SIA INGTEH pierāda, ka jaunie var

 

SIA “INGTEH” jau 4 gadu ir lauksaimniecības tehnikas piegādātājs dažāda lieluma Latvijas zemnieku saimniecībām.
Esam pārstāvji dažādām kompānijām no Polijas un Lietuvas, kā arī rezerves daļu piegādātājiem no  Vācijas. Sadarbojies ar šo valstu kompānijām spējam nodrošināt plašu tehnikas klāstu un to rezerves daļu piedāvājumu Latvijas tirgū. 


Galvenais  sadarbības partneris ir Lietuvas dibinātā lauksaimniecības tehnikas ražotāj firma UAB “Laumetris”. Šī kompānija ir Baltijas valstīs ar plašāko piedāvājumu lauksaimniecības tehnikas sfērā.

Sadarbojoties ar šo Lietuvas kompāniju SIA “INGTEH” spēj nodrošināt tehnikas klāstu, kas nepieciešama kvalitatīvam darbam. Piedāvājumā ir šādas tehnikas vienības kā kultivatori, kompaktori, lobītāji, dziļirdinātāji, diski,  veltņi, piekabes, platformas, cisternas u.c. vienības.

Katrā no iepriekšminētajām grupām ir iespējama dažāda komplektācija, darba platumi un  graudu piekabēm kravnesības rādītāji. Kopumā pa visām piedāvājuma grupām ir vairāk nekā 40 dažādu tehnikas vienību, neņemot vērā, ka arī izpildām individuālus pasūtījumus.

Pret jebkuru piegādāto tehnikas vienību ir pretī rezerves daļas un serviss. Šīs divas lietas ir ļoti svarīgas, lai klients izvēlētos sadarbības partneri. Tamdēļ katru gadu tiek palielināts noliktavā esošo detaļu klāsts, kuras var tik piegādātas klientam viņam nepieciešamajā brīdi, kur līdz šim esam sasnieguši vairākus simtus vienību rezerves daļās.

Strādājam klientam interesēs, ko pierāda klientu apmierinātība ar darbu. Ja klients atgriežas pēc otrās vai trešās tehnikas vienības, tad ir rādītājs, ka strādājam pareizā virzienā.


SIA "INGTEH"
Izstāžu iela 11, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-1076
Tel. +371 28358816
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.ingteh.lv

 

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: arhitekta pakalpojumi https://t.co/oTQakxS6hS
About 8 hours ago
Re: Nopuvis sijas gals – ko var darīt? https://t.co/m8PHn1NTOm
About 12 hours ago
Re: Vai visi ķieģeļi zemē/ pazemē izšķīst? https://t.co/PuB0i7m7tz
About 12 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker