Kāpēc mājas būvniecībai vai remontam jāizvēlas sertificēts būvuzņēmums?

Mūsdienās Latvijā būvniecības jomā joprojām eksistē daudz neatrisinātu problēmu. Sevišķi izteiktas tās bija agrāk, it īpaši pirmskrīzes laikā.


Tad ar dažādiem būvniecības darbiem iztiku mēģināja nopelnīt daudzi cilvēki, arī tādi, kuriem par īstu būvniecību bija tikai aptuvena sajēga. Kā sekas bieži bija nekvalitatīvi veikti darbi, nelietderīgi izmantoti vai sabojāti materiāli, un nepieciešamība veikt remontu jau neilgi pēc paveikto darbu beigām. Kas nozīmēja daudz neparedzētu izmaksu. Jo nekādas atbildības un garantijas no meistaru puses nebija.

Privāto meistaru pakalpojumi īstenībā nebūt nav lētāki
Mūsdienās situācija uzlabojas, tomēr joprojām netrūkst meistaru, kas piedāvā veikt dažādus celtniecības un remonta darbu pakalpojumus. Un nereti cilvēki arī izvēlas uzticēt veikt mājas būvniecības vai remonta darbus šādiem strādniekiem, jo viņu piedāvājumi ir lētāki. Taču īstenībā tie TIKAI IZSKATĀS lētāki.

Būvuzņēmuma pakalpojumu izmantošanas galvenā priekšrocība ir tā, ka uzņēmums uzņemas atbildību par savu darbinieku veikto darbu un dod kvalitātes garantijas. Privāti nolīgtu meistaru gadījumā tā nenotiek. Bieži ir dzirdēts, ka īstās problēmas sākas jau pēc darbu veikšanas beigām. Piemēram: klients nolīgst meistarus, iegādājas materiālus, bet, sākoties darbam, meistari regulāri pazūd, iecerētais darbs rit daudz lēnāk.

Gadās ķibeles ar materiālu izmantošanu līdz pat to sabojāšanai, darbi tiek veikti nekvalitatīvi, un galu galā darbs ievelkas krietni vien ilgāk, kā arī tiek iztērēts daudz vairāk materiālu, kas nozīmē papildu izmaksas.

Būvuzņēmums uzņemas atbildību par savu darbu un sniedz garantijas
Izmantojot būvuzņēmuma pakalpojumus, tādas problēmas ir samazinātas līdz minimumam. Lai arī uzņēmuma piedāvātās tāmes bieži vien izskatās dārgākas, ar laiku cilvēks saprot, ka viņš pērk pakalpojumu ar garantiju, kā arī labu apkalpošanu. Pašam braukāt un pirkt materiālus, meklēt dažādus meistarus (piemēram, apdares meistaru brigāde veic savus tiešos darbus, bet citiem darbiem nepieciešams nolīgt citus speciālistus, kas strādās ar elektrību, apkures sistēmu, santehniku u.c.) prasīs daudz laika un papildu izmaksas. Tādēļ klientam pašam jāizvērtē, vairs ir vērts uzņemties šādu papildu problēmu risināšanu, turklāt ne vienmēr atradīsies tiešām labi meistari, kuri godīgi un atbildīgi paveiks savus darbus.

Izmantojot būvuzņēmuma pakalpojumus, šādas raizes atkrīt. Uzņēmums pats nodrošina visus speciālistus, kuri nepieciešami darbu paveikšanai. Uzņēmums strādā pēc plāna, un, koordinējot visus šos speciālistus, darbs tiek paveikts raitāk, arī materiālu patēriņš parasti ir ievērojami mazāks. Jo uzņēmums no pieredzes zina, cik daudz materiālu konkrētiem darbiem nepieciešams, un neko neiegādājas „ar rezervi”.

To nevar teikt par privātajiem meistariem, kuri bieži vien izvēlas konkrētajiem darbiem ne pašus piemērotākos (gan cenas, gan kvalitātes ziņā) materiālus. Turpretī uzņēmums zina, kādus materiālus ir vērts piedāvāt, par adekvātām cenām, tādējādi klientam neliekot pārmaksāt uz zīmola rēķina. Jo atbildīgs būvuzņēmums centīsies ietaupīt gan savus, gan arī klienta līdzekļus.

Uzņēmums rūpējas par veikto darbu kvalitāti un par savu reputāciju
Būtiska priekšrocība darbu uzticēšanai būvuzņēmumam ir fakts, ka uzņēmumā vienmēr būs labāki speciālisti, un tas uzņemas garantijas saistības vairāku gadu garumā pēc darbu pabeigšanas.

Tādēļ uzņēmums vienmēr rūpējas par veikto darbu kvalitāti, jo problēmu rašanās būvētajā objektā nozīmēs gan papildu izmaksas, gan savas reputācijas graušanu, pretēji privāti nolīgtiem meistariem, kuriem vairumā gadījumu pēc darbu paveikšanas būs vienalga, kas notiek ar klienta mājokli. Turklāt privāti meistari šādu garantiju nemaz nevar sniegt, jo trūkst nepieciešamās juridiskās formas (līguma). Savukārt uzņēmumu piedāvātais garantijas laiks ir, sākot no 2 gadiem.

Galvenās būvuzņēmuma pakalpojumu izmantošanas priekšrocības:

  • Stabili, pēc plāna veiks visus darbus, nebūs neparedzētu aizkavēšanos;
  • Darbu koordināciju veiks labāk nekā pats klients;
  • Darbi tiks paveikti kvalitatīvi, jo uzņēmums nevēlas papildu izmaksas, lai veiktu labojumus garantijas laikā;
  • Kopējās darbu izmaksas iznāks mazākas, jo nevajadzēs pašam meklēt meistarus, gādāt materiālus un raizēties par materiālu atbilstību, to lietderīgu izmantošanu un maksimāli efektīvu darbu veikšanu;
  • Skaidri apmaksas nosacījumi;
  • Jo uzņēmums ir ar lielāku pieredzi, jo tas ir stabilāks un uzticamāks;
  • Uzņēmums piedāvās profesionālus meistarus un nodrošinās labu servisu.


Galvenais un pats svarīgākais priekšnoteikums – lai izvēlētais būvuzņēmums ir stabils, uzticams, ar bagātu pieredzi un saprotamiem apmaksas nosacījumiem.

Vairāk informācijas:
SIA "Perfekt Būve"
Biroja adrese: m/v "Klassika", Brīvības iela 15
Ogre, LV-5001
Tel. 28 375 244
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.perfektbuve.lv
PerfektBuve logo

 

Joomla SEF URLs by Artio
Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Pamati - FIBO vs betona https://t.co/y3apcch6AF
About 4 hours ago
Re: Pamati - FIBO vs betona https://t.co/fRXDt10Xq7
About 5 hours ago
Re: Pamati - FIBO vs betona https://t.co/L7b6BuYBE5
About 6 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com