AM furnitūra aicina uz RUDENS DEMO DIENĀM!

amfurnitura201709 2
Kā ierasts divas reizes gadā – pavasarī un rudenī, Latvijas mēbeļu ražotāji, meistari, būvnieki, vai vienkārši entuziasti, kuri ikdienā novērtē kvalitatīvus rokas instrumentus, tiek aicināti uz FESTOOL instrumentu ražotāja DEMO DIENĀM. Tā ikvienam ir lieliska iespēja iepazīties ar visu FESTOOL produktu klāstu, kā arī pirms iegādāšanās pašu rokām izmēģinot, pārliecināties par instrumentu īpašībām un pielietojumu.

Šis rudens nav izņēmums, tikai šogad DEMO DIENAS solās būt daudz interesantākas un aptvert plašāku ražotāju klāstu, jo demonstrācijās piedalīsies arī tādi rokas instrumentu ražotāji kā FEIN uz BESSEY. Tie ir zīmoli, kas pasaules un arī Latvijas mērogā, meistaru aprindās, jautājumus neprasa, jo ir savas nozares tirgus līderi un inovatori.

amfurnitura201709 1

DEMO DIENAS arī šoreiz organizē AM furnitūra – oficiālais visu trīs ražotāju izplatītājs Latvijā. Kā sola uzņēmuma pārstāvji, tad DEMO DIENAS būs daudz ievērojamākas un arī klientam vērtīgākas, jo sniegs unikālu iespēju iepazīties uzreiz ar visu trīs ražotāju instrumentu un iekārtu klāstu, pirmajam uzzināt un izmēģināt jaunos produktus un tikties ar tiešajiem ražotāju pārstāvjiem. Neviens jautājums nepalikšot neatbildēts, kā arī izdevīgi DEMO DIENU piedāvājumi garantēti.  Turklāt AM furnitūra ir vienīgais FESTOOL testu centrs Latvijā, kur ikviens interesents pašu spēkiem varēs pilnvērtīgi izmēģināt ne tikai FESTOOL, bet arī FEIN un BESSEY produkciju.

Pasākuma norise:
14.septembrī, no 10:00 – 16:00
AM furnitūra, Ķīšezera iela 9

 

Līdzīgi raksti

Izsludini savu konkursu !


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Privātmāju apkures izvēlē vērojams siltumsūkņu popularitātes pieaugums https://t.co/zzudbMB07y https://t.co/KsBRqQQbEE
About 3 hours ago
Privātmāju apkures izvēlē vērojams siltumsūkņu popularitātes pieaugums https://t.co/Bd9zmQZ2Nd https://t.co/Jp5u5wSbV8
About 5 hours ago
Ķekava. Ķekavas sākumskolas projekts starp vērtīgākajām Latvijas ēkām https://t.co/Fq18kIXiwx https://t.co/QDnmSYZbNN
About 5 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles
Top.LV
eXTReMe Tracker