AM furnitūra aicina uz RUDENS DEMO DIENĀM!

amfurnitura201709 2
Kā ierasts divas reizes gadā – pavasarī un rudenī, Latvijas mēbeļu ražotāji, meistari, būvnieki, vai vienkārši entuziasti, kuri ikdienā novērtē kvalitatīvus rokas instrumentus, tiek aicināti uz FESTOOL instrumentu ražotāja DEMO DIENĀM. Tā ikvienam ir lieliska iespēja iepazīties ar visu FESTOOL produktu klāstu, kā arī pirms iegādāšanās pašu rokām izmēģinot, pārliecināties par instrumentu īpašībām un pielietojumu.

Šis rudens nav izņēmums, tikai šogad DEMO DIENAS solās būt daudz interesantākas un aptvert plašāku ražotāju klāstu, jo demonstrācijās piedalīsies arī tādi rokas instrumentu ražotāji kā FEIN uz BESSEY. Tie ir zīmoli, kas pasaules un arī Latvijas mērogā, meistaru aprindās, jautājumus neprasa, jo ir savas nozares tirgus līderi un inovatori.

amfurnitura201709 1

DEMO DIENAS arī šoreiz organizē AM furnitūra – oficiālais visu trīs ražotāju izplatītājs Latvijā. Kā sola uzņēmuma pārstāvji, tad DEMO DIENAS būs daudz ievērojamākas un arī klientam vērtīgākas, jo sniegs unikālu iespēju iepazīties uzreiz ar visu trīs ražotāju instrumentu un iekārtu klāstu, pirmajam uzzināt un izmēģināt jaunos produktus un tikties ar tiešajiem ražotāju pārstāvjiem. Neviens jautājums nepalikšot neatbildēts, kā arī izdevīgi DEMO DIENU piedāvājumi garantēti.  Turklāt AM furnitūra ir vienīgais FESTOOL testu centrs Latvijā, kur ikviens interesents pašu spēkiem varēs pilnvērtīgi izmēģināt ne tikai FESTOOL, bet arī FEIN un BESSEY produkciju.

Pasākuma norise:
14.septembrī, no 10:00 – 16:00
AM furnitūra, Ķīšezera iela 9

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Virtuves iekārtu izmaksas. https://t.co/gJLeeTd9Zl
About 2 hours ago
Re: Virtuves iekārtu izmaksas. https://t.co/oiV5m7GnDT
About 3 hours ago
Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru! https://t.co/s7SZYAOEb8
About 3 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker