā lieta, kas jāpārbauda, ir:
• aizdevēja licence;
• kreditora juridiskie dati (reģistrācijas numurs, juridiskā adrese u.tml.);
• kredītlīguma teksts.

Pēc tam, kad būsi pārliecinājies, ka kreditors ir tiesīgs izsniegt aizdevumus, sāc izvērtēt kredītlīguma noteikumus!

Vai aizņemšanās nosacījumi ir izdevīgi Tev?
Pirmais, kam automātiski pievērš uzmanību, salīdzinot aizdevumus, ir procentu likme. Patiešām, tas ir svarīgs rādītājs, taču nebūt ne vienīgais. Tikpat nozīmīgi ir citi ātrā kredīta raksturojumi, piemēram:
• kredītlimita apjoms;
• atmaksas termiņš (maksimālais termiņš visiem ātrajiem kredītiem ir 30 dienas, taču minimālais atšķiras un var būt 5, 10 vai 15 dienas);
• papildu izdevumi (daži aizdevēji aprēķina komisijas par pieteikuma izskatīšanu un naudas pārskaitīšanu, daži ne).

Atraktīvs piedāvājums ir pirmais kredīts bez maksas, taču tam parasti ir ierobežots kredītlimits, un tas pieejams tikai vienu reizi, tāpēc daudzās situācijās ērtāk ir aizņemties ar procentiem.

Cik parocīga ir aizņemšanās?
Ātrie kredīti ir noformējami tiešsaistē, kreditora mājaslapā, un tos var uzskatīts par vienu no ērtākajiem aizdevumu veidiem mūsdienu steidzīgajā pasaulē. Un tomēr pieteikšanās kārtība pieļauj dažas variācijas. Papildus aizdevuma noformēšanai internetā kreditors var piedāvāt:
• pieteikšanos pa tālruni;
• pieteikšanos pie sadarbības partneriem, piemēram, lielveikalu informācijas punktos.

Pēdējie divi varianti ir piemēroti, ja pazūd interneta pieslēgums vai ja dažādu iemeslu dēļ aizņēmējs dod priekšroku papīra formāta dokumentiem. Jāsaka gan, ka absolūtais vairākums kreditoru piedāvā savus pakalpojumus tikai internetā.

Vēl viens svarīgs kritērijs ir naudas pārskaitīšanas ātrums. Ja aizdevējam jāveic starpbanku pārskaitījums, kredīts būs aizņēmēja rīcībā nevis 15 minūšu, bet vismaz 1 darba dienas laikā. Aizdevēja mājaslapā jābūt norādītai informācijai par kreditora bankas kontiem.

Tie ir svarīgākie kritēriji, kas jāizvērtē, meklējot kreditoru. Lai ietaupītu laiku, salīdzini kreditoru piedāvājumus ar specializētas platformas palīdzību!

3 iemesli izmantot Comparo.me
Kredītu salīdzināšanas portāls Comparo.me apkopo informāciju par dažādiem kredītu veidiem un citiem ikdienā noderīgiem pakalpojumiem. Visi ātrie kredīti Comparo.me platformā ir izdalīti atsevišķā sadaļā, kur lietotājam ir pieejama visa svarīgākā informācija par nozari:
• detalizēts pakalpojuma apraksts un atbildes uz izplatītākajiem jautājumiem;
• aizdevēju saraksts un aizdevēju profili;
• kredītu salīdzināšanas tabulas;
• autentiskas atsauksmes.

Comparo.me platformā var iepazīt un salīdzināt ne tikai ātros kredītus, bet arī citus patēriņa kredītu veidus. Ja Tevi interesē SMS kredīts, patēriņa aizdevums vai kaut kas specifisks, piemēram, kredīts parādniekiem, arī šajā gadījumā Comparo.me būs Tev noderīgs.

Comparo.me nav tikai un vienīgi kredītu salīdzināšanas portāls. Papildu iemesli, kāpēc pievienot mājaslapu savām grāmatzīmēm, ir:
• pilnvērtīgs pakalpojumu salīdzinātājs. Platformā var salīdzināt apdrošināšanas polises, ceļošanas pakalpojumus, veikalus, tehniku u.c.;
• noderīgs blogs. Platformā regulāri publicē rakstus par finanšu pratību, pareizu preču izvēli u.tml.

Ātrie kredīti ir noderīgi, ja zina, kā tos izmantot. Ienāc Comparo.me, iepazīsti īstermiņa kredītu nozari un kļūsti par zinošu aizņēmēju!

 

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Skaidbetona recepte https://t.co/Ps8K5e92Kr
About 11 hours ago
Re: Kur pirkt labus kokmateriālus? https://t.co/P4uzQLoJWM
About 13 hours ago
Re: Cirkulācijas sūkņa iestatījumi https://t.co/DMBEVsOWdL
About 16 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com