ROOFMASTER-Kausējamo jumtu eksperti paplašina darbību Norvēģijā

Roofmaster, kausējamo jumtu eksperti, ir uzņēmums, kas specializējas lēzeno un plakano jumtu seguma ieklāšanā un atjaunošanā komercēkām un industriālajām būvēm.  Uzņēmuma misija ir atvieglot ikviena uzņēmēja ikdienas darbu slogu, uzņemoties rūpes par ēkas jumta seguma apsaimniekošanu un nepieciešamajiem remontdarbiem, piedāvājot izdevīgākos risinājumu.

Šogad Roofmaster ir spēris lielu soli savā attīstībā, paplašinot darbību ārpus Latvijas robežām, uzsākot pakalpojumu sniegšanu arī Norvēģijā.

  Ņemot vērā, ka uzņēmums, nu jau kā 8 gadus, veiksmīgi sadarbojas ar dažādām pašvaldībām un daudziem Latvijā zināmiem uzņēmumiem, piemēram, Rimi Latvia, Realto, Maxima Latvia, Latvenergo, Laima un Aldaris, apkalpojot ne tikai rūpniecības telpas, bet arī lielveikalus, daudzstāvu dzīvojamos namus un noliktavas.  u.c., klienti Norvēģijā sākuši izrādīt interesi par Roofmaster piedāvātajiem pakalpojumiem. Pēc vairākām tikšanām un sarežģītām pārrunām, abi uzņēmumi nolēmuši sadarboties un tā  sācies Roofmaster ceļš Norvēģijas tirgū.

  Darbības uzsākšana Norvēģijā bija liels izaicinājums ne tikai Roofmaster jumtu meistariem, bet arī uzņēmuma vadībai. Uzņēmumam tika nodots 3500m2 liels cinka rūpnīcas jumts Trondheimā. Jumts atradās kritiskā stāvoklī un steidzami bija nepieciešams veikt jumta maiņu un  kapitālu renovāciju, turklāt brīdī, kad lielāka daļa Norvēģu atrodas atvaļinājumā, un nav iespējams iegūt nekādu palīdzību un atbalstu. Roofmaster vadītājs, uzsver, ka izveidot sadarbību ar Norvēģiem nebūt neesot viegli, jo būvnormatīvi un citas tehniskās prasības esot daudz stingrākas, turklāt visu nepieciešamo prasību izpildi regulāri pārbauda atbilstošās instances.

  Būtisks priekšnosacījums no jaunajiem klientiem bijis pasūtījuma izpildes ātrums uz kuru speciālisti no Latvijas raudzījušies ar bažām, tomēr beigās izrādījies, ka tam nav pamata, jo kā pierādījās, profesionāla komanda ar stingru vadību arī vienā dienā spēj paveikt divu dienu darbu.

  Roofmaster augsto darba kvalitāti un kreatīvo pieeju jumtu būvniecībai ir novērtējuši jau daudzi  Baltijas uzņēmumi, jo daudzu gadu gaitā uzkrātā pieredze ļauj izmantot inovatīvus, drošus un profesionālus risinājumus tieši kausējamo (ruberoīda un membrānas) jumtu ieklāšanā, balstoties uz klientu individuālajām vajadzībām un redzējumu, kas Roofmaster atšķir no citiem līdzīgiem uzņēmumiem, kas lielākoties piedāvā standarta risinājumus.

  Uzņēmums ir aktīvs Latvijas Jumiķu asociācijas dalībnieks, un viens no galvenajiem lēzeno jumtu sfēras pārstāvjiem Latvijā. Pateicoties labai sadarbībai ar šo asociāciju, ikgadu Roofmaster darbinieki piedalās atklātos jumiķu čempionātos gan Latvijā, gan pasaulē. Ievērojamākais rezultāts sasniegts 2016. gadā, kad uzņēmuma speciālists ieguva godpilno 4.vietu, kad jumiķu darbi tika vērtēti Pasaules jumiķu čempionātā Varšavā- lēzeno jumtu sfērā.

  Uzņēmums piedāvā kausējamo/lēzeno jumta seguma ieklāšanu, siltināšanu,jumta seguma diagnostiku un ekspertīzi, kā arī ikdienas  jumtu apsaimniekošanu, vairāk kā 5 gadus apkalpojot arī valsts nozīmes objektus.

Seko mums: www.facebook.com/roofmasterlv/

Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
Roofmaster
Roofmaster Roofmaster
img_8253
img_8253 img_8253
img_8254
img_8254 img_8254
img_8255
img_8255 img_8255
img_8256
img_8256 img_8256

 


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

udensvada siltinasana https://t.co/TzV3T3fgKi
About 2 hours ago
Re: Koka karkasa māja https://t.co/NhqQm8KP8c
About 2 hours ago
Re: Koka karkasa māja https://t.co/dy321hS0Co
About 2 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker