Industriālās ēkas – no idejas līdz atslēgām

Lietotāju novērtējums: 0 / 5

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

 

Mūsdienīgu industriālo būvi raksturo ekonomiskums celtniecībā un uzturēšanā, energoefektivitāte, pārdomāts un efektīvs brīvās telpas izmantojums, kā arī moderni inženiertīklu risinājumi. Lai spētu uzbūvēt ēku, kas ietver visu iepriekš minēto, uzņēmējam vispirms ir jābūt gatavam investēt savos darbiniekos un tehnoloģiskajos risinājumos. Realitāte rāda, ka uzbūvēt var daudzi, bet uzbūvēt perfekti prasa ļoti daudz enerģijas un darba ieguldījuma.

 

Tieši pēc perfekta rezultāta savos sniegtajos pakalpojumos tiecas arī kompānija Piche – viens no vadošajiem industriālās būvniecības uzņēmumiem Latvijā ar vairāk kā 11 gadu pieredzi. Uzņēmums specializējas dažāda veida industriālo projektu realizācijā - angāri, noliktavas, ražotnes, veikali, sporta un lauksaimniecības būves u.c.

Jau sākotnēji Piche tika dibināta ar vienu mērķi - piedāvāt klientam pilnu pakalpojumu spektru “no A līdz Z”. “Latvijā ir liels mudžeklis, lai uzņēmējs, kam vajag angāru, realizētu kādu projektu. Vispirms jāvēršas pie arhitekta, kam ir sava vīzija. Pēc tam ir darbs inženierim. Tad vēl beigās būvnieks, kurš saka: pēc tāda projekta neko nevar ekonomiski uztaisīt, jo tas ir pārāk dārgs un neatmaksāsies”, skaidro Pēteris Senkāns, Piche vadītājs. Tādēļ viņš nolēma šajā biznesa nišā nākt ar kompleksu risinājumu - piedāvāt visu, sākot ar arhitekta izstrādātu projektu un beidzot ar grīdu betonētāju topošajā angārā. Zem viena jumta ir apvienotas visas projektā iesaistītās puses. Tādā veidā viss process ir kontrolējams un klients var rēķināties, ka gala izmaksas būs tādas kā sākumā bija plānotas. Turklāt klients saņem vienotu projektēšanas un būvniecības darbu garantiju.

 

Piche
Piche Piche
Piche
Piche Piche
Piche
Piche Piche
Piche
Piche Piche

Piche specializējas uz ātri būvējamām ēkām, kas pēdējā laikā gūst arvien lielāku atsaucību. Tās tiek veidotas no izturīga metāla karkasa un vieglām, norobežojošām konstrukcijām. Šāds risinājums ļauj ātri būvēt dažāda plānojuma, konfigurācijas un sarežģītības ēkas. Tērauds, salīdzinot ar tradicionāliem materiāliem (dzelzsbetons, ķieģeļi) ļauj klientam ietaupīt būvniecībai atvēlētos līdzekļus, jo ir ekonomisks, viegls un tam piemīt augstas stiprības īpašības. Ēkas karkasa montāža aizņem no dažām dienām līdz nedēļām, atkarībā no projekta lieluma un sarežģītības. Kopumā vērojams līdz pat 40% celtniecības laika samazinājums, salīdzinājumā ar citām būvniecības metodēm.

Pēteris uzskata, ka biznesa veiksmes pamatā ir spēja būt inovatīvam. Ļoti daudz enerģijas uzņēmums iegulda tieši projektēšanas programmatūrā. “Ja esi perfekti visu izdomājis, tad vari perfekti realizēt un nekas nav jāpārveido būvniecības procesā”, komentē Senkāns. Sistēma darbojas tā, ka projektējot automātiski ģenerējas dati par visiem materiāliem, to izmēriem un apjomiem. “Angāru ar visām specifikācijām varam uzprojektēt piecu minūšu laikā - katrs apšuvums, kvadrātmetrs, attiecība starp paneļiem, logiem, viss automātiski tiek sarēķināts”, stāsta Senkāns. Piche birojā tiek projektēta gan arhitektūra un būvkonstrukcijas, gan arī visi inženiertīkli – ūdens, kanalizācija, apkure, vēdināšana, kondicionēšana, gāze un elektrība.

“Pirmo angāru Piche būvēja gandrīz gadu. Tagad to pašu varam izdarīt divos mēnešos - rēķinot no brīža, kad klients atnāk un sāk runāt par sadarbību”, lepojas Pēteris. Tomēr, viņš uzsver, ka neskatoties uz ātrajiem tempiem, kvalitātes kontrole ir pats svarīgākais. Ja būs slikta kvalitāte, bizness ātri vien beigsies. Piche pamatmērķis jau no laika gala ir bijis radīt kvalitatīvas, drošas un ekonomiskas ēkas. 

 

Piche
Piche Piche
Piche
Piche Piche
Piche
Piche Piche
Piche
Piche Piche

Plašāk par uzņēmumu: www.piche.eu

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Vai kādam ir majaslapa/blog? https://t.co/FSU4GX9u0p
About 8 hours ago
About 17 hours ago
About 17 hours ago


 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles
Watch the video

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker