Iebūvētie putekļusūcēji BEAM Electrolux – ērtība , tā ir vērtība!

 

Iekštelpu gaisa kvalitātes pārbaužu rezultātu zinātniskais pētījums pierāda BEAM centrālo putekļu sūcēju pārākumu pār pārnēsājamiem putekļu sūcējiem.

BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma nodrošina labāku iekštelpu gaisa kvalitāti salīdzinājumā ar pārnesamiem putekļu sūcējiem un ilgstošu, gandrīz kā jaunu uzkopšanas rezultātu saskaņā ar neatkarīgu pētījumu, kas salīdzināja īstermiņa un ilgtermiņa vadošo statenisko putekļu sūcēju un centrālo putekļu sūcēju sistēmu netīrumu savākšanas un izmešu rādītājus.

Pētījums

Veicot virkni pārbaužu, kas salīdzināja piecu vadošo statenisko putekļu sūcēju un BEAM Platinum® centrālā putekļu sūcēja sistēmas īstermiņa un ilgtermiņa netīrumu savākšanas un putekļu izmešu rādītājus, Profesionālās testēšanas laboratorijas Daltonā, Ga., tehniķi atklāja, ka divu vislabākās izpildes statenisko putekļu sūcēju netīrumu savākšanas rezultāti samazinājās par 10 līdz 14 procentiem no pārbaužu sākuma līdz beigām, savukārt BEAM sistēma saglabāja nemainīgu netīrumu savākšanas rādītāju.

 

Beam
Beam Beam
Beam
Beam Beam
Beam
Beam Beam
Beam
Beam Beam

Nedzīvojiet Putekļos

Salīdziniet savai zināšanai to, kā BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma pārspēj pārnēsājamo putekļu sūcēju.

Pretēji parastajiem putekļu sūcējiem, kas recirkulē putekļaino gaisu, BEAM centrālā putekļu sūcēja sistēma 100 % gadījumu likvidē sastaptos netīrumus, putekļus, ērcītes, ziedputekšņus, dzīvnieku blaugznas un citus alergēnus mājās. 

Nav vajadzības celt smagos putekļu sūcējus, klupt pār vadiem vai vilkt pārnesamo kanniņu ap mēbelēm, nodarot bojājumus. Ir vienīgi viegla šļūtene, kas piekļūst visās grūti sasniedzamās vietās - pat zem mēbelēm! 

Lielāks dzinējs ļauj BEAM centrālajiem putekļu sūcējiem nodrošināt par 50 % lielāku uzsūktspēju salīdzinājumā ar pārnesamiem putekļu sūcējiem.

Mazāk grūtību. BEAM centrālajiem putekļu sūcējiem ir pašattīrošais filtrs, kas nekad nav jāmaina, un lielas ietilpības netīrumu tvertne, kas jāiztukšo vienīgi aptuveni divreiz gadā. Pārnesamiem putekļu sūcējiem ir maināmie filtri un putekļu maisi, kas regulāri jāiztukšo.

Turpinājums nākamajos rakstos...

 

Papildus informācijai un jautājumiem http://www.beamelectrolux.lv/Find-a-dealer/Latvija/

 

 

Beam
Beam Beam
Beam
Beam Beam
Beam
Beam Beam
Beam
Beam Beam

 

 

Izsludini savu konkursu !


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Chillera remonts https://t.co/WZvcY80oD9
About an hour ago
Re: Elektribas pieslēgums https://t.co/Z3yfOyC2XC
About 6 hours ago
Re: Elektrības skaitītāja pārvietošana https://t.co/9Wv50DGCit
About 6 hours ago


 

 

Aktuāla tēma

More Articles

 

Mēneša cilvēks

More Articles

Profesionāļu padomi

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Tērauda jumtu profili ir universāls materiāls, kas piemērots dažādiem objektiem, gan sabiedriskajā, gan privātajā sektorā. Profilētās tērauda...
Top.LV
eXTReMe Tracker