Dabiskums, kvalitāte un komforts – trīs pīlāri, uz kuriem balstās EKJU zīmola veiksmes stāsts

Lietotāju novērtējums: 0 / 5

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Cilvēku dzīve kopš seniem laikiem ir bijusi cieši saistīta ar dabu, kuras neatņemama sastāvdaļa ir koki. Tas jūtams arī šajā industrializācijas laikmetā, un, kaut liela daļa iedzīvotāju ir pārcēlušies no laukiem uz pilsētu, senatnīgā tieksme būt kopā ar dabu nekur nav pazudusi.

 

Tādēļ daudzi ar lielu nepacietību gaida nedēļas nogales, kad beidzot būs iespēja izrauties no pilsētas steigas un kņadas, nokļūt tuvāk dabai un atjaunot sevī enerģiju. Izkustēties, izpriecāties, vai vienkārši relaksēties mājīgā dārzā, pasēdēt tuvu cilvēku lokā pie liela, apaļa koka galda vai atpūtas krēslā raudzīties saulrietā… Šādas atpūtas vietas tiek radītas ne tikai laukos, bet arī pilsētās, nelielos zemes stūrīšos vai pat uz balkoniem, terasēm.
Jau vairāk kā 20 gadus viens no lielākajiem dārza mēbeļu ražotājiem Latvijā un Baltijā ir SIA „EKJU”, kura produkcija pazīstama Latvijā un augsti novērtēta arī Eiropā – Francijā, Dānijā, Lielbritānijā, pateicoties nemainīgi augstajai kvalitātei un spējai piemēroties visdažādāko tirgu prasībām.

Dabisks un videi draudzīgs zīmols
Par koka enerģētiskajām spējām cilvēki ir pārliecinājušies kopš senatnes, izvēloties būvēt mājas koku tuvumā, stādījuši kokus un veidojuši koku birzis pie tām. Mežu ielokā tiek būvētas sanatorijas un atpūtas bāzes, meža tuvums palīdz cilvēkiem justies līdzsvarotiem, veseliem, dzīvot ilgu, možu un radošu mūžu. EKJU zīmola filozofija ir balstīta uz cilvēku un koku savstarpējo saskaņu, vienam otru papildinot.
EKJU ražotā produkcija izceļas ar maksimāli iespējamu dabiskumu, jo dārza mēbeles un citi ražotie produkti tiek izgatavoti tikai no priedes, egles vai lapegles kokmateriāla. Ziemeļeiropas skuju koki ir auguši skarbos apstākļos, ir norūdījušies, tāpēc no šāda materiāla gatavotas mēbeles ir īpaši izturīgas un kalpos ilgi. Turklāt EKJU papildus veic arī apstrādi koksnes aizsardzībai. EKJU ražotne ir ieguvusi FSC® sertifikātu, kas apliecina, ka koksne nāk no ilgtspējīgi un labi apsaimniekotiem mežiem, tādējādi nenodarot kaitējumu videi.
Visā produkcijas ražošanas procesā EKJU īpašu uzmanību pievērš ekoloģijai un vides saglabāšanai, vienmēr priekšroka tiek dota tādām izejvielām un materiāliem, kurus var viegli savākt, šķirot un pārstrādāt. 
Ikviens produkts, ko atpazīst zem EKJU zīmola, ir ražots, liekot uzsvaru uz zaļo domāšanu. 2015.-2016. gadā uzņēmums realizēja projektu par jaunu tehnoloģiju ieviešanu ražošanā, kā rezultātā tika panāks būtisks CO2 izmešu samazinājums ražotnē un testētas jaunas, videi draudzīgākas koksnes virsmas aizsardzības apstrādes tehnoloģijas. 
EKJU uzsver, ka dabai ir jāatdod atpakaļ tas, ko esam paņēmuši. Tādēļ uzņēmums rūpējas, lai meži gadu no gada tiktu atjaunoti, un aicina to darīt arī citus: „Mūsu gatavotās koka mēbeles kļūs par jūsu ģimenes draugiem un sabiedrotajiem ilgu gadu garumā. Ik gadu, nokūstot sniegam, galdi un krēsli tiks nesti laukā, pavasara saulē, un pucēti, lai, līdz pat vēlam rudenim, uzticami kalpotu lieliem un maziem. Bet vēlāk ikviens no mums var doties uz mežu ar mazu priedes stādiņu rokās, lai pateiktu dabai paldies par to, ko tā devusi. Un arī pēc daudziem gadu desmitiem ģimenes varētu pulcēties ap īsta koka galdiem!”

Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju EkjuKoks kā materiāls rada mājīguma un ģimeniskuma atmosfēru
Mūsdienās ir pieejami visdažādākie materiāli, no kuriem tiek izgatavotas lietas jebkurai dzīves sfērai. Tas attiecas arī uz dārza mēbelēm un citiem aksesuāriem – sākot ar puķu kastēm un nelieliem dārza interjera elementiem, un beidzot ar dzīvnieku būriem un rotaļu mājām bērniem. Cilvēks pēc dabas ir eksperimentators un jaunu apvāršņu atklājējs, kā arī vairumam no mums patīk izbaudīt visu jauno, ko var sniegt mūsdienu civilizācijas sasniegumu radītās tehnoloģijas. Tas attiecas uz visu – sākot ar ikdienas apģērbu un beidzot ar ēku būvniecību. Tomēr pēc laika rodas vēlme atgriezties pie klasiskā, pārbaudītā, dabīgā, nemainīgā.
Jebkurai mēbelei vai interjera elementam visdabiskākais materiāls ir koks, kas lielākajai daļai no mums saistās ar mājīgumu, siltumu, ģimeniskumu, emocionālu un fizisku komfortu. Koks kā materiāls ir unikāls – koka mēbeles gluži vai izstaro siltumu un mājīgumu, tās it kā rada miera ostu konkrētajā vietā, atdalot to no apkārtējās joņojošās pasaules. Izvēloties koka mēbeles dārzam vai balkonam, tiks nodrošināta iespēja ikreiz izbaudīt dabas tuvumu. Šādā vietā būs patīkami atrasties ne tikai vienam, bet arī kopā ar ģimeni un draugiem, izbaudot nenovērtējamo kopības sajūtu, un saņemot tik ļoti nepieciešamās pozitīvās emocijas. Ģimeniskuma un draudzības saišu veicināšana un stiprināšana ir vienas no pamatvērtībām, ko definējis arī EKJU zīmols.

Nemainīgi augsta kvalitāte, bet ne dārdzība
EKJU zīmola radītie produkti vienmēr tiek izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem, ņemot vērā materiālu īpašības, ievērojot nepieciešamās tehnoloģijas un drošības prasības. Galvenais princips – ražot dabīgus, interesantus produktus, maksimāli izpildot klientu vēlmes, kā arī veidojot  ilglaicīgu, godīgu sadarbību ar klientiem. Produktu ražošanā netiek izmantots nekas ekskluzīvs vai dārgs tikai tāpēc, ka būtu nepieciešams maksāt par pašu zīmolu kā tādu, kas mūsdienās ir visai izplatīta parādība daudzās dzīves jomās.

EKJU zīmola galvenā būtība ir mūsdienīgs mēbeļu ražošanas uzņēmums, kam ir svarīgi saudzēt dabas resursus. Uzņēmuma ražotās mēbeles ir dabiskas un praktiskas, ilgmūžīgas un draudzīgas videi. EKJU kā Latvijas uzņēmuma zīmols jau ilgus gadus ir pazīstams gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Produkcijas klāstā vispopulārākās ir dārza mēbeles un āra interjera elementi, kas ir orientēti uz ģimenisku kopā būšanu – galdi, soli, atpūtas krēsli, īpaša uzmanība tiek pievērsta bērniem domātajiem produktiem. Vienkāršas, klasiskas formas, pārdomāts un gaumīgs funkcionāls dizains, ērti un racionāli risinājumi ir tas, ko varam jums piedāvāt.
Ienāc mūsu mājas lapā un uzzini vairāk!
www.ekju.com

SIA EKJU
Vietalvas iela 1, Rīga LV-1009
Mob.: 29403437
Fax: 67040705
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.ekju.com

Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju
Ekju
Ekju Ekju

 

Līdzīgi raksti jumti

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Koka pārseguma pīrāgs https://t.co/TaZKHJ557Z
About 8 hours ago
monolītā josla - kļūdu noteikšana un novēršana https://t.co/cA6zW9PPp2
About 8 hours ago
Re: Koka pārseguma pīrāgs https://t.co/BWqIY7a6Uo
About 8 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Aktuāla tēma

More Articles
Watch the video

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com