Gaisa kondicionieri nodrošinās patīkamu vēsumu un komfortu karstajos vasaras mēnešos

Lielākā daļa cilvēku ir saskārušies ar situāciju, kad vasaras karstajos mēnešos telpas mēdz stipri uzkarst, un ar telpu vēdināšanas vai pat ventilatoru palīdzību nekādu ievērības cienīgu situācijas uzlabojumu neizdodas gūt. Ar šo problēmu ir sastapies gandrīz jebkurš, tikai vienam šī situācija sagādā mazāk raižu, bet citam tā rada lielākas problēmas.
Strādājot pārkarsušā ofisā, krītas darba efektivitāte, jo cilvēks nejūtas komfortabli. Tādēļ viņš kļūst miegaināks, zaudē koncentrēšanās spējas, ātrāk nogurst, un ir tikai dabiski, ka darbinieku vidū parādās sūdzības.

 

Gaisa kondicionieri palīdzēs nodrošināt optimālu mikroklimatu gan darbā, gan mājās

Minētās problēmas karstajos mēnešos visefektīvāk palīdz risināt gaisa kondicionieru izmantošana. Ja tiek nodrošināts vēss un salīdzinoši sauss gaiss, būs mazāk cilvēku, kam iekštelpas mikroklimats radītu ievērojamas neērtības. Šāds mikroklimats rada iespaidu, ka gaiss ir svaigs un patīkams. Lai to panāktu, nepieciešams nodrošināt telpās ne tikai optimālu gaisa temperatūru, bet arī relatīvo mitrumu. Ja telpās pastāvīgi ir augsts relatīvā mitruma līmenis, rodas ne tikai nepatīkamas sajūtas, bet arī citas problēmas, piemēram, var attīstīties dažādi kaitīgi mikroorganismi, tostarp pelējuma sēnīte. Tādēļ, lai nodrošinātu pēc iespējas augstāku iekštelpu komforta līmeni, relatīvo gaisa mitrumu telpās vēlams uzturēt robežās no 30 līdz 60 %. Un gaisa kondicionieri palīdzēs iegūt vēlamo mikroklimatu.

Kondicionieri jeb gaisa siltumsūkņi lieti noderēs arī aukstajos mēnešos
Lai arī gaisa kondicionieri Latvijas tirgū ir sen pazīstams produkts un ir pieejami dažādu zīmolu ražojumi, lielākoties patērētāji šīs iekārtas uztver kā gaisa dzesētājus. Taču, kā norāda SIA „Onninen” pārstāvji, kas Latvijā piedāvā zīmola Samsung gaisa kondicionierus/siltumsūkņus, viena no šo iekārtu priekšrocībām ir spēja arī sasildīt telpu, un tās izmantojamas arī ziemas salā līdz pat -15…-25°C.
Salīdzinot ar citiem elektroapsildes līdzekļiem, kondicionieru/siltumsūkņu elektropatēriņš ir ievērojami zemāks. Piemēram, Samsung produktiem dzesēšanai nepieciešamā jauda atkarībā no modeļa ir no 2,5 – 5,0 kW, sildīšanai – no 3,2 – 6 kW. Papildus jāņem vērā lietderības koeficients COP jeb atdotā siltuma attiecība pret patērēto elektroenerģiju. Jo augstāks šis koeficients, jo iekārta ir ekonomiski izdevīgāka. Samsung modeļiem COP rādītājs ir aptuveni 4, kas ir labs vērtējums.

