Kā pasargāt savu auto no rūsēšanas

Nav noslēpums, ka daudziem automašīnu īpašniekiem raizes sagādā pastāvīgā dažādu auto detaļu korozija. Pilnībā no tās nevar izvairīties, jo metāls kā tāds ir un būs pakļauts rūsēšanai vienmēr – to nosaka ķīmijas likumi. Taču koroziju var ierobežot dažādos veidos vai pat apstādināt pavisam, vismaz uz kādu laiku noteikti. Tas attiecas arī uz automašīnu rūsēšanu – ir izstrādātas tehnoloģijas, kas ļauj pasargāt spēkratus no rūsas kodīgajiem zobiem. Un kā vienu no efektīvākajām var minēt KROWN pretkorozijas līdzekļu izmantošanu.

Latvijā valdošais klimats stimulē automašīnu koroziju

Mūsu platuma grādos un dominējošajā mitrajā klimatā korozija izpaužas daudz ātrāk un spēcīgāk nekā dažādās dienvidu zemēs, kur valda siltāks un sausāks klimats. Vislielāko artavu automašīnu rūsēšanā ienes ziemas periods, kad dažādi uz ceļiem izmantojamie sniega un ledus kausējošie līdzekļi rada sevišķi agresīvu vidi. Darbs tādos apstākļos daudzkārt palielina korozijas ātrumu, un tādēļ autovadītājiem, kas rūpējas par saviem spēkratiem un cer ar tiem braukt ilgi, būtu ieteicams regulāri veikt sava auto pārbaudi pret iespējamu korozijas sākumu. Jo rūsas uzbrukumi bieži sākas nemanot, ir nesaredzami, var sākties no nelielas skrambiņas vai cita maza mehāniska bojājuma. Tāpat automašīnā ir daudz slēptu vietu, kas ikdienā nav pamanāmas, tādēļ visnotaļ bieži gadās, ka rūsas uzbrukums tiek atklāts tikai tad, kad paspējis nodarīt jau visai lielu postu.

Nepieciešams veikt regulāras pārbaudes

Mūsdienās tiek izmantotas dažādas tehnoloģijas, kas palīdz aizsargāt automašīnas no korozijas radītiem bojājumiem. Auto virsbūvju pasargāšanai visbiežāk tiek izmantota metāla cinkošana, un to parasti izmanto jau ražošanas procesā. Veicot šo procedūru, uz topošā auto korpusa tiek uzklāts plāns cinka aizsargslānis, kura biezums nepārsniedz 0,2 mikronus. Lielākajai daļai no mūsdienās ražotajiem auto korpusi ir cinkoti. Taču automašīnas ekspluatācijas gaitā cinka pārklājums dažādas mehāniskas iedarbības un arī dabīgā nolietojuma rezultātā tiek bojāts, un bojātajās vietās sāk veidoties korozija, kas tālāk izplatās arī uz citām auto daļām.

Līdz ar to kļūst skaidrs, ka automašīnas korpusa cinkošana ir tikai starta handikaps, kura visam auto mūžam nu nekādi nepietiks. Turklāt automašīna nesastāv tikai no virsbūves vien, bet tajā ir arī milzums dažādu citu korozijai pakļautu metāla detaļu. Tādēļ, lai rūpētos par sava spēkrata pasargāšanu no rūsēšanas, nepieciešams veikt regulāru apskati un apstrādi ar īpašiem līdzekļiem. Šādu risinājumu piedāvā KROWN kompleksā aizsardzība pret koroziju un apkārtējās vides kaitīgo iedarbību.

KROWN piedāvā dažādus antikorozijas produktus 

Automašīnu rūsēšanas problēma zināma jau sen, tādēļ daudzi ir meklējuši efektīvus veidus, kā apturēt koroziju vai vismaz samazināt tās radītos bojājumus. Ar šādu mērķi pagājušā gadsimta 80. gados Kanādā tika nodibināta arī kompānija KROWN. Daudzu gadu garumā ieguldīts liels darbs un veikti apjomīgi pētījumi ļāva radīt plašu produktu klāstu, kas nodrošina automašīnu aizsardzību pret koroziju. Pašreiz KROWN piedāvā vairāk nekā 45 dažādus produktus, kas izmantojami auto aizsardzībai pret rūsēšanu. Starp tiem var minēt pretrūsas produktu „T-40”, revolucionāro sāls reaģentu tīrīšanas līdzekli „Salt Eliminator”, kā arī daudzus citus apkopes un tīrīšanas līdzekļus, kas domāti gan profesionālai, gan ikdienas lietošanai.

KROWN pretkorozijas līdzekļi ir veidoti uz videi draudzīgas eļļas bāzes, ar ko apstrādes gaitā tiek pārklātas ne tikai metāla, bet arī gumijas detaļas. No citām smērvielām, kas arī tiek izmantotas cīņai pret koroziju, KROWN ražojumi atšķiras ar to, ka ne tikai aizsargā metāla detaļas no korozijas, bet arī ļauj tām brīvi kustēties. Pēc uzklāšanas produkts blīvi pārklāj metāla detaļas un izspiež ūdeni no visām iespējamām porām, tādējādi apturot korozijas turpmāko izplatīšanos. Korozijas skartās detaļas pēc apstrādes tiek zināmā veidā iekonservētas, apturot korozijas tālāku iedarbību. Turklāt īpašā izsmidzināšanas tehnoloģija ļauj piekļūt arī visslēptākajām vietām, kur vien iespējama korozijas aizmetņu veidošanās. Arī dzinēja telpa tiek pakļauta apstrādei, lai pasargātu vadus un kontaktu savienojumus no mitruma un sāls iedarbības.

