Metāla konstrukciju skrūves no WURTH

Sākot ar 2014.gada 1 jūliju, saskaņā ar Eiropas Savienības normas EN 1090-1 un Būvizstrādājumu regulas 305/2011 prasībām, celtniecības objektos metāla konstrukciju sastiprināšanai drīkst izmantot tikai reglamentētus, attiecīgi marķētus skrūvju komplektus, kuriem ir jābūt CE marķējumam. Latvijā šīs regulas ievērošana īpaši aktualizējās saistībā ar traģiskajiem notikumiem MAXIMA Zolitūdē.

SIA WURTH šajā segmentā piedāvā stiprinājumus, kas atbilst DIN EN 15048-1 (SB skrūvju komplekti) un DIN EN 14399-4 (HV skrūvju komplekti)

SB
skrūves – ‘’STRUCTUAL BOLTING’’ iepriekš neslogotas skrūves (non-preloaded structural bolting assemblies) ir pielietojamas mezgliem, kurus nav paredzēts noslogot.
SB skrūves ir ar dažādu cietības klasi - 8.8 vai 10.9, piemērotas lietošanai ārpus telpām, tās var būt arī no nerūsējošā tērauda, ar cinka pārklājumu (ZN) vai karsti cinkotas (HDG). Visizplatītākās ir karsti cinkotas (HDG) 8.8 klases skrūves.

HV skrūves – ‘’Hoch Vorgespannt’’ iepriekš spriegotas skrūves ir augstas cietības skrūvju komplekti mezgliem, kuri tiks pakļauti statiskai slodzei - cirpe, stiepe. HV skrūvēm Ir iespējami dažādi pārklājumi, izmantošanas kritēriji atkarībā no objekta korozijas klases – tādi paši kā SB skrūvēm.
Visizplatītākās ir karsti cinkotas (HDG) 10.9 klases skrūves. HDG pārklājums ir no 50-70 mikroniem, kas ļauj tās izmantot pat ļoti agresīvā vidē.

WURTH piedāvā
SIA WURTH kā sociāli atbildīgs uzņēmums izvēlas tikai ES sertificētus ražotājus, kas garantē izstrādājumu kvalitāti un dokumentāciju.
Saskaņā ar regulu EN 1090-1 SB un HV skrūvju komplektiem obligāti jābūt no viena ražotāja. Skrūvju iepakojumu kastēm jābūt oriģinālos, neatvērtos ražotāja iepakojumos uz kuriem norādīts partijas numurs un CE marķējums. Tas garantē to, ka attiecīgā iepakojuma komplektācija no rūpnīcas, nav sajaukta vai mainīta.
Iegādājoties stiprinājumus, SIA WURTH nodrošina klientus ar visu vajadzīgo dokumentāciju – ražotāja izdotu Ekspluatācijas Īpašību Deklarāciju (DOP), 3.1 sertifikātu, kurā atrodams partijas numurs, kas saskan ar partijas numuru uz iepakojuma un ražotāja izdotu skrūvju montāžas instrukciju (HV skrūvēm).
Mūsu produktu speciālisti ir kompetenti atbildēt uz Jūsu jautājumiem, kas saistīti ar šo sfēru un piedāvāt Jums labāko un pieņemamāko risinājumu.

Ieteikums
Skrūvju iepakojuma kastītes vēlams saglabāt līdz objekta nodošanai!
Būvuzraugam ir tiesības pieprasīt uzrādīt gan izmantoto skrūvju daudzumu, gan marķējumus. Tas visvieglāk pierādāms no kastīšu marķējuma, jo pēc tā var secināt arī izmantoto skrūvju skaitu.

WURTH Jūs gaida
Centrālā noliktava – Rīgā, Ganību dambī 17a;
20 tirdzniecības vietās lielākajās Latvijas pilsētā, tajā skaitā 5 veikali Rīgā
Ja gadījumā Jūsu tuvākajā apkārtnē nav WURTH tirdzniecības vietu, piedāvājam apmeklēt uzņēmuma mājas lapu www.wurth.lv, kur sadaļā kontakti atrodama sīkāka kontaktinformācija.

 

 


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Vannasistabas remonta izmaksas https://t.co/pOoQ38nl9J
About 20 hours ago
Re: Beicēti dēļi - kā aizsargāt? https://t.co/dZFpNlaZGT
About 22 hours ago
Re: Vannasistabas remonta izmaksas https://t.co/DLP640KUdn
About 23 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker