Augstākās kvalitātes gumijas segumi-no bērnu rotaļu laukumiem līdz pasaules līmeņa sporta būvēm

Ar bezšuvju gumijas segumiem pasūtītāji, arhitekti un to tiešie izmantotāji Latvijā ir pazīstami jau vairākus gadus. Gadiem ejot, parādās jauni tirgus spēlētāji, un tagad Latvijas gumijas segumu tirgū ar jauniem un kvalitatīviem risinājumiem ir ienākuši SIA „Elasto”, kas piedāvā augstākās kvalitātes risinājumus gumijas segumiem, kā arī jaunas un interesantas dizaina iespējas.

SIA „Elasto” ir ASV ražotāja ATP (ADVANCED POLYMER TECHNOLOGY) un Vācijas uzņēmuma Melos pārstāvji Baltijas reģionā. Piedāvājumu klāstā ir dažādi produkti, risinājumi, sistēmas. Plašā sortimentā ir poliuretāna saistvielas gumijas granulu salīmēšanai, kā arī citi produkti dažādu segumu izveidei. Gumijas granulas, ko izmanto dažādo gumijas segumu izveidošanai, tiek ražotas gan Melos rūpnīcā Vācijā, gan Polijā uzņēmumā Unirubber. Rūpnīcas, kurās granulas tiek ražotas, izceļas ar vēsturi, augstiem produkcijas kvalitātes standartiem un ražošanas/vadības kvalitāti apliecinošiem sertifikātiem.

Pavisam tiek piedāvāti septiņi segumu veidi, kas iedalās pēc to pielietojuma. Sporta būvēm piedāvājam četru veidu segumus – stadionu skrejceļiem domātos, kā, piemēram, pilsētu, skolu stadioniem, manēžām; nākamie ir multifunkcionālie segumi, kas izceļas ar visplašāko pielietojumu (piemēram, bumbas spēļu laukumi). Visbeidzot ir divu veidu profesionālie segumi, kas ir IAAF atzīti – viena tipa segumi ir paredzēti lokāla mēroga sacensībām, bet otrus izmanto olimpiskajos stadionos un arēnās, kurās notiek visaugstākās raudzes sacensības.

Tāpat ir arī bērnu laukumiem domātie segumi, kuru biezums parasti ir no 40 līdz 120 mm; visbeidzot, piedāvājam arī gumijas mulčas segumus, kas pēc izskata ļoti līdzīgi koka skaidām, taču atšķiras no tām ar gumijai raksturīgajām īpašībām – elastību, ilgmūžību un krāsu variācijām.

SIA „Elasto” saviem klientiem piedāvā plašu gumijas granulu krāsu izvēli, vairāk nekā 40 toņos pēc RAL kataloga. Tas ļauj izveidot krāsainus, jautrus un unikāla raksta segumus, kas priecēs bērnus un aktīvās atpūtas cienītājus. Lai nodrošinātu dizaina iespējas, klientiem no 2017. gada rudens tiek piedāvāta īpaša, bezmaksas programma, ar kuras palīdzību klients pats varēs radīt dizainu savam segumam.

Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto


Aplikācijā būs iespējams izvēlēties tēmu, kuru iekļaut segumā, piemēram, jūras tematika, jūras zvaigznes, zivis, krabji u.c., kurus varēs izvēlēties dažādos mērogos un krāsu salikumos. Izvēlēto tēmu nosūtot SIA „Elasto”, zīmējumi tiks izdrukāti 3D formās un instalēti segumā ar visprecīzāko tekstūru un formu.

Gumijas segumi ir droši un izturīgi
Viens no izplatītākajiem gumijas segumu izmantošanas veidiem ir to ieklāšana bērnu rotaļu laukumos zem dažādām rotaļu ietaisēm un cita aprīkojuma. Visi segumi tiek ieklāti pēc standarta LVS EN 1177, kas tulkojumā nozīmē Triecienu slāpējošās spēļu laukumu virsmas. Kritiskā krišanas augstuma noteikšana. Tas nozīmē, ka uzstādītājs garantē nepieciešamo gumijas seguma biezumu, pasūtītāja iecerei atkarībā no konkrētās konstrukcijas augstuma. Šāda pieeja palīdz nodrošināt to, lai bērni pēc iespējamiem kritieniem negūtu smagas traumas.

To nodrošina gumijas segumu uzbūve – tie ir droši, ļoti labi absorbē kritienus, nedeformējas ekspluatācijas laikā, tiem ir neslīdoša virsma. Tādēļ tos var izmantot ne tikai bērnu laukumos, bet arī daudz kur citur, piemēram, pie baseiniem, strūklakām, ūdens atrakciju parkos, tāpat vietās, kur nepieciešams nodrošināt klusu pārvietošanos, jo segums efektīvi slāpē trokšņus. Līdz ar to pielietojums ir gana plašs. Pie citām gumijas segumu priekšrocībām var minēt arī to, ka saules ietekmē tie (ar pāris izņēmumiem, jūtīgām krāsām) nemaina savu krāsu, ir ļoti piemēroti mūsu klimatiskajiem apstākļiem, jo ir izturīgi pret salu un karstumu, tādēļ kvalitatīvi ieklāts segums ne ziemā, ne vasarā neplaisās, nesāks sairt vai drupt u.tml.

Segumi arī nav toksiski, tie ir ķīmiski inerti, 12 stundas pēc ieklāšanas tie sacietē un turpmāk neatstāj nekādu negatīvu ietekmi uz cilvēku veselību vai apkārtējo vidi. Segumu virsma ir gluda, pa tiem ir patīkami staigāt, skriet, lēkt, pastaigāties ar bērnu ratiņiem, tāpat arī braukt ar skrituļslidām vai skrituļdēļiem.

Kopšana nesagādās raizes, ūdens vienkārši izplūst cauri
Ar gumijas segumu pārklātajiem laukumiem kopšana ir ļoti vienkārša, nekādas problēmas nerodas. Apsaimniekotājam vai laukuma īpašniekam periodiski jāapseko laukums vizuāli, lai pārliecinātos, ka uz tā nav sakrājušās kaut kādas organiskas vielas, eļļas, mājdzīvnieku ekskrementi u.c. To visu var notīrīt ar augstspiediena ūdens sūkni, vai arī mehāniski, ar vieglu ziepjūdeni un birstīti.

Runājot par iespējamiem dažāda rakstura bojājumiem – vai tie būtu radušies kaut kādu remontdarbu laikā, vai huligānu radīti lokāli bojājumi, tie visi ir izlabojami, tiklīdz to atļauj laikapstākļi. Tikai tie uzliek zināmus ierobežojumus gumijas segumu ieklāšanai – to var veikt tikai vasaras sezonā, siltajā gadalaikā, kad dienas laikā ir atbilstoša gaisa temperatūra un noteikts relatīvais gaisa mitrums.

Bērnu laukumu gumijas segumam liela priekšrocība – uz tā nekad nekrājas ūdens un neveidojas peļķes. Ūdens vienkārši izplūst segumam cauri. Tāpat šis gumijas segums ir noturīgs pret aizdegšanos, jo nepastāv risks aizdegties no zemē nomesta izsmēķa vai neliela uguns avota.

Vairāk informācijas:

SIA “Elasto”

Dārzciema iela 60, Rīga,
Latvija, LV-1073
Mob.tālr.: +371 20366666
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.elasto.lv

elasto logo

Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto
Elasto
Elasto Elasto

 

Līdzīgi raksti

Joomla SEF URLs by Artio
Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/80RMQz5jjO
About 3 hours ago
Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/3TKu5spbzp
About 3 hours ago
Re: Aeroc ārsienas, iekšsienas https://t.co/bjgb9ar04s
About 5 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com