Nemainīgi uzticīgi savām galvenajām vērtībām

Uzņēmumam SIA „Filtri” 2018. gada sākumā paliks 14 gadi, kuru laikā viņi ir bijuši uzticīgi saviem uzdevumiem, savai domai un sfērai – gaisa attīrīšanai. Uzņēmums ir specializējies dažādu tipu un filtrācijas klašu gaisa filtru ražošanā plaša spektra būvēm, kādas vien Latvijā ir apzinātas, sākot no sabiedriskām ēkām, piemēram:


•    mājsaimniecībām,
•    izglītības iestādēm,
•    medicīnas iestādēm,
•    lielveikaliem,
•    biroju ēkām,
•    sporta kompleksiem,
līdz industriālām būvēm, kur var būt sastopamas ļoti putekļainas un citādi piesārņotas vides, kur ir nepieciešama gan iekšējā gaisa attīrīšana, gan ārējā vidē izplūstošā gaisa attīrīšana, gan gatavā produkta atdalīšana no visa pārējā, tostarp arī no gaisa. Kā piemēri šādām industriālām vidēm var kalpot:
•    metālapstrāde,
•    kokapstrāde,
•    pārtikas rūpniecība,
•    krāsošanas un lakošanas kameras,
•    poligrāfija,
•    farmācija.


SIA FILTRI liek uzsvaru uz darbu ar klientiem

Nozaru dažādība, kādās tiek izmantoti gaisa filtri, pierāda SIA „Filtri” plašo darbības lauku, tomēr uzņēmums īpaši uzsver darbu ar klientiem. Ir būtiski saprast klientu, iedziļināties klienta vajadzībās un dažādās situācijās, kādās klients ir nonācis. Vajadzības un situācijas nav viens un tas pats. Vajadzības visbiežāk ir lielākas un to ir vairāk kā klienta iespējas konkrētajās situācijās. Tāpēc mēs palīdzam klientam, meklējam risinājumu, lai pēc iespējas ātrāk un atbilstošāk atrisinātu konkrēto problēmu un rastu piemērotāko gaisa attīrīšanas risinājumu. SIA “Filtri” darbinieki sniedz padomus gaisa filtru vai gaisa attīrīšanas metodes izvēlē, filtrējošā materiāla izvēlē, optimālā gaisa filtru piegādes plānošanā.

SIA „Filtri” darbiniekiem ir pieredze situācijās, kad jāreaģē ar ātrās palīdzības ātrumu, piemēram, ugunsgrēks ražošanas uzņēmumā. Lai neapstātos ražošanas process, kas radītu klientam papildus zaudējumus, SIA „Filtri” spēj veikt ātras gaisa filtru piegādes.

Laikā, kad pieaug konkurence, varam izpaust mūsu stiprās puses, savas priekšrocības, ko  novērtē klients – tā ir attieksme, atbildība, precizitāte un iedziļināšanās klienta situācijā. Mēs vienmēr esam ar seju pret klientu – ieklausāmies, vērojam, analizējam, dzīvojam līdzi, jo esam sadarbības partneri. Tas arī nodrošina veiksmīgu sadarbību ilgtermiņā – klients saņem sev vajadzīgo pakalpojumu, vajadzīgos produktus, bet mēs – gandarījumu par to, ka klients ir apmierināts ar mūsu darbu.

Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri

Nemainīgi augsta kvalitāte – galvenais stūrakmens

Neskatoties uz to, ka pieaug konkurence un aizvien lielāks kļūst izaicinājums saglabāt gaisu filtrējošo produktu kvalitāti, mēs allaž turamies pie kvalitātes standartiem. Tas attiecas gan uz  gaisa filtru ražošanā izmantotajiem materiāliem, gan uz filtru izgatavošanas tehnoloģiju. Ievērojam,  lai tiktu ievērotas gaisa filtru standarta prasības, proti, filtrs teicami kalpotu, lai attīrāmais gaiss plūstu tikai caur filtrējošo materiālu, un lai tas arī vizuāli būtu pievilcīgs.

Tuvākās nākotnes galvenie uzdevumi sevī ietver ražojamo produktu pilnveidošanu, nemainīgi augstas kvalitātes uzturēšanu un sadarbības ar klientiem veiksmīgu turpināšanu. Ventilācijas sistēmu gaisa filtri un aspirācijas sistēmu gaisa filtri ir nepieciešami uzbūvētas ēkās un būvēs, kur reāli darbojas gaisa apstrādes iekārtas. Piedāvājot produktus, ko mēs ražojam un piegādājam, mēs palīdzam saviem klientiem nodrošināt viņu iekārtu darbību. Mūsu uzdevums nav izdomāt ko jaunu, bet ar saviem produktiem nodrošināt esošo filtrējošo iekārtu darbību.

Produktu sortiments, ko varat iegādāties uzņēmumā SIA “FILTRI”, ir kabatu filtri, paneļu filtri, kompaktfiltri, kārtridžu tipa filtri, piedurkņu tipa filtri, filtrējošie materiāli, filtri krāsošanai un lakošanai, filtri eļļas aerosolu uztveršanai, aktīvās ogles filtri u.c. Uzturot augstu produktu kvalitāti, pilnveidojot klientu servisu, panākam, lai klients vienmēr būtu apmierināts un pārliecināts par savu sadarbības partneri. Attiecības ar klientu vienmēr bijušas un paliks mūsu prioritāte, tādēļ ražojam un piedāvājam tādus produktus, kas ir nepieciešami mūsu klientiem Latvijas tirgū. Uzsvari paliks nemainīgi – kvalitāte un klients.

SIA „FILTRI”
Baltā iela 7, LV-1055, Rīga
Tel: +(371) 674 666 74
Fax: +(371) 674 666 52
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.filtri.lv

Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri
Filtri
Filtri Filtri

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Siltās grīdas pīrāgs https://t.co/ddXK7bVyaX
About 6 hours ago
Re: Apkures katla tīrīšana https://t.co/4KZjr4IDXc
About 7 hours ago
Apkures katla tīrīšana https://t.co/9QhXfCtm8Q
About 7 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com