Schiedel MAGNUM atvērtā tipa kamīns siltumam un komfortam

Vasarā mums visiem patīk būt pie dabas. Vai tas būtu vakars ezera krastā pie ugunskura, vai pēcpusdiena piemājas dārzā, baudot gardu alu vai izsmalcinātu vīnu. Šosezon Schiedel ir parūpējies par to, lai šie mirkļi būtu vēl jaukāki un siltāki. Atvērtā tipa kamīns MAGNUM būs lielisks papildinājums terasēm, dārza lapenēm un mājiņām, tāpat arī māju iekštelpām. Pieejams piecos dažādos izmēros, kamīns ir pielāgojams jebkuram interjeram. Tā montāža ir vienkārša un īpaši piemērota tad, ja kamīnu vēlaties uzstādīt pats.

Schiedel KingFire terassitakka

Materiāla priekšrocības garantē tā izcelsme
MAGNUM kamīni ir izgatavoti no pumeka. Pumeks ir iezis, kas ir veidojies no 3000 gadus sena izvirduma Heklas vulkānā Islandē. Tā unikālās īpašības atšķir to no visiem citiem dūmvadu un kamīnu ražošanā izmantotajiem materiāliem.  Pumekam ir raksturīga laba salizturība, maza siltumvadītspēja un niecīga mitruma uzsūkšanas spēja. Līdz ar to visas materiāla priekšrocības piemīt arī no pumeka darinātajiem kamīniem – tie ir droši un ar ļoti labu siltumizolāciju. Pie citām pumeka labajām īpašībām var minēt materiāla vieglumu, kā arī noturību pret temperatūras svārstībām. Tas praktiski nesaraujas un neizplešas temperatūras izmaiņu ietekmē, līdz ar ko būtiski samazinās plaisu un dažādu citu strukturālu bojājumu veidošanās iespēja, kam ir pakļauti citi, mazāk noturīgi materiāli.

MAGNUM kamīni iederēsies jebkurā dizainā
Schiedel MAGNUM kamīni var tikt uzstādīti kā mājas iekšpusē, tā arī ārpus tās, kā dārza kamīni, pie kuriem patīkami pavadīt laiku arī vēsākos vakaros. Tiem ir iespējams veikt visdažādāko apdari, turklāt MAGNUM kamīnā var iestrādāt tradicionālās kurtuves. Parasti MAGNUM kamīnu kurtuves oderēšanai tiek izmantoti ugunsdrošie ķieģeļi, kuri ir iekļauti kamīna komplektā.

MAGNUM kamīns rekomendējams lietošanai tandēmā ar Isokern dūmvadu. Arī Isokern dūmvads ir ražots no pumeka – ieža, kas radis pie karstuma jau tā rašanās brīdī. Materiāls, kas Schiedel klāstā atrodas jau vairākus gadus, tagad ieguvis papildus funkcionalitāti MAGNUM kamīna veidolā. Turklāt tā dažādie izmēri ļauj to pieskaņot jebkura klienta vēlmēm un iespējām.

Schiedel KingFire XL terassitakka
Kamīna montāža ir ļoti vienkārša. Pateicoties pumeka nelielajam svaram un tam, ka MAGNUM kamīni tiek piegādāti izjauktā veidā ērtā iepakojumā, pasūtītājam dod iespēju ātri un viegli kamīna montāžu veikt saviem spēkiem.

Detalizētu informāciju un konsultācijas Jums sniegs:
SIA MONIER
Mūkusalas iela 72,
Rīga, LV-1004
tel. : 67 629 056
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.schiedel.lv
www.facebook.com/moniersia

 

Joomla SEF URLs by Artio
Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/UDleyQ3O42
About 8 hours ago
Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/SL8jFeNdmf
About 8 hours ago
Re: akmens vates lokšņu platums https://t.co/jsnZtO36lq
About 8 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker