Naudas aizdevums katrai situācijai

Mājas iegādei nederēs tas pats naudas aizdevums, kas kādam neparedzētam gadījumam. Lai izvēlētos situācijai atbilstošāko risinājumu, ir labi zināt, kādi kredīti tiek piedāvāti un kādu aizdevēju labāk izvēlēties.Naudas aizdevuma gadījumā kredītiestāde, balstoties uz līgumu, klientam izsniedz naudu, savukārt klients apņemas noteiktā laikā un kārtībā aizdevumu atgriezt. Dažādus aizdevumus piedāvā gan bankas, gan nebanku kreditēšanas kompānijas.

Pirms izšķiraties par naudas aizdevuma veidu, izvērtējiet savas vajadzības:

  • cik liela aizdevuma summa Jums ir nepieciešama. Summas var svārstīties no nepilna simta līdz desmitiem tūkstošu eiro;
  • kādā termiņā esat gatavs, naudas aizdevumu atmaksāt. Parasti ilgāks termiņš nozīmē mazāku likmi;
  • ar kādu procentu likmi Jūs esat gatavs aizņemties;
  • kāds ir Jums vēlamais naudas aizdevuma izskatīšanas laiks.

Pirms izlemt par kredīta devēju, rūpīgi iepazīstieties ar informāciju, kāda par to ir pieejama, - gan to, kuru naudas aizdevējs pats par sevi sniedz, gan to, kāda interneta vidē atrodama atsauksmēs, kā arī pārliecinieties, vai aizdevējs ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs. Katram naudas aizdevuma veidam ir savas priekšrocības un arī ierobežojumi, tādēļ ir svarīgi izvēlēties situācijai piemērotāko aizdevumu.

Dažādi aizdevumu veidi

Mūsdienās ir pieejami vairāki naudas aizdevumi, kas ir pielāgoti dažādām situācijām. Izvēloties piemērotāko no tiem, ir vērts konsultēties ar kredītspeciālistu, kurš palīdzēs saprast visas aizdevuma nianses. Nepieciešamības gadījumā kredītspeciālisti izskaidros arī visus līguma noteikumus un kredītu veidus, kas var būt, piemēram, šādi:

  • ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kuru raksturo ātrāks izskatīšanas laiks, mazākas pieejamās summas un īsāks atmaksas termiņš. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ķīla vai galvojums, turklāt kredītu iespējams noformēt internetā;
  • SMS kredītu vienreiz reģistrējot internetā, turpmāk to iespējams saņemt ar īsziņas palīdzību. Tas ir parocīgs risinājums, ja aizņemties nepieciešams mazāku summu un ja izveidojusies neparedzēta situācija;
  • patēriņa kredīts ir aizdevums preču vai pakalpojumu iegādei, kuru piedāvā gan banku, gan nebanku kreditori. Salīdzinājumā ar ātro kredītu aizdevuma summas var būt lielākas, kā arī atmaksas periods ilgāks. Tas gan prasīs arī vairāk formalitāšu un garantiju.

Pirms lemjat par labu aizdevumam, izvērtējiet konkrēto gadījumu, kāpēc nauda ir nepieciešama. Lielākoties cilvēki mēdz aizņemties no nebanku kredītiestādēm, lai:

  • segtu ārstēšanās izdevumus vai iegādātos nepieciešamos medikamentus;
  • norēķinātos par automašīnas vai sadzīves tehnikas remontu, jo iegādāties jaunu ierīci ir dārgāk;
  • veiktu maksājumu par apkuri vai citiem komunālajiem rēķiniem.

Atcerieties, ka naudas aizdevumi ir nopietns finanšu lēmums, tāpēc vispirms izvērtējiet savu maksātspēju un iepazīstieties ar visiem līguma nosacījumiem!

Uzzināt vairāk http://www.zuz.lv/

 

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

About 10 hours ago
Re: Terases grīdas konstrukcija https://t.co/pzx87pLPS5
About 10 hours ago
Re: Terases grīdas konstrukcija https://t.co/LpwAeGiJya
About 14 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com