Tiek piedāvāti viegli un ērti izmantojami invertora tipa ģeneratori

Tirgū parādījušies jauni invertora tipa ģeneratori. Paši par sevi tie nav nekas jauns, taču agrāk Latvijas tirgū bija pieejami tikai krietni dārgāki SDMO, Honda u.c. līdzīgu ražotāju piedāvātie ģeneratori, kuru cena bija, sākot no 1000 eiro un vairāk, bet apmēram 3 kW jaudas ģenerators varēja maksāt pat ap 3000 €. Jaunajā piedāvājumā, ko nodrošina SIA Energolukss, ģeneratori ir būtiski lētāki, un to cena ir līdz 700 eiro.

Jaunie ģeneratori izceļas ar vieglumu un ērtu izmantošanu

Piedāvātie ģeneratori ir mazi, viegli, un spēj nodrošināt precīzu spriegumu ar minimālām svārstībām (līdz 1 %). Standarta ģeneratoriem ar nelielu jaudu (līdz 10 kW) sprieguma svārstības var sasniegt 10 %, lielākas jaudas (virs 10 kW) – ap 5 %. Jauno ģeneratoru nodrošinātās minimālās sprieguma svārstības ir liela priekšrocība, lai tiem varētu pieslēgt dažādu jutīgu elektrotehniku.

Mazākie ģeneratori ir pārnēsājami, lielākajiem ir piemontēti ritenīši, lai nodrošinātu to ērtas pārvietošanas iespējas. Šie ģeneratori ir arī klusi, to radītās skaņas stiprums 7 m attālumā ir vien 60 dB, kas ir būtiski mazāk nekā citiem izmantotajiem ģeneratoriem, kad tas var sasniegt 70 – 80 dB. Vēl viena būtiska šo ģeneratoru izmantošanas priekšrocība ir iespēja tos saslēgt paralēli, kas ļauj teju dubultot to jaudu. Piemēram, šādi saslēdzot divus 2,3 kW jaudas aparātus, izejā var iegūt maksimālo jaudu 4,2 kW (4,6 kW neiznāks, vairāk nevar zudumu dēļ). Bet, līdzīgi saslēdzot divus 3,5 kW ģeneratorus, maksimālā iegūstamā jauda būs 6,1 kW. Šādas saslēguma iespējas var lieti noderēt dažādās situācijās, vienīgi jāiegādājas piemērots paralēlās pieslēgšanas komplekts.

Ģeneratori izmantojami visdažādākajās vietās un pasākumos

Šāda veida un jaudas invertora tipa ģeneratoriem ir plašs pielietojuma spektrs. Tos var ērti izmantot privātmājās, izbraucienos pie dabas; tie var ļoti lieti noderēt kempingiem, tos iespējams izmantot uz ūdens transporta, jo tie neaizņem daudz vietas un ir klusi. Ļoti labi šādi ģeneratori noderēs dažādu brīvdabas pasākumu rīkotājiem un dalībniekiem.

Pēdējā laikā par šādiem ģeneratoriem arvien vairāk izrāda interesi un arī sākuši izmantot uzņēmumi, kam ir mobilās remonta brigādes. To galvenokārt nosaka to ērtums – paņem tādu aparātu rokā kā čemodānu (arī izmēri ir līdzīgi) un – uz priekšu! Un jebkurā brīdī tam var pieslēgt dažādus elektroinstrumentus (urbjus, zāģus u.c.). Ērtāk un klusāk, nekā ar tradicionālajiem ģeneratoriem.
DSC 5175

Tie ir aprīkoti ar četrtaktu motoriem, darbojas ar benzīnu (motoreļļa nav jāpievieno, eļļai ir atsevišķs karteris). Vieglumu nodrošina kompakts iekšdedzes dzinējs un iebūvēta elektroniskā plate, līdz ar to atkrīt vajadzība pēc alternatora jeb lielās elektroniskās daļas, ar kuru ir aprīkoti citi ģeneratori. Šis tehniskais risinājums, kā arī iebūvēts ventilators, kas nodrošina papildu gaisa padevi un iekšējo pašdzesēšanu, padara šāda tipa ģeneratora ekspluatāciju daudz ērtāku un vienkāršāku, jo, piemēram, atkrīt nepieciešamība pēc papildu ventilatoriem, lai nodrošinātu pietiekamu gaisa pieplūdi, un ne tikai.

Papildu tehniskie rādītāji, lai gan nenodrošina maksimāli augstāko IP līmeni, ir pilnīgi pietiekami, lai šādus ģeneratorus varētu ekspluatēt arī lietus laikā. Protams, no dažādām ūdens straumēm gan tie, tāpat kā citi līdzīgi objekti, ir jāsargā. Tiek piedāvāti 2 dažādu jaudu ģeneratori – ar 2,3 kW un 3,5 kW jaudām. To svars ir attiecīgi 22 un 37 kg; lielākajam aparātam ērtas pārvietošanas nodrošināšanai komplektā ietilpst riteņi un rokturi. Tāpat abiem ģeneratoriem ir pieejama 12 V izeja ar papildaprīkojumu, kas var lieti noderēt akumulatoru uzlādēšanai.

Minētie ģeneratori ir iegādājami ne tikai SIA Energolukss, bet arī K-Senukai veikalu ķēdē visā Latvijā, lai nodrošinātu maksimālu pieejamību dažādās Latvijas malās.

Vairāk informācijas:

SIA „Energolukss”

Ulbrokas iela 46, k-2,

Rīga, LV-1021

Tālr.:   +371 67 542 223

Fakss:  +371 67 800 970

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

http://www.energolukss.lv/

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Lētākā privātmāja https://t.co/RilVGuxOOU
About 6 hours ago
Re: Lētākā privātmāja https://t.co/E71bXL99Rk
About 9 hours ago
Re: Lētākā privātmāja https://t.co/mnbslTFrmx
About 9 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com