KROWN pretrūsas apstrādes tehnoloģijai ir būtiskas priekšrocības

Latvijas tirgū Kanādas kompānijas KROWN pretkorozijas apstrādes produktus piedāvā SIA „KROWN BALTIC”. KROWN pretrūsas apstrādes tehnoloģija ir paspējusi iemantot lielu popularitāti, ko nosaka tās priekšrocības salīdzinājumā ar citām tehnoloģijām:

  • Aptur esošo koroziju, novērš jaunas veidošanos;
  • Nav nepieciešama virsmas iepriekšēja sagatavošana;
  • Drīkst uzklāt jebkuros laikapstākļos;
  • Izmantojamā viela ir vienlaikus smērviela un dielektriķis;
  • Apstrāde ilgst, maksimums, līdz divām stundām;
  • Izmantojamajiem līdzekļiem nav nekādas krāsas un smaržas.

 

KROWN BALTIC
KROWN BALTIC KROWN BALTIC
KROWN BALTIC
KROWN BALTIC KROWN BALTIC
KROWN BALTIC
KROWN BALTIC KROWN BALTIC
KROWN BALTIC
KROWN BALTIC KROWN BALTIC

Apstrādes procesa gaitā automašīna burtiski atdzimst

Automašīnas apstrādes process tiek veikts vairākos posmos. Sākumā auto tiek rūpīgi nomazgāts ar speciālu mazgājamo līdzekli. Mazgāta tiek ne tikai auto virsbūves daļa, rūpīgi tiek nomazgāta arī automobiļa apakša un riteņu arkas. Ziemas un pavasara periodā, kad brauktuve tiek pastiprināti kaisīta ar ķīmiskajiem reaģentiem, KROWN iesaka veikt auto apakšas un virsbūves attīrīšanu ar īpaša līdzekļa „Salt Eliminator” palīdzību, kas ātri neitralizē visus sāls veidojumus automašīnas apakšā. 

Pašas apstrādes procesā tiek apstrādāti visi pieejamie mezgli un detaļas automobiļa motora telpā, izņemot radiatoru. Tāpat procesa gaitā tiek apstrādāti un ieeļļoti logu pacēlāju, durvju slēģu, motora pārsega, bagāžnieka un degvielas bākas mehānismi. Apstrādei un ieeļļošanai pakļautas arī visas piekares detaļas un tās mezgli, tiek apstrādāta auto apakša, sliekšņi, riteņu arkas, stāvbremzes mehānisms un trosītes, kā arī daudzi citi automašīnas elementi. Tāpat līdzeklis ir paredzēts, lai aizsargātu elektroinstalācijas elementus, sensorus, kontaktu savienojumus, akumulatora kontaktus, drošinātāju bloku, aizdedzes sadales bloku un apgaismes sistēmas savienojumus. Profilakses nolūkos tiek apstrādātas arī tās detaļas, kurām ir gumijas elementi. 

Pēc visu apstrādes darbu veikšanas notiek auto virsbūves mazgāšana, bet visas ar pretkorozijas līdzekli pārklātās virsmas tiek vēl apstrādātas ar līdzekli „FastWax”, kas sniedz papildus aizsardzību. Apstrādes rezultātā visas virsmas būs pārklātas ar plānu, caurspīdīgu līdzekļa slāni, kas nežūst, neplaisā, nenomazgājas un ir izturīgs pret mehānisku slodzi. Tas dos iespēju uz kādu laiku aizmirst par korozijas radītajām un citām problēmām un izbaudīt atjauninātā auto sniegtās iespējas. 

SIA „KROWN BALTIC” apstrādātajām virsmām dod 1 gada garantiju. Ja garantijas laikā automašīna būs kādā veidā cietusi, piemēram, tai būs nomainīta pirms tam apstrādātā detaļa, SIA „KROWN BALTIC” veiks nomainītās detaļas apstrādi bez maksas.  Rekomendējamais apstrādes biežums ir viena reize gadā.

Papildus informāciju var iegūt:

SIA KROWN BALTIC 

Hanzas iela 7, Rīga

Tālrunis: 20 888 888, 22 111 118

e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.krown.lv

www.pretrusa.lv

 

KROWN BALTIC
KROWN BALTIC KROWN BALTIC
KROWN BALTIC
KROWN BALTIC KROWN BALTIC
KROWN BALTIC
KROWN BALTIC KROWN BALTIC
KROWN BALTIC
KROWN BALTIC KROWN BALTIC

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio


Notikumu kalendārs


Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

Re: Terases grīdas konstrukcija https://t.co/LpwAeGiJya
About 6 hours ago
Re: Lauku mājas siltināšana - kādi dokumenti https://t.co/hAyRc8IxWq
About 10 hours ago
Re: Terases grīdas konstrukcija https://t.co/mgu86w1HKk
About 10 hours ago


Http://www.Rezervesdalas24.LV

Notikumu kalendārs

Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no madeinbaltic.com