ROOFMASTER-Kausējamo jumtu eksperti paplašina darbību Norvēģijā

Roofmaster, kausējamo jumtu eksperti, ir uzņēmums, kas specializējas lēzeno un plakano jumtu seguma ieklāšanā un atjaunošanā komercēkām un industriālajām būvēm.  Uzņēmuma misija ir atvieglot ikviena uzņēmēja ikdienas darbu slogu, uzņemoties rūpes par ēkas jumta seguma apsaimniekošanu un nepieciešamajiem remontdarbiem, piedāvājot izdevīgākos risinājumu.

Šogad Roofmaster ir spēris lielu soli savā attīstībā, paplašinot darbību ārpus Latvijas robežām, uzsākot pakalpojumu sniegšanu arī Norvēģijā.

  Ņemot vērā, ka uzņēmums, nu jau kā 8 gadus, veiksmīgi sadarbojas ar dažādām pašvaldībām un daudziem Latvijā zināmiem uzņēmumiem, piemēram, Rimi Latvia, Realto, Maxima Latvia, Latvenergo, Laima un Aldaris, apkalpojot ne tikai rūpniecības telpas, bet arī lielveikalus, daudzstāvu dzīvojamos namus un noliktavas.  u.c., klienti Norvēģijā sākuši izrādīt interesi par Roofmaster piedāvātajiem pakalpojumiem. Pēc vairākām tikšanām un sarežģītām pārrunām, abi uzņēmumi nolēmuši sadarboties un tā  sācies Roofmaster ceļš Norvēģijas tirgū.

  Darbības uzsākšana Norvēģijā bija liels izaicinājums ne tikai Roofmaster jumtu meistariem, bet arī uzņēmuma vadībai. Uzņēmumam tika nodots 3500m2 liels cinka rūpnīcas jumts Trondheimā. Jumts atradās kritiskā stāvoklī un steidzami bija nepieciešams veikt jumta maiņu un  kapitālu renovāciju, turklāt brīdī, kad lielāka daļa Norvēģu atrodas atvaļinājumā, un nav iespējams iegūt nekādu palīdzību un atbalstu. Roofmaster vadītājs, uzsver, ka izveidot sadarbību ar Norvēģiem nebūt neesot viegli, jo būvnormatīvi un citas tehniskās prasības esot daudz stingrākas, turklāt visu nepieciešamo prasību izpildi regulāri pārbauda atbilstošās instances.

  Būtisks priekšnosacījums no jaunajiem klientiem bijis pasūtījuma izpildes ātrums uz kuru speciālisti no Latvijas raudzījušies ar bažām, tomēr beigās izrādījies, ka tam nav pamata, jo kā pierādījās, profesionāla komanda ar stingru vadību arī vienā dienā spēj paveikt divu dienu darbu.

  Roofmaster augsto darba kvalitāti un kreatīvo pieeju jumtu būvniecībai ir novērtējuši jau daudzi  Baltijas uzņēmumi, jo daudzu gadu gaitā uzkrātā pieredze ļauj izmantot inovatīvus, drošus un profesionālus risinājumus tieši kausējamo (ruberoīda un membrānas) jumtu ieklāšanā, balstoties uz klientu individuālajām vajadzībām un redzējumu, kas Roofmaster atšķir no citiem līdzīgiem uzņēmumiem, kas lielākoties piedāvā standarta risinājumus.

  Uzņēmums ir aktīvs Latvijas Jumiķu asociācijas dalībnieks, un viens no galvenajiem lēzeno jumtu sfēras pārstāvjiem Latvijā. Pateicoties labai sadarbībai ar šo asociāciju, ikgadu Roofmaster darbinieki piedalās atklātos jumiķu čempionātos gan Latvijā, gan pasaulē. Ievērojamākais rezultāts sasniegts 2016. gadā, kad uzņēmuma speciālists ieguva godpilno 4.vietu, kad jumiķu darbi tika vērtēti Pasaules jumiķu čempionātā Varšavā- lēzeno jumtu sfērā.

  Uzņēmums piedāvā kausējamo/lēzeno jumta seguma ieklāšanu, siltināšanu,jumta seguma diagnostiku un ekspertīzi, kā arī ikdienas  jumtu apsaimniekošanu, vairāk kā 5 gadus apkalpojot arī valsts nozīmes objektus.

Seko mums: www.facebook.com/roofmasterlv/

Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
img_8253
img_8253 img_8253
img_8254
img_8254 img_8254
img_8255
img_8255 img_8255
img_8256
img_8256 img_8256

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Parsedzes 6m - koks/dzelzsbetons/monolits? https://t.co/HLXRzpD4me
About 2 hours ago
Re: Parsedzes 6m - koks/dzelzsbetons/monolits? https://t.co/oLacsKE3YR
About 2 hours ago
Re: Parsedzes 6m - koks/dzelzsbetons/monolits? https://t.co/N5cUyzVttY
About 2 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker