TOODE piedāvā...

Tērauda jumtu profili ir universāls materiāls, kas piemērots dažādiem objektiem, gan sabiedriskajā, gan privātajā sektorā. Profilētās tērauda loksnes noderēs ne tikai jumta segumam, tās izmantojamas arī kā sienas apdares materiāli. Tērauda loksnes kā apdares materiālus izmanto ražošanas un angāra tipa ēku apšūšanai. Tos veiksmīgi pielieto arī daudzdzīvokļu māju renovācijā un siltināšanā.
Tāpat materiālu var izmantot arī garāžu, kūts, šķūņu un sētu būvniecībai.

SIA TOODE piedāvā saviem klientiem kvalitatīvu materiālu, ko apliecina CE, ISO 9001:2008 un Atbilstības sertifikāti.

Metāla jumtu profilu veidi
Uzņēmums TOODE piedāvā septiņus profila veidus: Dakstiņprofilu, Valcēto jumta profilu, Classic, TP20, TP15, TP45 un TP120.
- Dakstiņprofilam ir pieejami divi veidi, ar viļņa garumu 350 mm, augstumu 40 mm un viļņa garumu 400mm ar 45 mm augstumu.
- Classic materiālam arī ir pieejami divi veidi: viens ir klasiskais ar gludu profilu un otrs ir ar divām dekoratīvām ribām. Classic profilam ir atlocīta priekšējā mala.
- Valcētais jumta materiāls ir universālākais, jo var izmantot pie vismazākā jumta slīpuma, kas ir ap 80.
- TP 20 – R profila veidu izmanto jumtam, A un B variantu izmanto sienām.
- TP 15 – izmanto tikai sienām un ir pieejami trīs veidi A un B variants klasisks un V variants ar dekoratīvu ieloci.
- TP 45 – R profila veidu izmanto jumtam, A un B variantu izmanto sienām. Šo profilu lielākas nestspējas vajadzības gadījumā ir iespējams izgatavot arī no biezāka materiāla, līdz 0.7mm. Ja projektā ir iekļauts TP 45 profils, īpaša uzmanība iegādājoties šo materiālu ir jāpievērš viļņa augstumam un viļņu skaitam loksnē, standartā un arī TOODE piedāvā saviem klientiem šo materiālu ar sešiem viļņiem un augstumu 41mm.

Jumta un sienas profilus ir ieteicams pasūtīt līdz 8 metriem, izņemot Valcēto jumta profilu, kuru ir iespējams ražot uz vietas pie klienta objektā un tā garums var būt arī 25 m.

Viss vajadzīgais jumtam
TOODE piedāvā saviem klientiem iegādāties ne tikai jumta un siena materiālus, bet arī visus papildelementus: lietus ūdens noteksistēmas gan apaļas, gan kantainas ar abpusējo PUR pārklājumu; kores, vējmalas, karnīzes, ārējās palodzes, sateknes, skursteņu „cepures” un citus locījumus no tērauda; jumta lūkas un jumta logus; jumta plēves gan aukstajiem, gan siltajiem bēniņiem; jumta un fasādes kāpnes; sniega barjeras; jumta tiltus; antenas un ventilācijas izvadus; skrūves, kniedes, krāsu, silikonu, blīves, skārdnieku instrumentus uc.

Svarīgi!!!
Pasūtot jumtu un sienu materiālus TOODĒ, Jums tiks aprēķināts materiāla daudzums tikai par lietderīgo platumu. Piemēram, ja TP 45 profils tiek ražots no materiāla, kurš ir 1.25m plats, tad gatavā profila kopējais platums ir 0.96m un lietderīgais platums par kuru tiks veikts aprēķins ir 0.90m.

Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode

 Tērauda sienu un jumtu profili ir ērti montējami, galvenais ir atcerēties, ka strādājot ar šādu materiālu, ir jāizmanto atbilstoši griezējinstrumenti, nekādā gadījumā nedrīkst lietot abrazīvos diskus vai griezējinstrumentus.

TOODE Jūs gaida
Veikals, noliktava un ražošanas telpas atrodas - Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, Krustkalni, „Gailenes”, pie Bauskas šosejas 700 metrus aiz Rīgas robežas vai, pārbraucot pāri Dienvidu tiltam, izbrauksiet tieši pie TOODE.
TOODE Jūs gaidīs arī savās filiālēs: Liepājā, Tukumā, Siguldā, Smiltenē, Limbažos un Gulbenē.
Ja gadījumā Jūsu pilsētā nav TOODE tirdzniecības pārstāvju, laipni aicināti uz tuvāko pilsētu, kur Jūs sagaidīs SIA TOODE tirdzniecības pārstāvji.
Mob. Adrese:
26603111 „Gailenes”, Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111
26603111 Rīga
26596111 Liepāja, K.Ukstiņa iela 8
28664111 Tukums, Spartaka iela 1
26545111 Sigulda, Parka iela 12
26595111 Smiltene, Baznīcas laukums 16
26164111 Limbaži, Vecā Sārmes iela 3
28696111 Gulbene, Blaumaņa iela 21

Sīkāku informāciju iespējams uzzināt pie tirdzniecības speciālistiem TOODE pārstāvniecībās visā Latvijā, kā arī internetā www.toode.lv.

Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode
Toode
Toode Toode

 

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: arhitekta pakalpojumi https://t.co/oTQakxS6hS
About 8 hours ago
Re: Nopuvis sijas gals – ko var darīt? https://t.co/m8PHn1NTOm
About 12 hours ago
Re: Vai visi ķieģeļi zemē/ pazemē izšķīst? https://t.co/PuB0i7m7tz
About 12 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker