Ceļu ultraskaņai!

Ir laiks pāriet uz ultraskaņas ūdens skaitītājiem!
Ultraskaņa ir atradusi plašu pielietojumu nesagraujošās mērīšanas un testēšanas jomās - no medicīnas līdz būvniecībai.

Ja elektroenerģijas, dabasgāzes un siltumenerģijas patēriņa mērīšanā ir sasniegts vēlamais mērījumu precizitātē un datu nolasīšanā, kas sniedz iespēju veltīt uzmanību datu  apstrādei un analīzei, tad ūdens patēriņa ticama un droša mērīšana  daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās ir pagaidām nesasniegts mērķis.

Šobrīd, tiecoties pēc lielākas precizitātes  ūdens patēriņa mērīšanā, lai samazinātu kļūdu starp ievada un dzīvokļu skaitītajiem,  ūdens skaitītāju ražotāji strauji ievieš ultraskaņas tehnoloģiju savā produktu klāstā.

Ierasti daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas ūdens patēriņa mērītāji ir mehāniski: skaitītāja iekšpusē ir mērrats, kurš skaita, cik reizes mērrats veicis pilnus apgriezienus. Vienkārši, taču šādam veidam ir nenovēršami trūkumi. Sākotnēji mērrats griežas brīvi, bet ūdens piesārņojošo vielu uzkrāšanās uz kustīgajām sastāvdaļām palēnina rotāciju, samazinot mērītāja precizitāti un saīsinot kalpošanas laiku.

Precizitāte, drošums, ilgtspēja
1) Ultraskaņas ūdens patēriņa mērītājam nav kustīgu detaļu, tāpēc to neietekmē mehānisks nolietojums. Tas nozīmē, ka tiek uzturēta tā sākotnējā precizitāte visā tā darbības laikā, nodrošinot augstāku mērījumu ticamību un precīzāku ūdens patēriņa uzskaiti.

2) Ūdens patēriņa mērītāju būtiska priekšrocība ir ilgtspēja mērīt arī niecīgus ūdens patēriņus, pilnīgi izslēdzot iespēju patērēt neuzskaitītu ūdeni.

Attālināta datu nolasīšana un klientam pielāgota datu apstrāde
Nolasīšanas risinājums ir rūpnieciski iebūvēts ultraskaņas skaitītājā. Ultraskaņas ūdens skaitītāja attālinātā datu nolasīšana samazina datu savākšanas laiku vadības blokā līdz dažām minūtēm. Tas nodrošina precīzus un ticamus datus, labāku resursu sadali un uzlabotu klientu apkalpošanu.

Svarīgi ir precīzi mērīt, gan katra dzīvokļa ūdens enerģijas patēriņu, gan ēkas kopējā ūdens un siltumenerģijas patēriņu un  veikt šo datu analīzi vienotā monitoringa sistēmā, lai precīzi identificētu un novērstu katras ēkas nepilnības.

lafipa201711 1Ūdens piegādes drošums (ūdens noplūdes novēršana)
Viedie/inteliģentie brīdinājumi ultraskaņas ūdens skaitītājā nodrošina efektīvu noplūdes noteikšanu - jo ātrāk tiek konstatēta un apturēta noplūde, jo mazāk ūdens tiek zaudēts.

Ultraskaņas ūdens patēriņa mērītājs var uztvert plūsmu, kas ir tikai 33ml minūtē. Tas sniedz iespēju ievērot pat vismazākās iespējamās noplūdes. Ultraskaņas mērītājs saglabā arī augstu precizitāti arī pie ļoti zemām plūsmām, atšķirībā no mehāniskajiem  skaitītājiem, kam precizitāte šajā diapazonā strauji krītas, kas līdz minimumam samazina ūdens zagšanas iespējas to pilinot. (Skatīt tehnisko specifikāciju un mērījumu precizitātes salīdzinājuma grafiku).

Ultraskaņas ūdens patēriņa mērītājus Kampstrup varat iegādāties AS LAFIPA Dzelzavas ielā 120G, Rīgā (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 67506650)

lafipa201711 1http://www.lafipa.lv/lv/t/udens-skaititaji

 

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Monolītā josla - kļūdu noteikšana un novēršana https://t.co/Po5wP2Abdd
About 5 hours ago
Re: Monolītā josla - kļūdu noteikšana un novēršana https://t.co/jHfcl2N4SZ
About 5 hours ago
Re: Monolītā josla - kļūdu noteikšana un novēršana https://t.co/JdPNuw0TFM
About 7 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com