Gaišs un drošs apgaismojums būvlaukumos

 

SATEMA BALTIC SIA ir Satema AS (Norvēģija) filiāle Latvijā. Uzņēmuma piedāvāto produktu klāstā ietilpst būvobjektu elektrosadales iekārtas, mobilie transformatori, alumīnija elektrosadales korpusi, rozešu bloki un citas pārvietojamās elektroietaises. Kā vienīgais pārstāvis Skandināvijas un Baltijas tirgū Satema Baltic SIA piedāvā jaunās paaudzes Tower Light (Itālija) mobilos prožektoru mastus.

 

Tower Light prožektoru masti ir piemēroti izmantošanai būvniecības nozarē, kuģu būvē, brīvdabas pasākumos, piemēram, festivālos, koncertos, izstādēs un manēžās, civilajai aizsardzībai, lidostās, automašīnu stāvvietās, rūpnīcās, karjeros, slēgta tipa noliktavās, gājēju zonās un daudzās citās vietās. Apgaismes torņi ir pieejami ar un bez ģeneratoriem, dažādām jaudām un izgaismošanas laukumiem. Teleskopiskais masts ir paceļams ar manuālo vinču vai hidraulisko pacelšanas sistēmu. Teleskopiskā masta pacelšanas augstums atkarībā no iekārtas izmēra ir līdz desmit metriem. Kā jaunums tiek piedāvāti arī prožektori ar LED lampām. Atkarībā no apgaismes torņa izmēra tie darba stāvoklī spēj izturēt vēja ātrumu līdz pat 110 km/h.


Darbam un atpūtai

Pēdējo piecpadsmit gadu laikā Tower Light, kas ir viens no pasaules vadošajiem apgaismojuma gaismas torņa ražotājiem, ir izveidojis lielisku reputāciju. Gaišs un drošs apgaismojums būvlaukumos, uz šosejām un ārpustelpu masu pasākumos ir apvienots ar vides aizsardzības prasībām. Uzņēmums izprot klimata pārmaiņu nozīmi un ir kļuvis pasaules līderis ražošanā zaļiem un videi draudzīgiem apgaismojuma torņiem. Tower Light vienlaikus sagādā izgaismotu darbavietu strādniekiem, neaizmirstot par darba drošības jautājumiem. Tāpat uzņēmums rūpējas par teritorijas apgaismojumu masu pasākumos. Sarīkojumu organizētāji un apmeklētāji var nešaubīties, ka Tower Light atbilst visām kvalitātes un drošības prasībām.

Prožektoru masts palīdz veikt dažāda veida darbus arī diennakts tumšajā laikā – vakaros un arī naktīs.


Tower Light – ekoloģiski un droši!

Pasaules vides organizācijas turpina pieprasīt būtisku piesārņojuma un enerģijas patēriņa pazemināšanu. Tower Light inženieri nepārtraukti un aktīvi pēta jaunus procesus, kas ne tikai nodrošina atbilstošu apgaismojuma līmeni, bet arī piedāvā nopietni samazināt izmaksas klientam, vienlaikus strādājot pie svarīgo dabas resursu glābšanas. Uzņēmums uzsvaru liek uz līgumslēdzējiem, lai viņi šosejas remontdarbus un uzlabojumus veiktu nakts laikā, tādējādi mazinot satiksmes traucējumus dienas laikā. Tas palielina pieprasījumu pēc jaudīgām, pārvietojamām apgaismojuma sistēmām, lai palīdzētu pabeigt darbu droši un kvalitatīvi.

Vairāk informācijas:

www.satema.lv

http://www.satema.lv/katalogs/mobilie-prozektoru-masti/

Skaties video:

 

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Saules baterijas https://t.co/MW4jlJewCA
About 15 hours ago
Re: Saules baterijas https://t.co/JrLXPFuUeE
About 18 hours ago
Saules baterijas https://t.co/lix8SJzbF3
About 19 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com