   

Onninen
Onninen Onninen
Onninen
Onninen Onninen
Onninen
Onninen Onninen
Onninen
Onninen Onninen
Onninen
Onninen Onninen

 Mūsdienīgu iekārtu izmantošana nodrošina būtiskas priekšrocības

Viena no priekšrocībām, ko piedāvā mūsdienīgu gaisa kondicionieru izmantošana, ir viedā regulēšana un enerģijas taupīšana. Piemēram, Samsung modeļi piedāvā attālinātu iekārtas vadību un īpašu enerģijas taupīšanas funkciju. Ja vien ir pieejams bezvadu interneta pieslēgums (Wi-Fi), ar speciālas viedtālruņa aplikācijas palīdzību tiek nodrošināta iespēja attālināti vadīt mājās esošas iekārtas funkcijas un plānot tās darbību, piemēram, ieslēgt vai izslēgt iekārtu, noregulēt nepieciešamo temperatūru.
Otrkārt, Samsung gaisa kondicionieri ir aprīkoti ar energoefektīvo digitālo pārveidotāju EER 10.1. Tas ļauj uzturēt vēlamo temperatūru bez biežas izslēgšanas un ieslēgšanas, tādējādi patērējot mazāk enerģijas. Digitālais pārveidotājs arī palīdz ilgstoši uzturēt izvēlēto temperatūru, vienlaikus izmantojot minimālu enerģijas daudzumu.
Tāpat tiek piedāvāts viena lietotāja režīms, kas izmanto mazāku kompresora kapacitāti, samazinot elektroenerģijas patēriņu, bet vienlaikus nodrošinot nepieciešamo komfortu. Šāds režīms piemērots, kad mājās ir viens cilvēks un/vai nav nepieciešama vairāku telpu dzesēšana vai apsilde.

Inovatīvas tehnoloģijas uzlabo dzesēšanas kvalitāti
Attiecībā uz dzesēšanu Samsung ir ieviesis virkni inovatīvu tehnoloģiju, kas kondicioniera darbību padara efektīvāku, uzticamāku un patīkamāk ekspluatējamu. Pirmkārt, tā ir unikālā trīsstūrveida konstrukcija ar plašāku ieeju, kas nodrošina lielāka gaisa apjoma ieplūšanu. Uzlabotais izejas platums un leņķis, papildu V-veida lāpstiņas un lielāks ventilators palīdz ātrāk, tālāk un plašāk atdzesēt un izkliedēt gaisu. Tādējādi atsvaidzinoši vēsais gaiss sasniedz ikvienu telpas stūri.
Lai ātrāk sasniegtu vēlamo rezultātu, Samsung kondicionieris gaisa dzesēšanu uzsāk, izmantojot jaudīgo ātrās dzesēšanas (Fast Cool) režīmu. Pēc tam, lai uzturētu nepieciešamo temperatūru, šis režīms automātiski pāriet uz komfortablo dzesēšanu (Comfort Cool). Tādējādi iekārtais radītais vēsums nebūs tik ļoti jūtams, un nebūs nepieciešamības manuāli mainīt iestatījumus vai periodiski ieslēgt un izslēgt iekārtu.

Jaunākās paaudzes Samsung kondicionieru/siltumsūkņu iekārtas var lepoties arī ar īpašu sistēmu, kas aizsargā pret dažādu veselībai bīstamu vīrusu nonākšanu telpā, un uzlabo gaisa kvalitāti. Tādējādi cauri iekārtai telpā izplūstošais gaiss ir tīrs un veselīgs. Jāatzīmē, ka Samsung kondicionieri/siltumsūkņi palīdz arī sausināt gaisu, kas ir īpaši noderīgi vēsajā rudens laikā, kad apkure vēl nav pieslēgta un telpās veidojas paaugstināts mitrums.

Vairāk informācijas: SIA „Onninen”
Dzelzavas iela 124, Rīga, LV-1021
Tālr. 67819600
Fakss 67819610
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.onninen.lv

   

Onninen
Onninen Onninen
Onninen
Onninen Onninen
Onninen
Onninen Onninen
Onninen
Onninen Onninen
Onninen
Onninen Onninen

 

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio
Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Cik daudz vates? https://t.co/tdkaVa9gBO
About 5 hours ago
Re: caurplūdes ūdens sildītājs https://t.co/4MJC9fxjB5
About 6 hours ago
Re: caurplūdes ūdens sildītājs https://t.co/NeejVbJATg
About 7 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com