Patina Grün P.10 - alumīnija jumts imitē patinēti zaļu kapara jumta toni!

PREFA Patina Grün P.10 ir raibs zaļas krāsas (gaiši zaļas krāsas pamattonis ar tumšākiem zaļganpelēkiem raibumiem) alumīnijs, ko izmanto jumta segumiem un fasādēm. Krāsa Patina Grün P.10 imitē kapara jumta dabīgo zaļās patinas toni. Zaļa patinēta kapara izmaksas ir ļoti augstas, turpretī alumīnija jumta segumi izmaksu ziņā ir pieejamāki, līdz ar to ir iespējams iegūt ēkas jumtu vai fasādi, kas izskatās līdzīgi kā zaļš kapars, bet par pieejamu cenu.

Alumīnija jumta segumu un fasāžu materiāls PREFALZ ir ideāli piemērots jaunbūvēm un renovācijas darbiem. Alumīnijs ir videi draudzīgs, viegls un nerūsējošs jumta segums ar ilgu kalpošanas laiku, kā arī piemērots sarežģītu jumta konstrukciju izbūvei, pateicoties alumīnija elastībai.

Patina Grun P10

PREFA Patina Grün alumīnija jumta seguma krāsas tonis tagad pieejams ar pārklājumu P.10!

P.10 pārklājums nodrošina alumīnija jumta un tā krāsas aizsardzību pret apkārtējās vides iedarbību. Jumta seguma krāsa neizbalo, ir izturīga pret lobīšanos un skrāpējumiem, tāpēc PREFA ir piešķīrusi alumīnija jumta un fasādes materiāliem ar P.10 pārklājumu 40 gadu materiāla un krāsas garantiju.

Vairāk par PREFA alumīnija jumtiem - http://axcelere.lv/prefalz-aluminija-jumti
Vairāk par PREFA Patina Grün P.10 - http://axcelere.lv/prefa-aluminija-jumts-prefalz-krasa-patinagrun-parklajums-p10

axcelere201708Jau 70 gadus PREFA ir veiksmīgs alumīnija jumtu un fasāžu sistēmu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums. Pateicoties inovācijām un efektīvu, modernu produktu attīstīšanai, PREFA ir spējusi noturēt savas līderpozīcijas tirgū ne tikai Austrijā, bet arī visā Eiropā. PREFA produktu klāstā ir augstākās kvalitātes alumīnija izstrādājumi jumtiem (valcprofils, jumta dakstiņi, rombi, šindeļi un jumta paneļi), fasādēm (Siding, fasādes rombi, šindeļi un fasādes paneļi) un lietus ūdens noteksistēmām, kas tiek ražoti Austrijas un Vācijas rūpnīcās.

SIA Axcelere ir metāla jumtu, fasāžu un jumta aksesuāru tirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā augstākās kvalitātes metāla jumtus – kapara jumtus, titāncinka jumtus, PREFA alumīnija jumtus, zviedru tērauda Plannja jumtus, dabīgā šīfera jeb slānekļa jumtus - lietus ūdens noteksistēmas, valcprofila fasādes, hidroizolācijas materiālus jumta remontam un terasēm, celtniecības plēves, jumta membrānas, bitumena membrānas, PVC jumtus un plakano jumtu sistēmas, kā arī Velux jumta logus, skārdnieku instrumentus un darba galdus.

axcelere logo


SIA Axcelere / Maskavas iela 250, Rīga, LV-1063 / 67063750
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / www.axcelere.lv / www.facebook.com/axcelere

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Kā izdabūt ūdeni no hidrofora https://t.co/jSzCLfTjuC
About 3 hours ago
Kā izdabūt ūdeni no hidrofora https://t.co/opNsZWVhx3
About 3 hours ago
Re: Metāla jumta siltināšana ar ekovati https://t.co/YkFBho9Abx
About 4 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Komercinformācija

More Articles

ADAM Decolight 18 darbības gados ir kļuvis par Baltijas valstu tirgus līderi, un mēs aizvien paplašinām savas darbības ģeogrāfiskās robežas. Mēs sākām...

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Top.LV
eXTReMe Tracker