"Tower Light" atklāj savu jaunāko apgaismojuma mastu komplektu

Videi draudzīgu apgaismes iekārtu ražotājs, Itālijas uzņēmums "Tower Light" piedāvā jaunas inovācijas apgaismojuma jomā.

"Tower Light" inženieri ir izstrādājuši jaunu, jaudīgu apgaismojuma torni ar līdz šim nebijušu mazu un kompaktu izmēru un samazinātu svaru. Tādējādi ir radīti zemu izmaksu apgaismojuma masti, kurus var ērti transportēt, vienā kravas mašīnā ievietojot pat 24 vienības. Tas ir svarīgi būvdarbu vadītājam, kam nepieciešams apgaismot plašu teritoriju un saglabāt zemus transporta izdevumus.

"Tower Light" CTF 10M mobilo apgaismojuma mastus raksturo šādi rādītāji: ievērojams enerģijas ietaupījums ar LED gaismām, spilgti metālu halogenīdu vai tradicionālie halogēna prožektori kompaktā rāmī, kas ļauj operatoram efektīvi apgaismot teritoriju. CTF 10M apgaismojuma masts ir viegli izbīdāms ar rokas vinču 10 metru augstumā, masts ir cinkots, to var pagriezt par 360° un nodrošināt augstu noturību pret stipru vēju. Mastu var vienkārši stabilizēt ar četriem augstumā regulējamiem atbalstiem, tāpat paredzētas āķēšanas vietas iekraušanai ar iekrāvējiem vai ceļamkrāniem.

CTF 10M prožektoru masts ir konstruēts tā, lai tas būtu izturīgs pret kratīšanos transportēšanas laikā no nomas vai tirdzniecības vietām. Masta kopējais svars ir 450kg un izmēri transportēšanas stāvoklī 1100 x 1100 x 2500mm – tas padara CTF 10M vienkāršu un viegli sagatavojamu transportēšanai.

"Mēs iepazīstinājām kādu no mūsu Eiropas klientiem ar CTF 10M prožektoru mastu. Šis klients iepriekš vēlējās atrast produktu, kas spētu nodrošināt drošu un labi apgaismotu lielu platību," sacīja "Tower Light" pārstāvis Alessandro Rossi. "Klientam bija bažas, ka, pārvietojot tradicionālo apgaismojuma tehniku uz būvobjektu, radīsies ievērojamas transportēšanas izmaksas un nepieciešamība pēc vairāk nekā viena transporta līdzekļa, lai visu nogādātu vienā vietā. Mūsu kompānija izstrādāja CTF 10M, kas palīdzēja risināt šo problēmu. Masta kompaktie izmēri ļāva mūsu klientiem pārvadāt vienā reizē divdesmit četras CTF 10M iekārtas ar kravas automašīnu," piebilda Rossi.

CTF 10M prožektora mastus var iegādāties pie "Tower Light" produkcijas izplatītājiem visā pasaulē. Latvijā un Baltijas valstīs produkciju izplata "Satema Baltic" SIA.

Kompānija "Tower Light"  ražo pasaulē lielāko apgaismojuma mastu klāstu, tos pielieto tādās darbības sfērās kā īres, celtniecības, kalnrūpniecības, dzelzceļa, lidostu un ārtelpu masu pasākumos.

Vairāk informācijas:

www.satema.lv

http://www.satema.lv/filestore/SATEMA_LV-Latvia/Datablader/Tower_Light/CTF10.pdf

 

Joomla SEF URLs by Artio


No mūsu facebook


 


No mūsu twittera


 

About 9 hours ago
About 9 hours ago
Re: arhitekta pakalpojumi https://t.co/oTQakxS6hS
About 15 hours ago

There is no friend in list 

Http://www.Rezervesdalas24.LV

Aktuāla tēma

More Articles

Mēneša cilvēks

More Articles

Foto

More Articles

Komercinformācija

More Articles

Profesionāļu padomi

Jaunākais no diy.lv

Jaunākais no madeinbaltic.com

Top.LV
eXTReMe Tracker